2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Benim de günlerim yaklaştıkça heyecan basıyor

hadi bakalım canım sağlıklı yumoşların olsun inşallah... benim de yarın kontrolüm var temmuzda başlayıp başlayamıcağım belli olucak ikimiz içinde güzel geçer umarım....

ayyyyyy aşkımmmm inanamıyorummm o kadar sevindimkiiii tabiki dua edicemmm canımmm benimmmm oleyyyyyyyyy inşallah çok embriyon oluşur sağlıklı bebişler annesine merhaba demelerine az kaldııııııı

inşallah hepimiz için ramazan ayı bereketli olur bebek konusunda da :) güzel sonuçlarımızı buradan paylaşırız inşallah :)

Semen analizi de "0" çıktı :100:

Umutlarımız mikrotese de

canım inşallah mikrotese de kaliteli spermler olur ve bebeklerinizin temeli atılır inşallah :) dua edelim hersey güzel olsun :) hayırlısı olsun :)

canım hayırlı olsun :) sonu bebişli olsun :)

canım dr benim eşime arginin içeren ilaçlar önerdi neofortil kullandık iki ay :) tedaviye başlayınca proxed plus kullanmaya başladı :) arttı değerleri :) inşallah size de faydası olur :)

amin canım :) Rabbim hepimizin yardımcısı olsun :)

Canım biz Kaan Aydos hocaya gitmiştik. Erkeklerin genel yaşam biçimi olarak devam etmesi gereken önerilerde bulundu sabahları aç karna keçiboynuzu özü veya pekmezi bir tatlı kaşığı, günde 1 kez ısırgan otu çayı, mümkünse kırmızı et karı koca çok tüketmeyin balık ve tavuk yiyebilirsiniz dedi. Bide haşlanmış nohut önerdi. Ayrıca bol yeşillik. Umarım faydası olur.Bizim morfolojimiz hep yüzde 3 çıkardı bunlardan mı oldu bilmem ama en son yüzde 5 çıktı. Bizim sayı 98 milyon ve hareketlilik yüzde 49 o yüzden morfolojimiz önemli değilmiş benimde ilk tüp bebk kimyasal oldu acaba morfolojiden mi

geçen günlerde yaşadıklarımı paylaştım sizlerle essure diye bir alet aradık bulunamadı ne zaman olacağı belli değil cumartesi gittim doktora ve tüpü bağlamaya karar verdi laparoskopi ile herşey yolunda giderse dondurulmus embroyoları eylül de transfer edicek .....

hakkinda hayirlisi olsun canim biylesi daha mantikli zaten...

canıımmm benimmmm git ve güzel haberlerle gel inşallah günü gelmiştir artık Allahım sabrının sonunu selamete erdirsin... merakla bekliyorummm canımmm seniii

meraba canim simdi kontrolden geldim..doktorum cok cok iyi gittigini soyledi yumurtalar buyumeye baslamis en buyugu sanirim 12 mm idi..rahim kalinligida 11 mm olmus simdiden super super diyip durdu cok sukur Allahima....
bu arada cumartesi tekrar randevum var son kontrol ve pazartesi buyuk ihtimalle opu olacak.... :)) cok heyecanlandim simdi yaa :))

Yarın dr. İle görüşmemiz var, bize de ilaç başlayacak sanırım, yazarım gelişmeleri

Merhaba arkadaşlar bizde bu ay başlıyoruz tüp bebeğe bugün ilk iğnemi oldum Allah yardımcımız olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm. Bende bugün ilk iğnemi olacam tüp bebek için... Hakkımızda hayırlısı

10da opum oldu şimdi eve geldik :) 10 yumi toplamış ama drum 5-6 olgun gibi dedi yarın tam belli olacak :) döllenme durumlarına bakacağız :) dr 5. güne giderse o gün istiyorum dedi hep 3. gün derdi bu sefer 5. gün dedi :) 1 tane transferi düşünüyormuş erken doğum yaptığım için :) bakacağızzzzzzzz :)

canım çok güzeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllll :) inşallah hep böyle giderrrrrrrrrrrrr :)

Yarın dr. İle görüşmemiz var, bize de ilaç başlayacak sanırım, yazarım gelişmeleri

canım inşallah hersey güzel gider :) bekliyorum haberlerini :)

Aminnnnn.... İlk iğne başlama günüm benimde hayırlısı ...

kızlar ilaçlarım yazıldı adet olunca başlıcaz. puregon 300 pen orgalutran ve ovitrelle.ben rapor cıkardım ilaçların %30 unu biz ödüyoduk dimi

insallah canim benim insallahhh..
seninde yumurta sayisi gayet iyiymis umarim hersey yolunda giderde bebisler dollenir saglikli bir sekilde :)

hayırlısı buymuş senin için demekki cnm inşlh eylülde güzel haberini alırız bu gidişle bende eylülde denicem tüp bebeği aynı anlara gelir belki transferimiz
maşallah cnm ne güzel herşey yolunda gitsin hep inşlhhh
Slm. Bende bugün ilk iğnemi olacam tüp bebek için... Hakkımızda hayırlısı
hayırlı olsun ilk iğnenn..
cnm diğer topikte yazdım burayada yazayım inşlh hepsi bol kaliteli bi şekilde döllenir....

canımmm beniiimmm maşallah çok sevindim Allahım inşallah hayırlı bebişli sonuçlara erdirsin... kaliteli embriyoların olsun inşallah az kaldı bebişine kavuşmana
:54
:

canımmmmmm maşallah çok sevindimmm az kaldı ya yakında hamiş haberin için gün saycaz inşallah

kızlar ilaçlarım yazıldı adet olunca başlıcaz. puregon 300 pen orgalutran ve ovitrelle.ben rapor cıkardım ilaçların %30 unu biz ödüyoduk dimi

canım merhaba bende ilaçlarımmı aldım gonal f ovitrella ve cetrotide ilaçlara 790 tl ödedik...

Kızlar Merhaba;
Öncelikle Allah hepimizin yardımcısı olsun diyorum bu zor süreçte.Ben son 2 aydır regl olmuyordum bunun için söktürücü ilaç kullandım şimdi regl olmayı bekliyorum.Olduğumda tüp bebek tedavisine başlıcaz. Daha önce aşılama denemesinde bulunduk ama sonuç hep olumsuz du inşallah bu defa yüzümüz güler.
Dualarınızda banada yer vermeyi unutmayın nolur.

hoşgeldin canım aramıza inşallah artık adetin gelir veee başlarsın tedaviyeee ve böle olursun inşallahhh....

canımmm beniiimmm maşallah çok sevindim Allahım inşallah hayırlı bebişli sonuçlara erdirsin... kaliteli embriyoların olsun inşallah az kaldı bebişine kavuşmana
:54
:

insallah kizlar cooook tesekkur ederim...

canımmmmmm maşallah çok sevindimmm az kaldı ya yakında hamiş haberin için gün saycaz inşallah

insallah canim benim insallahhh..
seninde yumurta sayisi gayet iyiymis umarim hersey yolunda giderde bebisler dollenir saglikli bir sekilde :)

kızlar teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :) inşallah hersey gönlümüzdeki gibi olurrrrrrrrrr :) hepimizin kucakları dolar inşallah :)

canım Allahım yardımcın olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…