2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

evet canım derdi veren güzel allahım dermanınıda vermiyor.
ne kanamam oldu ne düşük belirtim.sesizce oldu herşey.bu şekilde bebek sahibi olan biri için transferden sonra kürtaja girmek kadar zor bişey yok.çok zor günler yaşadık eşimle.
ama şükür şimdi yine umutluyuz.şükürki sperm var yumurta var.sonuna kadar savaşıcaz.
tedaviye istediğimiz zaman başlayabiliyoruz.
eşimde sperm yokken yine aynı merkezdeydi eşimin doktoruda.eşim,n tedavisi ve ameliyatı için gittiğimizde transfer için bekleyen bayanları görünce gözlerim dolardı.bende bu anı yaşayabilcekmiyim diye.
bu günümüze hamdolsun canım.

buda bizim imtihanımız inşallah hatasız tamamlarız.
şimd yine güçlüyüz.umutluyuz biçok hayeller var kurduğumuz.
yavrumla konuşuyorum bazen kardeşin gelicek inşallah onu bekliyoruz diye.
heyecanla bekliyoruz yaşayacaklarımızı canım....
buda bizim hikayemiz gibi oldu...

Canimmm bnm olmusla ölmüşe care yok bitanemm basimiza gelcek varsa yasicaz yapcak birsey yok ama kotu hissetme kndini onun var oldugunu bil.. dusunnn olede olcak insaalh sen pozitif dusunmekten korkuyrsun resmn cunku ya negatif cikarsa.. daha vok yikim.olur diye demi.. biliyrum ama ilkinn gunahi yoktr bunuda unutma llh bize sabir versin zamni ise olcaktr.. bnce bugunki kanamda tutunma ewresi gibi geldi ama sikma kndini cnm bnmmmm aglamaa pskolojinden kynaklaniyr duydugumuz her negatif bnmde icimi eziyr.... aglamk istiyrum yemin.ederim t.kinin yanindaydim birden bir aglma krizim tutu solyemedimde sadece bacima sarildim agladimm oda soka girdi ama diyemedimmm sadece ole geldi biran dedim.. gecistrdimm uzulme.. allh cabalarimizin karsiligini vercek ins..

Sanirim ole oluyrmus cnm bnm ins zaman guzel gecerrr insaalh guzel haberler aliriz cnmm

Nasıl beni anlatmissin evet korkuyorum, ben cumartesi baktiracagim kanda 9. Günüm oluyor 5. Gün embriyosu çıkar varsa diyorum yoksa da en azından işyerinde öğrenmemiş olurum, zaten herkes sonucumu bekliyor herkes ogün soracak offff offff

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende bebgime gunluk yaziyrumm ogrendigim gunden beri ona yaziyrumm.. konusuyrum.. allhim olsada yanimda bir ses olsa alsam elinden tutsam gezsemm off offf allhimm yardim etcek insaalh gozlerim doldu yine... neoldum demiycekmissin ne olcam diycekmissin bizimkide o hesap iste .. hayrlisi allhtannn

Anliyrum tabikide cnm bnde senn gibi olurum biliyrum.. cumartesi baktrrsin sonrada sali baktrrsin.. net olur.. cnm korkma.. sen herkese bakma cnm.. birazda olsun yuksek cikar diye dusunuyrum insaalh bnde blliyrum o gunu cnmm bnmm.

Kızlar 5. Gune kalmadı bebiklerimi aldim geldim ben 2 tane transfer ettiler cok heyecanliyim bebüklerim bEnimle merkezden eve gelirken araba biraz fazla salladi ama birsey olmaz dimi birde yatiyorum su an ama yan dönüp yatsam olur mu

Hayirli olsun pitirciklarinnn:) hadi bakalim basla gun saymaya...

yesilinci

Bu jel beni mahfetti yaa.. mantar oldum ve gecmek bilmiyor ... bebisimi unuttum mantardan kurtulmata calisiyorum siz de boyle bor sey yaşadınız mi ? Cok kotuyum ben

Hangi jel cnm mantar oldugunu doktormu soledi..

Hangi jel cnm mantar oldugunu doktormu soledi..

Evet canim.. zaten evlendigimin ilk y ayi mantarla gecti .. progesteron ilaci crinone jel ilisini de vajinada kullaniyordum. Mantar olunca progesteron agiz yoluyla almaya basladim. Ama kasinti akinti bitmek bilmiyor. Gunduzleri yine gece mahfoluyirum. Agliyorum bazen kalkip. O kadar kasidim vajina şişti resmen .. transfer gunu hocam kasintim var deyip durdum. Bana bir ftil verdi . Fitil biraz geciriyor gibi oluyor ama yine en başa dönüyorum. Ne yapacagimi sasirdim bir oneriniz var mi acaba ? Yada benim gibi olan var mi ?

Canm bnm arkadasimda gebe iken mantar olmustu.. o mantar kotu ya bnde genk kizken olmustum.. allha sukur dahada yok doktoruna solediisen.. oda farkindair bir sorun olmmistr ins.. bebgin s3nnledir insaalaah cok suya girme.. su dahada cok.azdirir.. ic camasirinida sirkeli suya yatr utule.. yikada utule butun mikroplar kirilsin ayri hepsini at makinaya... yika..

Mantar gebelige engel degil biliyorum . Ama psikolojik olarak coktum. 6 ay denemedigim sey kalmadı. Neler yapmadimki...

Mantar gebelige engel degil biliyorum . Ama psikolojik olarak coktum. 6 ay denemedigim sey kalmadı. Neler yapmadimki...

Ah canim bnmmm yaa sirkeyide denedinmi.. simdi transfer sonrasi olmasaydi sirke ile vajinani yika diycektim ama olmazki.. sen dikkat et kndine camasirlarini utuye basss iice olsun mikroplar eskiden buyuklerimizi camasirlari kaynatirlardi.. neguzl..

Canım geçmiş olsun. Sürekli ıslak tuttuğu için crinone yapabiliyormuş.. Kuru tutmaya dikkat et sürekli kurula. Islanmasına izin verme.. Bıraktığına göre bir kaç güne geçer heralde kaşımamaya çalış kaşıdıkça da tahriş olur...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Jeli birakmadim 5 daha var . Transferin 9 günü bitmis olacak yani .. 3 gunde 12 tane ic camasi kullandım. .. gunluk ped te cabasi .. scok fazla kasimisim. Kanatmisim heryeri .. sirkeyi vurdugum an yakar beni

Insaallhh zeytimimmm insaalh allh hepinizin dualarini kabul eylesin allh razi olsunn cnm bnm sen naislsin

Benim moralim dün çok bozuktu ama bugün daha iyiyim senin haberinede çok sevindim
Perşembe günü kan testi yaptıracağım idrar negatif ama belki bişey olur ve ben o gün çokkkk ama çok mutlu olurum yani böyle olmasını umuyorum allahım banada nasip eder belki .......

Sağ kasığımda ağrı oluyor birde her sabah bu tedavi öncesi hiç yapmazdımm şimdi resmen karnımı istem dışı geriyorum ,2embriyo yerleşti ya ben sanki bitanesi benimle gibi hissediyorum bunları düşününce gayet iyiyim ama idrar testimin negatif olduğunu hatırlayınca tuhaf oluyorum
Neyse yazdım rahatladım inşallah bebişlerimizzzzzz olur umudihar sen hangi merkezde yaptırıyorsun

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ah canim bnmmm yaa sirkeyide denedinmi.. simdi transfer sonrasi olmasaydi sirke ile vajinani yika diycektim ama olmazki.. sen dikkat et kndine camasirlarini utuye basss iice olsun mikroplar eskiden buyuklerimizi camasirlari kaynatirlardi.. neguzl..

Kuzucum sana yeni bi topik acalim UMUDİHAR ABLA diye.. guzin abla gibi:)) her eve lazim kiz senden bitane.. sen olmasan napcaz kiz biz gitme bidaha sakaryaya felan.. yok sana gezme:))

yesilinci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…