2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Arkadaşlar merhaba bende bu ay dondurulmuşlarla tüp bebek yaptıracağım. Geçen ay ilk tüp bebek denemem kimyasal oldu ve şuan çok korkuyorum oysa tedaviye başladığımda ne kadarda umutluydum

canım sakın korkma yanlız değilsin ben de aynı şeyleri yaşadım geçen ay kimyasaldı haftaya salı kontrolüm var bi sorun çıkmazsa gelecek ay donmuşlarla tekrar denicem panik yapma umutsuzluğa kapılma sakın bu yola olumsuzlukları bilerek girdik ilk deneme olumsuz diye hepsi de öyle olucak diye bişey yok pilavdan dönenin kaşığı kırılsın oluncaya kadar durmak yok o bebekler bizim kucağımıza gelecek işte okadar daha da bişey demiyom

Arkadaşlar merhaba bende bu ay dondurulmuşlarla tüp bebek yaptıracağım. Geçen ay ilk tüp bebek denemem kimyasal oldu ve şuan çok korkuyorum oysa tedaviye başladığımda ne kadarda umutluydum

merhaba canım, bende çok korkuyorum çok farklı sonuçlarla karşılaşabiliriz zor bi yoldayız ama korkunun da ecele faydası yok rahat olmaya çalışmak ve dua etmek lazım..

Merhaba arkadaşlar bizde bu ay başlıyoruz tüp bebeğe bugün ilk iğnemi oldum Allah yardımcımız olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benim daha dur heyecan için çok erken sen bi transferi olsan demekki hepten kopcan

Valla kopcam heralde bugün bile normalde adet olcm öle başlıycaz iğnelere diye gttm bi ilaç kullanmştm doktor adet olmayacaksn iğnelere başlıycz dedi ölüyodum heycandan hahahaa yandım ben heralde

eyvaaaaaaah sen baya bi paniksin desene eee iğneleri nasıl yapıyon kendine bu heyecanla titremiyonmu :)

eyvaaaaaaah sen baya bi paniksin desene eee iğneleri nasıl yapıyon kendine bu heyecanla titremiyonmu :)

Yok aşılamadan alışkınım ona:) benimki biraz olmayacak korkusu heralde Allah hayırlısını nasip eder inşallah senin durumun ne cnm ne zmn yaptırcksn

a aaaaa hani nerdesin bi ceeeee deyip gitmişsin oldumu ama şimdi

geldim bebişim namaz kılmaya gitmiştim... dün gece yine bi rüya gördüm bir akrabamız ölümcül hasta olmuş annem ben hastanede o akrabamızın yanındayız annem örgü yapıyor yanında paketi açılmış bi zıbın takımı var ben gözlerimi kapatıp dua ediyorum Allahım ne olur anneme bir şey olmadan torun görmeyi nasip et diye rabbim hayırlara çıkarsın...

Merhaba arkadaşlar bizde bu ay başlıyoruz tüp bebeğe bugün ilk iğnemi oldum Allah yardımcımız olsun

hadi bakalım hayırlısı... yola girmişsin yolun sonu da aydınlık olur inşallah... bende iğne istiyorum

allah kabul etsin canım... rüyaların hayra çıksın inşallah belli mi olur haberci rüyalardır belki sonun güzel olucaktır :)

hadi bakalım hayırlısı... yola girmişsin yolun sonu da aydınlık olur inşallah... bende iğne istiyorum

Sağolasın cnm Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah iğne mi oluyosun sende

hıııııım anladıııım :) sana tavsiyem nolur olumsuz düşünme insanın psikolojisini altüst ediyor olucak de kalpten inan ben de geçen ay senin gibiydim olmadı olmucak derken hakkaten olumsuz oldu kötüyü çağıra çağıra dan diye çarptı suratıma bu defakine ama hiç öyle değilim hep olucak diyorum nasipse temmuz başı 2.ye başlıcam donmuşlarla :)

Haklısın cnm olumlu düşünmek lazım Allah inşallah gönlüne göre verir cnm tüm kalbimle söylüyorummm

Sağolasın cnm Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah iğne mi oluyosun sende

yok canım ben tedaviye daha başlamadım önceden iğneden korkardım şimdi anne olabilme duygusuyla iğne delisi oldum

yok canım ben tedaviye daha başlamadım önceden iğneden korkardım şimdi anne olabilme duygusuyla iğne delisi oldum

Aynen bende deli gibi korkuyodm şimdi bende iğne manyağı oldm:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…