2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Anladım çok teşekkürederim canım beni bilgilendirip stresimi aldığın için :)

rica ederim canim .hepimiz icin hayirlisi olsun...yeterki bebislerimize kavusalim..Rabbim ol dedikten sonra uzun protokol kisa protokol fark etmez zaten...

arkadaşlar ben yakın bir zamanda tüplerimden biririnin kapalı olduğunu öğrendim doktor ya ameliyat ya da tüp bebek dedi tabi bide hsg den sonra doğal yollarla da olabilirmiş. ben deneyen arkadaşlardan bir cevap istiyorum bu tedavi ne kadar sürer 1 ay yeterli mi ben başka bir şehirden ankaraya gidiceme de.

Sen nezaman başlıyosun tedaviye nerde yaptırıcaksın tüpbebeği?bide adını öğrenebilirmiyim bi sakoncası yoksa

canim ben fransadayim burda yaptiricam..benim ilk denemem degil daha once 6 asilama 2 tup bebek yaptirdim.asilamayla bir hamileligim oldu dustu..2.tup bebek denemem dondurulmus embryo transferiydi ve tuttu simdi 4.5 yasinda bir oglum var.biz ikinci bebek icin start verdik yeniden.. bana candan diyebilirsin :) bu arada senin yas kac ve kac yillik evlisin? ben 31 yasindayim 3 ay sonra 32 olucam :) 11 yillik evliyim...

canim ben fransadayim burda yaptiricam..benim ilk denemem degil daha once 6 asilama 2 tup bebek yaptirdim.asilamayla bir hamileligim oldu dustu..2.tup bebek denemem dondurulmus embryo transferiydi ve tuttu simdi 4.5 yasinda bir oglum var.biz ikinci bebek icin start verdik yeniden.. bana candan diyebilirsin :) bu arada senin yas kac ve kac yillik evlisin? ben 31 yasindayim 3 ay sonra 32 olucam :) 11 yillik evliyim...

Allah bağışlasın evladını canım hatta evlatlarını ben 27 yaşındayım 3 yıllık evliyim pko hastasıyım samsunda eşimin işi yüzünden yaşıyoruz aslen izmirliyiz ve ailem orda olduğu için orda yaptırıcam tüp bebeği daha önce bir kimyasal gebelik yaşadım tutunamama problemi var nedenini bulamıyolar umarım bu sefer ilk deneme hersey yolunda giderde tutar allah isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu herkeze yaşatsın.umarım seninde tedavin güzel sonuçlar verir canım

uzun protokolde zaten adetin 21. gunu baslaniyor ignelere kisadada 3.5 . gun arasi bir sorun olacagini sanmam...

canim rezervde sorun var demekki..amh hormonu sonucun ne? onda belli oluyor zaten..

amh hormonunu bilmiyorum ama fsh 10 netten araştırdığım kadarıyla 10 dan düşük olması gerekiyormuş rabbim inşallah bizlere de anne olmayı nasip eder..

Allah bağışlasın evladını canım hatta evlatlarını ben 27 yaşındayım 3 yıllık evliyim pko hastasıyım samsunda eşimin işi yüzünden yaşıyoruz aslen izmirliyiz ve ailem orda olduğu için orda yaptırıcam tüp bebeği daha önce bir kimyasal gebelik yaşadım tutunamama problemi var nedenini bulamıyolar umarım bu sefer ilk deneme hersey yolunda giderde tutar allah isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu herkeze yaşatsın.umarım seninde tedavin güzel sonuçlar verir canım
Allah razi olsun canim ama bir cocugum var simdilik... canim tutunamama probleminin nedeni rahim kalinligimi?eger oyleyse sana birkac oneride bulunabilirim.yani belki bildigin yontemlerdir ama yinede soylerim...bu arada ailece istanbul dogumluyuz fakat kokenimiz samsun :)

Allah razi olsun canim ama bir cocugum var simdilik... canim tutunamama probleminin nedeni rahim kalinligimi?eger oyleyse sana birkac oneride bulunabilirim.yani belki bildigin yontemlerdir ama yinede soylerim...bu arada ailece istanbul dogumluyuz fakat kokenimiz samsun :)

Gerçekten miii. Nerden nereye bak sanırım rahim duvarında kalınlaşma var demişti doktorum bi muaynede bidahada bişey demedi ama önerilerini duymayı çok isterim

amh hormonunu bilmiyorum ama fsh 10 netten araştırdığım kadarıyla 10 dan düşük olması gerekiyormuş rabbim inşallah bizlere de anne olmayı nasip eder..

evet canim hatta 9 dan dusuk olmasi lazim.benimde 9.3 cikti sinirdayiz ikimizde...ama cokda kotu sayilmaz ben ilk denememde yaptirdigim testlerde 10 cikmisti ama hamile kaldim ve oglumu dunyaya getirdim..yani olamayacak bir rakam degil :) moral bozmaya deymez :KK66:

Gerçekten miii. Nerden nereye bak sanırım rahim duvarında kalınlaşma var demişti doktorum bi muaynede bidahada bişey demedi ama önerilerini duymayı çok isterim

haa canim ince rahim duvarini kalinlastirmak icin transferden birkac gun once ananas yemek ve narsuyu icmek faydaliymis..ama inceltmek icin bir fikrim yok.ama belki onada cozum vardir netten arastirmak.lazim...

ooooooooooooooo ilaçlar alınıyor maşallah :) hadi havvacım inşallah bu sefer güzel haberleri ardı sıra patlatırız inşallah :)
ben de 15ine kadar adte olacağım gidip tarih konuşacağız dr temmuz diyordu ben haziran geçen ay bakalım bu ay ne olacakkkkkkk :)

Oo ne guzel igneler geliyor eve...
Hayirlisyla kullan zamaninda..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canlarımmmm amin inşallah temmuzun 1 i gibi adet olurum pgt işlemi uygulanacak bu defa inşallah sağlıklı embriyolar çıkar korkuyorum... hepimiz için inşallah güzel bir yıl olsun ve hayırlısıyla kucaklayalım bebişkolarımızı bugün minibüste ikiz bebekler gördüm çok tatlıydılar biri kız biri erkek inşallah Rabbim bizlerede nasip eder içim eridi...:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

arkadaşlar ben yakın bir zamanda tüplerimden biririnin kapalı olduğunu öğrendim doktor ya ameliyat ya da tüp bebek dedi tabi bide hsg den sonra doğal yollarla da olabilirmiş. ben deneyen arkadaşlardan bir cevap istiyorum bu tedavi ne kadar sürer 1 ay yeterli mi ben başka bir şehirden ankaraya gidiceme de.

geçmiş olsun canım benimmmm inşallah tüpe gerek kalmadan hamile kalırsın... evet toplamında 1 ay sürüyo aşağı yukarı :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:gebelik testine kadar... tedavi 15 gün falan sürüyo ondada belli aralıklarla gidiyosun hastaneye zaten adetin 2.veya3. günü başlıyosun tedaviye iğnelere snra yumurtaların istenilen büyüklüğe ulaşınca genel anesteziyle toplanıyo zaten hiç korkma hiç canın yanmıyo... sonra aynı gün eşindende sperm alıyolar... embriyolar oluşunca 3.4.veya5. gün çağırıp transfer ediyolar...12 gün sonrada hamile olup olmadığını öğreniyosun:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evet canim hatta 9 dan dusuk olmasi lazim.benimde 9.3 cikti sinirdayiz ikimizde...ama cokda kotu sayilmaz ben ilk denememde yaptirdigim testlerde 10 cikmisti ama hamile kaldim ve oglumu dunyaya getirdim..yani olamayacak bir rakam degil :) moral bozmaya deymez :KK66:

geçen sene laparoskopi operasyonundan 1.5 ay sonra tedaviye başlamıştım o zamanki fsh değerim kaçtı bilmiyorum ama 3 yumurtam çıkmıştı üçüde döllendi üçüde 1. kaliteydi ve iki transfer yapılmıştı ikiside bana tutundu sonu gelemedi ama neyse dediğin gibi moral bozmaya gerek yok olduktan sonra oluyor

evet ya bende yumurtlama problemi var sanırım geçen ay klomen kullandım bir tane yumurta büyüdü o da 11mm de kaldı gelişmedi yumurtalıkla ilgili operasyonlar da rezervi etkiliyormuş ben geçen sene laparoskopi olmuştum oooff oooff

canım arı sütü bal polen karışımı ye yumurta kalitesini arttırıyormuş...günde 2 tatlı kaşığı sperminde kalitesini arttırıyomuş bende bugün aldım eşime yedircem kendimde yiycem incir kürüde yapabilirsin oda yumurta sayısını arttırıyomuş ibrahim saraçoğlunun sitesinde okumuştum:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

canım arı sütü bal polen karışımı ye yumurta kalitesini arttırıyormuş...günde 2 tatlı kaşığı sperminde kalitesini arttırıyomuş bende bugün aldım eşime yedircem kendimde yiycem incir kürüde yapabilirsin oda yumurta sayısını arttırıyomuş ibrahim saraçoğlunun sitesinde okumuştum:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

uygulamadım bir bal polenkarışımı birde incir kürü kaldı :KK1::KK1::KK1:İbrahim saraçoğlu ne dese yapmaya çalışıyorum Ahmet marankide şehvet ılmadan çocuk yapılmaz diyo :KK52::KK52::KK52: neler yapsan nerele gitsek ama dediklerini tedaviyle birlikte uygulamayı düşünüyorum

geçen sene laparoskopi operasyonundan 1.5 ay sonra tedaviye başlamıştım o zamanki fsh değerim kaçtı bilmiyorum ama 3 yumurtam çıkmıştı üçüde döllendi üçüde 1. kaliteydi ve iki transfer yapılmıştı ikiside bana tutundu sonu gelemedi ama neyse dediğin gibi moral bozmaya gerek yok olduktan sonra oluyor

Arkadaşlar laporoskopi operasyonu ne ve neden yapılıyo açıklarmısınız.

Kizlar ben baskilayici ignelere baslayali 12 gun oldu ama hala kendimi tedaviye baslamis gibi hissetmiyorum psikolojikmi acaba? yada baskilayici.igneleri cok uzun sure kullandigim icin heyecanimimi kaybettim? :)
sanirim asil heyecan bende puregona baslayinca baslayacak :)) bunada daha 8-10 gun var..uzun protokolu hic sevmiyorum cok ama cok uzun...

canımmm daha iyi bence sakin başlaman böyle süper paniğe heycana gerek yok... ama şimdi böylesin transferden sonra görürsün :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: o 12 gün varyaaaa bekle bekle geçmiyo ayyyy hayırlısıyla hamiş kal inşallah opu ne zaman bellimi:KK19::KK19:

Arkadaşlar laporoskopi operasyonu ne ve neden yapılıyo açıklarmısınız.

canım bende yumurtalık kisti vardı göbeğin altından iki delik açıldı kapalı ameliyatla kistlerim alındı alınmadığı taktirde tedaviyle birlikte bu kistlerde çok fazla büyüyormuş

X