2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

üzüldüm cnm ne yapalım o kısmet değilmiş inşlh bu sefer bebeğin sana tutunucak..
uff evet çift çizgide bazen bi işe yaramıyor keseye görene dek hatta kalp atışını duyana kadar hep korku ...
temmuz inşlh bebeğini getirecek sana:KK16::KK16:

iş asıl ondan sonra başlıyor dediğin gibi kalp atışını duyuncaya kadar rahat yok gel temmuz geeel geeel ama az kaldı ya bu ayı bitirmeye ne kaldı dimi ama :KK9:

iş asıl ondan sonra başlıyor dediğin gibi kalp atışını duyuncaya kadar rahat yok gel temmuz geeel geeel ama az kaldı ya bu ayı bitirmeye ne kaldı dimi ama :KK9:
evet kalp atışından sonrası daha rahattır herhalde:KK1:
gelll tedavi ayım gellll hangi ay iseeeeeeeeeee.....
evet senin içiçn bişey kalmadı senin için sevinicez burda......

aaaaay aynısını ben de yaşamıştım canım sonrasında koştum hastaneye sonucu bi aldım şaibeli güya o gece eşime süpriz yapcaktım bişey diyemedim içime oturdu :KK43:

ahhh ahhh benim 12. gün değerim 860 gibi bişeydi ikiz oğluşlarım vardı ben bebişlerimi 18 haftalıkken düşük yaptım neyse artık şimdi önümüzdeki tedaviye bakıyoruz ayrıca omega3 almayada şuan karar verdim :KK1:

evet kalp atışından sonrası daha rahattır herhalde:KK1:
gelll tedavi ayım gellll hangi ay iseeeeeeeeeee.....
evet senin içiçn bişey kalmadı senin için sevinicez burda......

inşallah canım benim açılışı yaparım da arkamdan sapır sapır dökülürsünüz hamiş hamiş :KK49::KK49::KK49: zannedersem ilk adet olacak benim demi 1 temmuz olmadı 3 temmuz belli olmaz benimki de arada esneme payı bırakayım :KK52:

inşallah canım benim açılışı yaparım da arkamdan sapır sapır dökülürsünüz hamiş hamiş :KK49::KK49::KK49: zannedersem ilk adet olacak benim demi 1 temmuz olmadı 3 temmuz belli olmaz benimki de arada esneme payı bırakayım :KK52:
:KK9::KK9::KK9::KK9:senin peşinden gelmeye gönüllüyümmmmmmmmmmmmmmm:KK9::KK9:
sana sorular sorarak bilgi alırızz:KK76:

ahhh ahhh benim 12. gün değerim 860 gibi bişeydi ikiz oğluşlarım vardı ben bebişlerimi 18 haftalıkken düşük yaptım neyse artık şimdi önümüzdeki tedaviye bakıyoruz ayrıca omega3 almayada şuan karar verdim :KK1:

deme be arkadaşım çok üzüldüm şimdi yiyecek ekmekleri yokmuş demek yaranı kanatmak istemem ama neden düştüler canım....

cemrem cnm sayfalara baktım bende aradım seni güzel haberi duyacağıma eminim hoca hazırsınz diyor istiyorsanız ama morfoloji düzelmesini beklemiyor bende ağustosa kadar bekleyelim diyorum ilaçlar değişti inegölden biraz yan etki yaptı şimdi alıştı bakalım ay sonu test zamanı süleyman hocaya gitmedim tel görüştüm folik asit ve coraspirine devam ve duaya ...inşallah hayırlısıyla hepimiz anne olacağız

deme be arkadaşım çok üzüldüm şimdi yiyecek ekmekleri yokmuş demek yaranı kanatmak istemem ama neden düştüler canım....

bebeklerden birinin suyu geldi sunu sancı ile mecburi düşük yaptım kötü günlerdi rabbim kimseye yaşatmasın...

bebeklerden birinin suyu geldi sunu sancı ile mecburi düşük yaptım kötü günlerdi rabbim kimseye yaşatmasın...

tamaaaam kapatıyoruz bu konuyu bidaha açmamak üzere geçmiş geçmişte kaldı şimdi yine yeniden başlıcaz bukez daha sağlam ve sağlıklı olucak inanalım ki herşey güzel olsun :KK34:

cemrem cnm sayfalara baktım bende aradım seni güzel haberi duyacağıma eminim hoca hazırsınz diyor istiyorsanız ama morfoloji düzelmesini beklemiyor bende ağustosa kadar bekleyelim diyorum ilaçlar değişti inegölden biraz yan etki yaptı şimdi alıştı bakalım ay sonu test zamanı süleyman hocaya gitmedim tel görüştüm folik asit ve coraspirine devam ve duaya ...inşallah hayırlısıyla hepimiz anne olacağız
ahh inşlh güzel haberler veririz ya benim spermlere bakan dr.um elimizdekilerle deneriz ama tutunması zor olur dedi bizde o yüzden riske atamamak adına beklemedeyiz her an güzel haber alırım diye bekliyoruz bizde ramazana başlamadan bi kere test vericez bakalım ne olacak galiba benimde ağustosa gidicek galiba....
bende folik asit kullanıyorum bana coraspin vermedi kan pıhtılaşması var erken kullanırsak aknın çok sulanır opuda kanaman olur dedi bana... evet dualarımız hepimiz için...seninde güzel haberlerini bekliyorum :KK16:

bi dur be bi dur önce benim herüf var sırada malum geçen ay tedavi dolayısıyla kapalıydık kardeş takıldık bgn kardeşliğimizi bozalım gariiii:KK1::KK52::KK9::KK48::KK64::KK74::92::KK19:
oooo ben doydum tıka basaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
al cnm helal olsun herüfüneeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK17::KK17::KK17:
kardeşlikten kurtulun artık kocan bi oh çeker bugün desene:KK9::KK9::KK9:
hadi abri seni meşgul etmeyeyim kızz git süslen giyin eşin seni albenili görsün hemen yesin:KK1::KK1::KK1:

oooo ben doydum tıka basaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
al cnm helal olsun herüfüneeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK17::KK17::KK17:
kardeşlikten kurtulun artık kocan bi oh çeker bugün desene:KK9::KK9::KK9:
hadi abri seni meşgul etmeyeyim kızz git süslen giyin eşin seni albenili görsün hemen yesin:KK1::KK1::KK1:

albeni olmaz bi biskrem vercem ona :KK52::KK52: anacım ben çoktan süslendim püslendim de tvde maç var bitmeden bakmaz bana ben de o bitene kadar çoktan uyurum ha haa bidaki bahara kaldı bizim iş :KK52:

albeni olmaz bi biskrem vercem ona :KK52::KK52: anacım ben çoktan süslendim püslendim de tvde maç var bitmeden bakmaz bana ben de o bitene kadar çoktan uyurum ha haa bidaki bahara kaldı bizim iş :KK52:
biskrem dah ii fikir:KK9::KK9:ooo enişte maça dalmış olsun bekle bariii
uyursan uyanırsın yazık uykunu bölme bence...:KK14:

tatlış ben kaçıyım benim ki gelir birazdan ...sana iyi gecelerrr .. uyuyabilirsen:KK9::KK9::KK9:

X