2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Canim gunaydin.. Haber ver bize sonuclarii.. Dusunce gucuyle ve tabi allahin izniyle seni bu ay hamis birakiyorussss 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım sen hamilemiydin, benim dun biraz kanamam oldu crinone jelle birlikte leke geldi, umudihar dediki senede olmuş sanırım?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Uzlmeee yapar yaparr mecbur yapar.. sarylandirmasin kndini olcak insaalh
yapmaz canım buna bile o kadar yalvar yakar ikna ettim neyse kısmet artık

Yok valla ben erkek olmayı eskiden düşünebilirdim belki ama hamile kalmak Allahın kadina bahşettigi bir lütuf, içinde bi kalbin daha attığını bilmek dünyanın en güzel şeyi olsa gerek bunu bugün anladım, inşallah cumartesi ve salida artar değerim Dr, umada sonucu soyledigimde gözün aydin der ve bu yazdıklarımi yaşamayı nasip eder Allahım bana ve hepimize.

inşallah canım inşallah

benim 4. denemem düşünmüyorum bundan sonra son kez eşimin hatrı için deneyelim dedik işte bilmiyorum ne olacak pazartesi belli olur
canım benimde eşim istemiyo bana kalsa tekrar denerim
Ewet yaaa bnmkide ole heyecan yapiyrr tatlimmmm amn yapma.adet olursun.1kac gun.sonra.stresten gecikme.yapabilir cnmmm dualarimiz kabul olir insaalh tatlim bn 25 yasindayim.. 1.5 senlik ewliyimm.. ewlndigumin 6.ayi esimin.azo oldugunu sonra hastaneye gittikkk doktor dei kilo vermn lazim tabi buarada.. bnde hasimato hastasiyim yedigim yaradi.. oldim 100 kiloooooo doktr ole soleyince ertesi gunn hemn diyete nasladimm yuruyuse basladimm 4ay boyunca yurrken agladigimi biliyrum.kndime.slogan yaptim sonrada O BEBK BU EWE GIRECEK .. diye.. aglaya aglaya 26 kilomu verdimmmm tam desik basliycazz doktora gittik doktor dedi esinin.spermi az mikro olabilir bir spermiogram verain hastnemizde dedi onuda yaptrdik cok sukur.. doktor ameliyata gerek yok.dedii sonra bn hormn testleri yaptim prolaktin stresten oldumuu 26 doktr dedi kndinden.inmesini bekle.. ilac veremm suan normal dedi.. peki dedim birde ustune enfeksiyon olmusmuyummm birsuru fitil. Bilmm neee bittii simdi adete 4 gun var.. yarinda prolaktin ve tsh me baktrcam.. eger normalsemmm hemn adet olur olmaz.. basliycam ama kotyse.. eylule sarkcak.. birde bnm k.dogumcum smaer teati yaptrdi.. onun sonucunu merak ediyrumm.. yani anliyacagin hersey cumartesi belli olcak.. iste bnm hikayemm

canım rabbim yardımcın olsun inşallah her şey yolunda giderde meleğine kavuştursun seni

:KK43: ne desem bilmiyorum ki, bana herkes bekle dedi, ben gizlice yaptım, bilseler kizacaklar bana :KK43:

Bn de kan testi yaptrmltan korkuyırum idrarda çıkmazsa en azından erken nasılsa çukmazdı die avutursum kendimi ama kan olunca zor gibi hangi hastaneler yapar kan testini haftasonu yaptrmk istesem aciller yapar mı ki

Bn de kan testi yaptrmltan korkuyırum idrarda çıkmazsa en azından erken nasılsa çukmazdı die avutursum kendimi ama kan olunca zor gibi hangi hastaneler yapar kan testini haftasonu yaptrmk istesem aciller yapar mı ki

Devlette Acil yapmazlar ama özel yapabilir, devlete farlı bi sıkıntı ile ğitmen ve Dr. A hamile olabileceğini söylenen lazim oda beta HCG isteyecek, yani benim şiddetli basagrim vardı numuneye girmiştim adetiminde 15 gün geçtiğini söyledim beni zeynep kâmile yollamıştı beta HCG için, negatif çıkınca tedavi girdi, ben 7, günde test yaptırdım ama benim çalıştığım hastanedeki Dr bilmiyorum, beni görünce ne yaptın sonuç ne zaman falan diye sordular bende 12 si dedim, bana sakin erken yaptırma dediler, valla klinik şefi bile dedi, dediki şuan alacağın pozitif te negatif te yanıltabilir seni dediler, valla ben 1,20 diye gittim 30 çıkınca şaşırdım:) umarım bana dedikleri gibi yaniltmamistir beni 30.

Günaydın arkadaşlar,
Bende yarın transfer yapılacak. Şimdilik hersey yolunda 9 adet 1. kalite yumurta döllendi, hergün bilgi veriliyor, bugün de bilgi verecekler ne halde yumurtalar merak ediyorum. 5. Gün transferi yapılacak. Dua edin kızlar, yarın çok önemli. Hayırlısı olsun hepimiz için

Son düzenleme:
Tatlim sskdayim doktorum burda.. o yapiyr sagolsunnn simdi sira bkliyrum onumde.. 5kisi var.. sonrada kn vercem.. uff kan bermkyen nefret ediyrummmmmm hmn morariyr.. kolum.. sorada.dogumcuya gitcemm muane olcammmm uffff birazcik midem bulniyr heyecandan sanirimmmm. Hahahahahahhah

Canım kani verdikten sonra 5 dk pamuğu iyice bastır, bu arada daha çok kan veren en az 3 kez e2 var:) yeni basliyosun kazma kendini:)

Devlette Acil yapmazlar ama özel yapabilir, devlete farlı bi sıkıntı ile ğitmen ve Dr. A hamile olabileceğini söylenen lazim oda beta HCG isteyecek, yani benim şiddetli basagrim vardı numuneye girmiştim adetiminde 15 gün geçtiğini söyledim beni zeynep kâmile yollamıştı beta HCG için, negatif çıkınca tedavi girdi, ben 7, günde test yaptırdım ama benim çalıştığım hastanedeki Dr bilmiyorum, beni görünce ne yaptın sonuç ne zaman falan diye sordular bende 12 si dedim, bana sakin erken yaptırma dediler, valla klinik şefi bile dedi, dediki şuan alacağın pozitif te negatif te yanıltabilir seni dediler, valla ben 1,20 diye gittim 30 çıkınca şaşırdım:) umarım bana dedikleri gibi yaniltmamistir beni 30.

Yaw izmirdr yaşamadığım için bilmiorum burdaki hastaneleri en ii si özele gitmek o zamn pztsi kendi hastanemde yıkılmamak için kendimi hazırlamalıyım 😞

Canım sen hamilemiydin, benim dun biraz kanamam oldu crinone jelle birlikte leke geldi, umudihar dediki senede olmuş sanırım?

Ewt cnn 10. hafta bitmek uzere hala ara ara yesil siyah arasi kum gibi dokuntulerim akintilarim oluyor. Bole crinone jel i yaptiktan sonra bi cekiyodum icine kadar yesil siyah sumuk kivaminda bisiler aklim cikiyodu. Doktorum crinoneun icinde kalan artiklari onlar diyince rahatladim. Hatta ilk oldugunda ilk hastalandihinda tuvalet kagidina kahverengi gelir ya ole geldi hastalandim sanmistim transferin 8. Gunu.. Yine forum imdadima yetismisti ☺️

Günaydın arkadaşlar,
Bende yarın transfer yapılacak. Şimdilik hersey yolunda 9 adet 1. kalite yumurta döllendi, hergün bilgi veriliyor, bugün de bilgi verecekler ne halde yumurtalar merak ediyorum. 5. Gün transferi yapılacak. Dua edin kızlar, yarın çok önemli. Hayırlısı olsun hepimiz için

Allah yardımcı olsun güzel geçer inşallah transferin, ve güzel sonuçlar alirsin

Yaw izmirdr yaşamadığım için bilmiorum burdaki hastaneleri en ii si özele gitmek o zamn pztsi kendi hastanemde yıkılmamak için kendimi hazırlamalıyım 😞

Ya :KK43: belki çok sevineceksin nerden biliyorsun, boyle deme lütfen, için rahat edecekse dene ama ben baktım biraz 9. Günde değerleri çok düşük olanlar var 12. Gün artmış:)

Ewt cnn 10. hafta bitmek uzere hala ara ara yesil siyah arasi kum gibi dokuntulerim akintilarim oluyor. Bole crinone jel i yaptiktan sonra bi cekiyodum icine kadar yesil siyah sumuk kivaminda bisiler aklim cikiyodu. Doktorum crinoneun icinde kalan artiklari onlar diyince rahatladim. Hatta ilk oldugunda ilk hastalandihinda tuvalet kagidina kahverengi gelir ya ole geldi hastalandim sanmistim transferin 8. Gunu.. Yine forum imdadima yetismisti ☺️

Bende dun yaptım jeli çektiğinde ucu bildiğin kandı sonra jelin kalıntılarıyla birlikte leke geldi ama şuan iyiyim, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin evladını:)

Ya :KK43: belki çok sevineceksin nerden biliyorsun, boyle deme lütfen, için rahat edecekse dene ama ben baktım biraz 9. Günde değerleri çok düşük olanlar var 12. Gün artmış:)

Daha önce hiç knda test yaptırmadım idrarda bile bi iki defa yaptım kırmızılarım hiç şaşmaz çünkü nsl çıkmalı onu bile bilmiyorum ayy çok değişik bi durum bu hayırlısı cesaretimi toplayabilirsem eğer giderim eşimde 2 günlüğüne şehir dışına gidio 😞

Bende dun yaptım jeli çektiğinde ucu bildiğin kandı sonra jelin kalıntılarıyla birlikte leke geldi ama şuan iyiyim, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin evladını:)

Amin bitanem tesekkur ederim. Bir sikinti oldugunu sanmiyorum cnm endiselenme. Ama degerin yukselene kadar dinlenmeyi ihmal etme. Bol bol yat.. Degerin yukselsin sonrasi da insallahh saglikla gelsin..

Daha önce hiç knda test yaptırmadım idrarda bile bi iki defa yaptım kırmızılarım hiç şaşmaz çünkü nsl çıkmalı onu bile bilmiyorum ayy çok değişik bi durum bu hayırlısı cesaretimi toplayabilirsem eğer giderim eşimde 2 günlüğüne şehir dışına gidio 😞

Canım bence seni ney rahatlatacaksa öyle davran şuan, bende simdi sikintiliyim baya yarınki sonucumu merak ediyorum korku var içimde:KK43: düşünmek istemiyorum o yüzden temizlik yapacağım valla:KK43:

Canım bence seni ney rahatlatacaksa öyle davran şuan, bende simdi sikintiliyim baya yarınki sonucumu merak ediyorum korku var içimde:KK43: düşünmek istemiyorum o yüzden temizlik yapacağım valla:KK43:

En iisi düşünmemek bi süre daha idrar testi yapıyom diom anam oda herzmn sarı olan idrar bembeyaz onda bile belirti yok😊sende ağır şeyler yapma 30 spnucun düne göre gayet güzel çnkü dün bzm 7. Gündü offf bnimde göbekten bi iğnem var bugün zor yapıyom artk korkuyorum yapiim de kurtulayım

Sizi okudukça ben strese girdim :-( yarın transfer var zaten heyecan dorukta

Sony Xperia mobil cihazla kadınlar kulübü aracılığıyla gönderilmiştir

En iisi düşünmemek bi süre daha idrar testi yapıyom diom anam oda herzmn sarı olan idrar bembeyaz onda bile belirti yok😊sende ağır şeyler yapma 30 spnucun düne göre gayet güzel çnkü dün bzm 7. Gündü offf bnimde göbekten bi iğnem var bugün zor yapıyom artk korkuyorum yapiim de kurtulayım

Aynen ya en iyisi dusunmemek.. ruyalarima giriyor artik... 7. Gunum once belirti olsun diyodum simdi de adet olucam diye korkuyorum... gogsum aciyor karnim şiş inceden sizi geliyor aha adet oluyorum diyorum kosuyorum tuvalete azicik leke bilem yok.. ohhh diyorum rahatliyorum.. her an dusunmek yoruyor insani ..

X