2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

seninki gene iyi benimki ömrümle kalsa iyi ya önüne ne koysam yiyo üstüne beni de yiyo sonra da kavga ediyozz yidim yidim şiştim ne giycem diye :)

hahahahaha ayyy valla sesli güldümmm canımmm Allahda seni güldürsünnn...bide bu koca bebeklerle uğraşıyoruz işte:53:

Son düzenleme:
evdeysen kur ur dur kafayı yiyor insan dediğin gibi bişeylerle uğraşınca anlamıyorsun bile zamanı
ahh transfere geleyim o günlerin tadını çıkarıcam hiççç düşünmücem 12 gün sonrasını...

tabi tabi görcem ben seni ozaman daha fena oluyo insan tuttumu tutmadımı diye ben geçen ay yedim kendimi ama akıl değneği oldu bu kez öyle kurup durmucam senin ne var peki daha önce yazdıysan da okumadım galiba canım kusura bakma

o anlara gelmedim ya konuşmak kolay galiba
cnm benim eşim azosperm hastası sperm yoktu yıllardır şükür yaklaışk 1 senedir az az tek tük çıkışlar oluyor en son 3 ay önce bin tane sperm donduruldu ben tedaviye başlamak istedim ama dr.umuz bu dondurulanların morfolojisi bozuk dedi şimdi eşim tedavide morfolojileri düzeldiğian başlıcam daha önce ben tedavide hazırlandım eşimi ameliyata aldılar sperm çıkmayınca ben opuya da giremedim anlıcan opu ya kadar gelip kaldım şümdi kısmetse o anları görücem de nazlı spermler düzelse...:26:

anladım canım allah yardımcınız olsun spermler nazlı yumoşlar nazlı ee bebişler zaten nazlı oy anam oooy millet şıp diye kalır biz sürüne sürüne napcan bizim de kaderimiz buymuş mecbuuuuuuur

anladım canım allah yardımcınız olsun spermler nazlı yumoşlar nazlı ee bebişler zaten nazlı oy anam oooy millet şıp diye kalır biz sürüne sürüne napcan bizim de kaderimiz buymuş mecbuuuuuuur
amin cümlemizin rabbim yardımcısı olsun bekliyoruz bakalım nazlı olan spermleri,yumoşları,bebişleri bekle bekle mükafatını inşlh alırız bu dünyada... he kız hiç deme eller aman istemeden oldu demezler mi uyuzlar istemedin de niye oldu doğuruyonkıymet bilseler bari ..neyse bizimde sınavımız buymuş inşlh geçeriz sınavımızı ​HEPİMİZZZZZZ.....

ayyyy olmaz transferden sonra öyle gezmek yok bence en az 1 hafta fazla hareket etmemek lazım malum bebiş rahimde kendine bi yer bulup anneye tutunacak

ayyyy olmaz transferden sonra öyle gezmek yok bence en az 1 hafta fazla hareket etmemek lazım malum bebiş rahimde kendine bi yer bulup anneye tutunacak
VALLA TATLIM BEN TRASNSFERDEN SONRA 3 GÜN KESİN EVDE YATICAM ,ardından diğer günler ede gezicem hani iğe veriyorlarmış ya sağlık ocağında falan yapılması gerekiyormuş anca onun için çıkarım dışarı ta ki 10.güne kadar 9 gün idrar yaparım çizgi falan çıkarsa kan veririm benim hayalim böyle kısmette varsa.....bence de yatmak en mantıklısı...

canım hoş geldin... ben soğan kürünü denedim bi faydasını görmedim...ben folik asit demir hapı b12 vitamin ve mesir macunu kullanıyorum şu bal polen arı sütü karışımı da kafama yatmaya başladı birde omega3 almak lazım birde tedaviye başlayınca koca bir poşet ilacımız olur midelerimiz iyi dayanıyo valla....

aynen bende öyle yapmayı düşünüyorum 3 gün tuvalet yemek dışında asla yerimden kalkmam.. zaten annemin yanında olucam... 3 günden sonra da yine yatıcam 9. gün testte silikte olsa ikinci çizgi görünüyor hamileysem fazla abartmadan gezerim sonuçta bizimkiler normal gebelik gibi değil biraz sakınmak lazım

benim ilk 3 gün yanımda eşim olur sonra tekim olsun bende aynen sırf tuvalet ve yeemk içiçn kalkarım 9.cu gün silik gördüm mü koşa koşa kan vermeye sonrada en kısa zamanda gidip keseyi görürüm ben 10 gün dayanamam ya beklemeye 17 .ci gün felan burda kadın doğuma gidip anlatırım keseyi görürüm sonra da tüp bebek dr.um ne derse onu yaparım
ayy yazması bile heyecanlandırıyor insanı hepimiz o anları yaşayalım o günler gelll gelll gelll..:44:

yok anacım ben geçen ay ilk denememde test gününe kadar yattım hele eşim hiçbişey yaptırmadı yemekleri dahi o yaptı olmadı dışardan sipariş verdik dışarı bile çıkarmadı ama sonuç 0 o yüzden takmıcam canım gönlümce yaşıcam ha ilk 3 gün dikkat ederim sonrasında salcam çayıra mevlam kayıra

kız şimdiden salma çayıra bak sonra senin bebiş gezenti olur çıkar söliyim sana he
haklsıın belkide biz şimdi böyle diyoruz o an gelince neler yaparız kimbilir..ben mazur gör sen en zaman başlıyorsun tedaviye

bak o konuda hiç şüphen olmasın benimki öyleydi kocakarılar gibi elimde koca poşet dolusu ilaç nere gitsem götürüyodum bana doktorum imom omega diye bi ilaç verdi içinde herşey var ayriyeten folik asit kullanmıyorum isterseniz doktorunuza bi danışın canım 1 ilaç bile vücudumuz için çok etkili...

ayy ilk tüp bebek denememizde 9. gün gizli gizli test yaptım kimseye test yapacağımı demedim şimdiden hayalleri yıkılmasın diye tutmadığına eminim yani banyoda silik ikinci çizgiyi görünce birden dizlerimin bağı çözülmüştü birden yere oturuvermiştim ne güzel duyguydu

şekerim gene yaşarsın o duyguyu inşlh
bende ilk olacak bende o anları hayal ediyorum bazen o an bile kalbim çok hızlı çarpıyor

canım ben ilk denememi geçen ay yaptım 9.gün idrarda silik çizgiyi gördüm hastaneye koştum 6.40 çıktı değer doktor ya çok yeni bi gebelik yada kimyasal oyüzden de düşürüyosun dedi nitekim de 11.gün 1.77 ye indi benim bebiş attiiiii oldu şimdi ise bi aksilik çıkmazsa temmuz adetimle başlıcaz gene donmuşlarımla denemeye geçen hafta genetik test istedi doktorum onu yaptırdık sonuçlarda 3 hafta içinde çıkıcak velhasıl 1 temmuz da adet olucam inşallah ozaman start vercez 2. tedaviye

aaaaay aynısını ben de yaşamıştım canım sonrasında koştum hastaneye sonucu bi aldım şaibeli güya o gece eşime süpriz yapcaktım bişey diyemedim içime oturdu

üzüldüm cnm ne yapalım o kısmet değilmiş inşlh bu sefer bebeğin sana tutunucak..
uff evet çift çizgide bazen bi işe yaramıyor keseye görene dek hatta kalp atışını duyana kadar hep korku ...
temmuz inşlh bebeğini getirecek sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…