2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

yok canım ben tedaviye daha başlamadım önceden iğneden korkardım şimdi anne olabilme duygusuyla iğne delisi oldum :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

insana bi cesaret geliyo anlatamam ben de tırsardım iğneden ama tedavide bi gör eşim ben yapıvereyim diyo ben tüm çirkefliğimle olmaaaaz ben yapcam elleme beni kendi işimi kendim hallederim ben deyip bi kuvvet vuruyodum insana deli cesareti geliyo resmen öyle 1 tanede değildi son zaman 4 taneye çıkmıştı şişle babam şişle :KK52:

insana bi cesaret geliyo anlatamam ben de tırsardım iğneden ama tedavide bi gör eşim ben yapıvereyim diyo ben tüm çirkefliğimle olmaaaaz ben yapcam elleme beni kendi işimi kendim hallederim ben deyip bi kuvvet vuruyodum insana deli cesareti geliyo resmen öyle 1 tanede değildi son zaman 4 taneye çıkmıştı şişle babam şişle :KK52:

ya zaten iğneler bazen açıtmıyordu bazen de acıtıyordu ben ilk tedavimde ilk dört gün tek iğne sonraki 6 gün iki iğne yaptım yine olsun yine yaparım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bebişlerimiz için değer

hoşbuldum canıım hepimiz için sonuçları güzel olsun inşallah benim sol tüp tıkalı başkada bişeyimiz yok ilk denemem olumsuz olunca bide genetiğe bakalım sorun ordamı dedi öyle işte canım senin?

Anladim canimm hayielisi olsun inşallah başka bisey cikmaz bi tedavisi falan yokmu peki..
Benimde eşimin fshsi yuksek canli sperm hic yok teze ameliyati olup tüp bebek olacak insallah

OFF HAKLSIIN BE CNM AMA BEKLEMEKTE AYRI Bİ DERT YAHU:KK14::KK14:hele ben kendim için belirsizlik devam ederken beklemek of offf :26::26:inşlh bi anda o güz<el günler gelse şöyle gözümüzü kapasak açsak tedavide olsak :KK52::KK52:

Ahh canlarımmm tedavi günü çaaaat diye geliyo ama o tedavi süreci bitmek bilmiyo ilaç kullan acaba yumurta oldumu olmadımı büyüdümü küçüldümü aman her dönemi cok zor yani Allah hepimize sabır versin yar ve yardımcımız olsun inşAllah&#128591;&#128591;&#10084;

canım sakın korkma yanlız değilsin ben de aynı şeyleri yaşadım geçen ay kimyasaldı haftaya salı kontrolüm var bi sorun çıkmazsa gelecek ay donmuşlarla tekrar denicem panik yapma umutsuzluğa kapılma sakın bu yola olumsuzlukları bilerek girdik ilk deneme olumsuz diye hepsi de öyle olucak diye bişey yok pilavdan dönenin kaşığı kırılsın oluncaya kadar durmak yok o bebekler bizim kucağımıza gelecek işte okadar daha da bişey demiyom :KK52:

merhaba canım, bende çok korkuyorum çok farklı sonuçlarla karşılaşabiliriz zor bi yoldayız ama korkunun da ecele faydası yok rahat olmaya çalışmak ve dua etmek lazım..:KK16::KK16::KK16:

Haklısınız arkadaşlar çok zor ve sabır isteyen bir süreç. Sebus09 dediğin gibi pilavdan dönenenin kaşığı kırılsın :KK52: haseki burdan birbirimize destek olarak bu süreci mutlu haberle atlatırız inşallah. Benimde regl başladı gibi kontrole gidip bu ay başlayacağım bir aksilik olmazsa :KK34: aslında doktorum 3 ay bekleyin sebepsiz infertilite olduğunuz için normal yolla olabilir dedi ama Bebişlerim orda buz tutmuşken beklemek zor geliyor :)

hayırlı cumalar olsun mevlam kabul etsin dualarımızı inşallah
bir şey sorucam arkadaşlar ya embriyoların dondurulabilmesi için özel bir kür yapıyor musunuz
benim pko dan dolayı baya bir yumurtam oluyor ama sadece 2 tanesi 5. güne gidiyor 2 sefer tüp bebek yaptırdım tutmadı ikisi de ancak hiç dondurulmuş embriyo yok eşimde de sıkıntı yok bende de iğnelerden sonra herşey iyi ancak niye dondurulamıyor genetik test yaptdım bişi çıkmadı hoca hep 1. kalite diyor
ne yapabilirim 3. denemyi yaptırmayı düşünüyorum ağustos ayında ancak dondurulmuşum da olsun istiyorum önerebileceğiniz herhangi bir kür yiyecek vs var mı Allah rızası için söyleyin de umudum artsın biraz:)

bir şey sorucam arkadaşlar ya embriyoların dondurulabilmesi için özel bir kür yapıyor musunuz
benim pko dan dolayı baya bir yumurtam oluyor ama sadece 2 tanesi 5. güne gidiyor 2 sefer tüp bebek yaptırdım tutmadı ikisi de ancak hiç dondurulmuş embriyo yok eşimde de sıkıntı yok bende de iğnelerden sonra herşey iyi ancak niye dondurulamıyor genetik test yaptdım bişi çıkmadı hoca hep 1. kalite diyor
ne yapabilirim 3. denemyi yaptırmayı düşünüyorum ağustos ayında ancak dondurulmuşum da olsun istiyorum önerebileceğiniz herhangi bir kür yiyecek vs var mı Allah rızası için söyleyin de umudum artsın biraz:)

yumurtalar için incir kuru var istersen bakabilirsin
esine de sperm kalitesi için keçiboynuzu kuru
Alllah yardimcimiz olsunn

Biz de temmuz sonu adetimle Memorial şişlide başlıyoruz inşallah. Sorunumuz azosperm. Tüm tedavideki ve tedaviye başlayacak arkadaşlarıma Mevladan maddi manevi güç diliyorum.

Canım bildiğim kadarıyla embriyo sayısı az olunca 3. Günde transfer yada dondurma yapılıyor neden senin embriyoların 5. Güne bekletiliyor ki ? Benim 4 embriyo oluştu 1. Kalite ama 3. Gün transfer edildi biri (kimyasal oldu) şimdi diğerleri 3. Gün donduruldu bekliyorlar

:)) moralini bozma yuksek tut valla stres yapma ne kadar pozitif olursan sonuçlar o kadar iyi olur moralini bozarsan eğer kafana takarsan hic bisey degismezki sen moralini yuksek tutki ailen de üzülmesin :-*
evet canım ne kadar pozitif düşünmeye çalışsamda içimdeki korkular endişeler bitmiyoki malesef:18::18: ama umudum var her zamanki gibi:KK16: dün gece rüyamda erkek bebek doğurmuştummm o kadar mutluydumkiii uyanınca hala sırıtıyodum:KK9::KK9::KK9::KK9:

Arkadaşlar bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ? Dondurulmuş tedavisi için yarın kontrolüm var ama dün adetim başlamış gibiydi bu saate kadar kanamam olmadı ve ovülasyon testi yaptım (niye yaptığımı bende bilmiyorum) ve pozitif çıktı kimyasal gebelik sonrası böyle bişey olabilir mi ben şuan yumurtluyor muyum acaba :18:m

Merhaba arkadaşlar bizde bu ay başlıyoruz tüp bebeğe bugün ilk iğnemi oldum Allah yardımcımız olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Hayirli olsun ignelerin sonu :KK49:olsun..
Biz de temmuz sonu adetimle Memorial şişlide başlıyoruz inşallah. Sorunumuz azosperm. Tüm tedavideki ve tedaviye başlayacak arkadaşlarıma Mevladan maddi manevi güç diliyorum.
Aminn cnm hepimizin her anlamda duaya ihtiyaci var:26:

evet canım ne kadar pozitif düşünmeye çalışsamda içimdeki korkular endişeler bitmiyoki malesef:18::18: ama umudum var her zamanki gibi:KK16: dün gece rüyamda erkek bebek doğurmuştummm o kadar mutluydumkiii uyanınca hala sırıtıyodum:KK9::KK9::KK9::KK9:

Erkek bebegin anlami sevinçli bir haber alacaksin derler hadi hayirlisi olur inşallah canim

Arkadaşlar bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ? Dondurulmuş tedavisi için yarın kontrolüm var ama dün adetim başlamış gibiydi bu saate kadar kanamam olmadı ve ovülasyon testi yaptım (niye yaptığımı bende bilmiyorum) ve pozitif çıktı kimyasal gebelik sonrası böyle bişey olabilir mi ben şuan yumurtluyor muyum acaba :18:m

canım hamile olma ihtimalinde var bazı arkadaşlar adet zamanı yaptığı ovulasyon testiyle öğrenmişler hamiş olduklarını belli de olmaz hani gebelik testi alıp deneseydin keşke...

hersey güzel olacak deyin :)
ben yumi büyütüyorum :) hersey güzel gidiyordu sonra bir gün eşimle kavga ettik çok ağladım sonra güzel giden hersey ters döndü bir taraftakiler büyüyor diğer taraftakiler pek büyümüyor :KK43: çok rahattım ama böyle olunca stres başladı nasıl kafamdan atacağım bilmiyorum :KK43: ya transfer gününe kalmazsa diye kafayı yiyeceğim :KK43: ben böyle değildim birden oldu :KK43: rahatlamam lazım :)

Haklısınız arkadaşlar çok zor ve sabır isteyen bir süreç. Sebus09 dediğin gibi pilavdan dönenenin kaşığı kırılsın :KK52: haseki burdan birbirimize destek olarak bu süreci mutlu haberle atlatırız inşallah. Benimde regl başladı gibi kontrole gidip bu ay başlayacağım bir aksilik olmazsa :KK34: aslında doktorum 3 ay bekleyin sebepsiz infertilite olduğunuz için normal yolla olabilir dedi ama Bebişlerim orda buz tutmuşken beklemek zor geliyor :)

canım benim inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız... doktorlar bekleyin diyorlar ama bizim içimizde fırtınalar koptuğundan habersizler... bence hiç beklemeye gerek yok.. biz tedbirimizi alalım taktiri takdiri Allaha bırakalım...:KK16::KK16::KK16::KK16:

hersey güzel olacak deyin :)
ben yumi büyütüyorum :) hersey güzel gidiyordu sonra bir gün eşimle kavga ettik çok ağladım sonra güzel giden hersey ters döndü bir taraftakiler büyüyor diğer taraftakiler pek büyümüyor :KK43: çok rahattım ama böyle olunca stres başladı nasıl kafamdan atacağım bilmiyorum :KK43: ya transfer gününe kalmazsa diye kafayı yiyeceğim :KK43: ben böyle değildim birden oldu :KK43: rahatlamam lazım :)

aaaaa aşkımmm stres yapmamaya çalış heycanlanma bak güzel yumurtalar çıkıcak ve hamiş olucaksın inşallah seninde dediğin gibi herşey güzel olucak biiznillah oynak bi müzik aç dinle azcık göbek at kendine gel :21::21::21::21::21::21:

X