2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Slm kızlar saç bnde dondurulmuslarla tekrar deneyeceğim. Bunun icin bu ay sogan kuru yapiyrm bnde pkos var. Bunun yaninda inofolic ve glukophage iciyrm.ayrica netteki arastirmalarimla arisutu bal polen karisimini ve omega3 hapi aldim. Ay ne cok şey iciyoruz!!! Sonucunu görelim artik. Sizlerde kullaniyormusunuz iyi mi yaptim yani almakla????

son bir iki aydır bende bir tembellik varki sorma gitsin... miskin ötesi bişey oldum zorla yemek yapıyorum zorla temizlik yapıyorum herşeyi zorla yapıyorum ve sabırsızlıkla adet olmayı bekliyorum:KK35::KK35:

ayyyyyyneeeennnnnnn bende tam böyleyim ya nedense kendime inanamıyorum üşütürüm falan diyede çok korkuyorum ama ben dikkat edince hasta oluyorum aksine:KK23::KK23::KK23::KK23:

Son düzenleme:
kızlar benim başlamama 2 hafta var folik asit omega 3 ve demir hapı kullanıyorum. demir seviyem cok dusmus mecburen kullanıyorum folık asıtte zaten dr un onerdıgı bısey. omega 3 ü de haşimato hastasıyım ben vücut direncim artsın diye kullanıyorum. sizde mutlaka folık asıte baslayın
evet takviye lazım hep biz anne aday adaylarına önemli olan bizleriz transferden sonra çünki hepimize şifa olsun bende folik asit kulalnıyorum yaklaşık 2 aydır...
kizlar 2 gun daha decapeptyl kullanip cuma gunu puregon ve yarim ampul decapeptyle devam edecekmisim..
haftaya saliya yine randevu verdiler...
salı güzel haberler al inşlh cnm beklemek yoruyor insanı çünki....
b12 tahlılım normal cıktı dr gerek yok dedi. inşallah bu zımbırtılar kılo yapmaz yaa :KK43:

Slm kızlar saç bnde dondurulmuslarla tekrar deneyeceğim. Bunun icin bu ay sogan kuru yapiyrm bnde pkos var. Bunun yaninda inofolic ve glukophage iciyrm.ayrica netteki arastirmalarimla arisutu bal polen karisimini ve omega3 hapi aldim. Ay ne cok şey iciyoruz!!! Sonucunu görelim artik. Sizlerde kullaniyormusunuz iyi mi yaptim yani almakla????
merhaba cnm şifa olsun hepsi sanada bizlerede bende foik asit kulalnıyorum kan değerlerim şükür normal bende kansızlık vardı aylar önce ilaç tedaviisyle şükür değerlerim normale indi bide kiloluydum dietisyen eşliğinde zayıfladım kan değerlerimde düzene girdi böylece şimdi bekliyorum en kısa zamanda tedaviye başlamak için....:26::26:

hoşgeldin canımmm inşallah sonuda güzel olsun canımmmmm bizde arı sütü bal polen karışımı kullanıyoruz 1 kavanoz biiti 2. almam lazım ne iğreç bişey ya:120::120::120::120::120::120::120::120::120::120::120::120:

Son düzenleme:
hoşgeldin canımmm inşallah sonuda güzel olsun canımmmmm bizde arı sütü bal polen karışımı kullanıyoruz 1 kavanoz biiti 2. almam lazım ne iğreç bişey ya:120::120::120::120::120::120::120::120::120::120::120::120:

Ztn 1 kasik hemen gidiyo napalim iğnelerden ilaclardan iyidir

ah tatlım iğrenç miğrenç neler kullanıyoruz evlatlarımız için...:26::26::26:

canım ben de kullanıyorum tek yedinmi hakkaten kötü ama ben önce kaşığı bala batırıyorum ondan sonra polene ozaman daha iyi oluyor bal tat veriyor bide öyle dene istersen :)

Ztn 1 kasik hemen gidiyo napalim iğnelerden ilaclardan iyidir

iğnelerden kaçış yokki Zaten ah aaahhh:KK25::KK25::KK25::KK25: inşallah işe yarar bu karışım ya keşke 2 ay önce falan başlasaydımmm :KK43:

ah tatlım iğrenç miğrenç neler kullanıyoruz evlatlarımız için...:26::26::26:

aynen canım aynen inşallah değer çektiklerimizede hayırlısıyla kucaklarız bebişlerimizi:KK54::KK54::KK54::KK54:

iğnelerden kaçış yokki Zaten ah aaahhh:KK25::KK25::KK25::KK25: inşallah işe yarar bu karışım ya keşke 2 ay önce falan başlasaydımmm :KK43:

aynen canım aynen inşallah değer çektiklerimizede hayırlısıyla kucaklarız bebişlerimizi:KK54::KK54::KK54::KK54:

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ben de kullanıyorum tek yedinmi hakkaten kötü ama ben önce kaşığı bala batırıyorum ondan sonra polene ozaman daha iyi oluyor bal tat veriyor bide öyle dene istersen :)

canım yine ben dayanıyorumda benim eşimin miğdesi çok hassas ona yedirmek için neler çekiyorum bir nazlanıyo bir nazlanıyo sorma gitsin:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ya cemrem biliyomusun biz heycanla bekliyoruz diye zaman geçmiyo
OFF HAKLSIIN BE CNM AMA BEKLEMEKTE AYRI Bİ DERT YAHU:KK14::KK14:hele ben kendim için belirsizlik devam ederken beklemek of offf :26::26:inşlh bi anda o güz<el günler gelse şöyle gözümüzü kapasak açsak tedavide olsak :KK52::KK52:

OFF HAKLSIIN BE CNM AMA BEKLEMEKTE AYRI Bİ DERT YAHU:KK14::KK14:hele ben kendim için belirsizlik devam ederken beklemek of offf :26::26:inşlh bi anda o güz<el günler gelse şöyle gözümüzü kapasak açsak tedavide olsak :KK52::KK52:

inşallah herşey yolunda gider hep birlikte başlarız canım eğer stres yaparsak adetimiz daha geç gelir:97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97: derin bir nefes alıp verelimmm herşey yolunda gitsin Allahım yardım edicek hepimize bütün kalbimle inanıyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: dua edip bekliycez zaten az kaldı ya bak bu ayında yavaş yavaş sonuna geliyoruz evi iyce temizliycem bu kalan zamanda aşınana kadar:KK9::KK9::KK9::KK9:

gelicek gelicek merak etme sen aslında insan dışarı çıktığında yada evde bişeylerle uğraştığında zaman çabucak geçiyo da kös kös oturunca hiç geçmiyo ama ben karar verdim transferden sonra 12 gün evde durmucam atcam kendimi dışarı yoksa dayanamam :)

inşallah herşey yolunda gider hep birlikte başlarız canım eğer stres yaparsak adetimiz daha geç gelir:97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97: derin bir nefes alıp verelimmm herşey yolunda gitsin Allahım yardım edicek hepimize bütün kalbimle inanıyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: dua edip bekliycez zaten az kaldı ya bak bu ayında yavaş yavaş sonuna geliyoruz evi iyce temizliycem bu kalan zamanda aşınana kadar:KK9::KK9::KK9::KK9:
haklısın benimde hiçbişey yapmak istemiyor canım.
inşlh güzel günlere yavaş yavaş yaklaşıyoruz hepimiz....:KK52::KK52:

X