2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

inşallah canım benim açılışı yaparım da arkamdan sapır sapır dökülürsünüz hamiş hamiş :KK49::KK49::KK49: zannedersem ilk adet olacak benim demi 1 temmuz olmadı 3 temmuz belli olmaz benimki de arada esneme payı bırakayım :KK52:

aaaaaaaaaaa bende varımmmm :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: bende 1 temmuzda adet olucam bi aksilik olmazsa canımmmm benimmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
ahh inşlh güzel haberler veririz ya benim spermlere bakan dr.um elimizdekilerle deneriz ama tutunması zor olur dedi bizde o yüzden riske atamamak adına beklemedeyiz her an güzel haber alırım diye bekliyoruz bizde ramazana başlamadan bi kere test vericez bakalım ne olacak galiba benimde ağustosa gidicek galiba....
bende folik asit kullanıyorum bana coraspin vermedi kan pıhtılaşması var erken kullanırsak aknın çok sulanır opuda kanaman olur dedi bana... evet dualarımız hepimiz için...seninde güzel haberlerini bekliyorum :KK16:

bende 4 te 3 oranında çıktı kan pıhtılaşması hamiş olursam iğne kullanacağım ya bilmiyordum coraspinin bu yönde sıkıntı yaratabileceğini daha sık bu topiğe gireceğim

bende 4 te 3 oranında çıktı kan pıhtılaşması hamiş olursam iğne kullanacağım ya bilmiyordum coraspinin bu yönde sıkıntı yaratabileceğini daha sık bu topiğe gireceğim

Bende heterogzot mu ne ole yaziyordu hoca bakti kan pihtilasmasi var dedi bisey kullanma simdi dedi
Demekki benim daha yogun cikti pihtilasmam.evet burda ogreniyor insan cogu seyi
Hep gel tatlim inslh gzel haberlerimize yazicaz burdan..:KK49::KK16:

Sustum... Düşündüm...
Durgunlaştım...
En çok 'Hüzün'dü adım...
Ama; Elhamdülillah hiç Yalnız kalmadım...
Yöneldim, sesimi İşiten'e ve bir Ayet düştü
dilime...

“Ben kederimi ve hüznümü sadece Allah'a arz
ederim...

- Yusuf/86

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Senin âşk-tan yana nasibin varsa ;
Dokunsan da yanacaksın , dokunmasan da..
İyi bil ki !
Bazıları "hasrette" yanar, bazıları da "vuslatta" !!..

'' Mevlana'

Sustum... Düşündüm...
Durgunlaştım...
En çok 'Hüzün'dü adım...
Ama; Elhamdülillah hiç Yalnız kalmadım...
Yöneldim, sesimi İşiten'e ve bir Ayet düştü
dilime...

“Ben kederimi ve hüznümü sadece Allah'a arz
ederim...

- Yusuf/86

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Senin âşk-tan yana nasibin varsa ;
Dokunsan da yanacaksın , dokunmasan da..
İyi bil ki !
Bazıları "hasrette" yanar, bazıları da "vuslatta" !!..

'' Mevlana'
Ne guzel demis mevlana ya vuslatta yanicaz ya hasrrette
Bizlerde hasrette yaniyoruz ..rabbim kerimdir ....:KK43:

herkese gunaydin anne olma yolunda yeni bir gun daha basladi bizim icin.sonumuz hamis olsun hepimizin hayirlisiyla...:KK49::KK16:

Son düzenleme:
canım bende de cıktı pıhtılaşma ve 3 tüp bebekten sonra belli oldu .bakalım bundan sonra bizi neler bekliyecek görücez

hoşgeldin canım aramıza gazamız mübarek olsun:KK9::KK9::KK9::KK9::13::13::13::13::13: inşallah hepimiz:KK49::KK49::KK49::KK49: böyle olalım:KK9::KK9::KK9::KK9:

hoşbulduk canım inşallah

Merhaba arkadaşlar

Ben de bugün ignelerimi alma umuduyla gitmiştim. Ama estradiol degerim yüksek (93) çıktığı için tedaviye baslayamama riskim var :KK43:

Aklıma takılan bir şey var; dun adet oldum ama sadece birkaç damla geldi. O yüzden degerim yüksek çıkmış olabilir mi?
Yarın tekrar test yaptiricam inşallah düşer de tedaviye baslayabilirim....

Arkadaşlar merhaba bende bu ay dondurulmuşlarla tüp bebek yaptıracağım. Geçen ay ilk tüp bebek denemem kimyasal oldu ve şuan çok korkuyorum :KK43: oysa tedaviye başladığımda ne kadarda umutluydum

Merhaba arkadaşlar

Ben de bugün ignelerimi alma umuduyla gitmiştim. Ama estradiol degerim yüksek (93) çıktığı için tedaviye baslayamama riskim var :KK43:

Aklıma takılan bir şey var; dun adet oldum ama sadece birkaç damla geldi. O yüzden degerim yüksek çıkmış olabilir mi?
Yarın tekrar test yaptiricam inşallah düşer de tedaviye baslayabilirim....

canım hoş geldin, umarım yarınki testte estradiol değerin istenilen düzeyde çıkar neden yüksek çıktığını da en iyi doktorlar bilir sıkıntı yapma dicem ama biliyorum ki elde değil bi yarını bekle sonuca göre de kana takılan herşeyi doktoruna sor olur mu :KK16::KK16:

X