2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

üzüldüm cnm ne desem bilemedim şimdi:26:inşl bi daha ki sefere olur bebeğin seninle hemen kendini suçlama kaderde yoksa sen hiç bişey yapamazsın onu tutabilmen için tatlım

Teşekkür ederim canım Rabbim can vermedikten sonra ne yapsak boş,inşallah dualarımız kabul olurda tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz. Adetimde hala başlayamadı bu gidişle dondurulmuş tedavisinede başlayamayacağım bundada vardır bir hayır 😔

canım az önce çatlatma iğnemi vuruldum :) salı opum var dua edin ne olur :) kaliteli olsunlar :)

hadi bakalım canım sağlıklı yumoşların olsun inşallah... benim de yarın kontrolüm var temmuzda başlayıp başlayamıcağım belli olucak ikimiz içinde güzel geçer umarım....

selam kizlar yarin sabah doktorda randevum var bakalim yumurtalar icin ne diyecek? :) umarim catlatma ignesini bu hafta vururum artik opu olur bir an once..iyice sabirsizlanmaya basladim artik :))

allah yardımcınız olsun arkadaşlar bende 2 tüp atlattım olumsuz şimdi 3ü deneyecegız ama önce morfolojiyi yükseltmemiz gerekiyomuş sanırım o yukselmedende 3.tüp tutmayacak. benim durumumda olan varmı yada bana bişeyler önerecek olan.

canım az önce çatlatma iğnemi vuruldum :) salı opum var dua edin ne olur :) kaliteli olsunlar :)

ayyyyyy aşkımmmm inanamıyorummm o kadar sevindimkiiii tabiki dua edicemmm canımmm benimmmm oleyyyyyyyyy inşallah çok embriyon oluşur sağlıklı bebişler annesine merhaba demelerine az kaldııııııı

canımmm proxeed pulus kullanıyo bir arkadaşımmm banada önerdi morfolji sorunu vardı onun eşindede doktor önermiş... bi araştır sende olmazsa doktorunada danış spermde arttırıyormuş bizde spariş edicez... birde çoban çökerten otu morfolojiye iyi geliyormuş dikenli bir ot bir tutam alıp üzerine sıcak su ekleyip bir fincan içir

Cuma gunu transfer oldum iki tane 7 hucreli bebisimi aldim şimdide zaman geçmiyor rabbimin izniyle insallah olumlu sonuc alırım Temmuz'un birinde🙏👶🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam kizlar yarin sabah doktorda randevum var bakalim yumurtalar icin ne diyecek? :) umarim catlatma ignesini bu hafta vururum artik opu olur bir an once..iyice sabirsizlanmaya basladim artik :))

canıımmm benimmmm git ve güzel haberlerle gel inşallah günü gelmiştir artık Allahım sabrının sonunu selamete erdirsin... merakla bekliyorummm canımmm seniii

hadi bakalım canım sağlıklı yumoşların olsun inşallah... benim de yarın kontrolüm var temmuzda başlayıp başlayamıcağım belli olucak ikimiz içinde güzel geçer umarım....

canımmmm seninde güzel haberlerini bekliyorummm merakla inşallah bşlarsın hep beraber yürürüz bu yolda

ayyyyy amanda aman severim ben onlarıııı annecik mi oldun sennnn inşallah bitanemmm pozitiffff sonucunu bekliyoruz birde bakmışsın evin içinde iki tane bebiş şımarıyoooo inşallah o günleri gör canımmm benimmmm ayyy çok mutlu oldum ya maşallah Allahımmm inşallah nasip emiştir

Semen analizi de "0" çıktı :100:

Umutlarımız mikrotese de

canımmm hiç canını sıkma bak azosperm olan ve bebeğini kucağına alan çok kişi var... umutsuz düşünme sakınnn Rabbim okadar merhametliki nasip eder inşallahhhh... bitkisel bişeyler kullanmıyomusunuz peki canımmm

Ayy kuzum benim ÂMİNN cümlemizin dualarına âmin insallah zaman durdu sanki daha bisey de hissetmiyorum sitrese giriyor insan insallah dualarımız kabul olur canim benim.😘🙏👶🙏

Rabbim sen büyüksün 🙏👶🙏

Çok teşekkür ederim♥️♥️♥️
Keçiboynuzu özü yediriyorum, kendim özel karışımlar hazırladım, yıllardır yiyor ama artık bitkisellere inancımı yitirdim. En azından az da olsa sayı olsa etki ederdi ama bu durumda inancım kalmadı.
Rabbime inancım ve tevekkülüm sonsuz, en hayırlısını bilen O dur.

canım proxeed pulus kullanın bende alıcam eşimin sperm sayısıda çok az ondan alıcam baya arttırıormus gerçekten bi araştır istersen doktorunada danış alın mutlaka faydası olur inşallah

cnm inşlh bu sefer olur ....
Semen analizi de "0" çıktı :100:

Umutlarımız mikrotese de
inşlh çıkar cnm umudunu kaybetme inşlh güzel gelişmelerini okuruz....
hamişim diye yazarsın inşlh 12 gün sonra...

Iyi aksamlar kizlar rabbim hepimizin yüzüne baksin bu mubarek gunlerde ben tup bebek icin hazırlık yapanlardanim rabim bu yolda yüzümüzü kara cikarmasin inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

anlıyorum seni canımmm öyle oluyo ama stres yapma bebeklerinin seninle olduğunu düşün sabret... herşeyde sezon finaline girdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…