2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Doraaaaaammm allh yar ve yardimciniz olsun yarin gyilmaz da transfer olcakkkk bebisleriniz birakmasin sizi yapisik ikiz gibi gezin 9 ay 10gun boyunca insss.. dualrim sizinle olck ins.. kldi 10 saat :)

Benim 7 saatin kaldı , doraninda 6 yumurtaların toplandıktan sonra transfer günü gelmez simdi diyodum bugün 6. Gün geldiğini görüyorum zaman aslında çok cabuk geçiyor, sonucumuda boyle çabucak ogrenirim insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hihihihi tesekkur ederim canimmmm verdim ama yururken hwp bebegimi dusundumde veerdim ay bizz nekaaa bnziyrZZZ bnde hasimato hastasiyimmm sujur 3de suann vallhi suan dewlttn randevu aldim 8ine.. kan tahlili vercem son kez ona gore belli olcak hakkimizda hayrlisi allh nezamn isterse ozamn ins..

Ayyy hasimato ne illet bi hastalik bende hasimatoyum bu kontrolumde nodullerimde cikti:KK43: masallah sen bu hastalikla 25 kiloyu nasil verdin?

yesilinci

Canım yaaaaa yazdıklarınızı okudum ne güzel geldi çokda duygulandım biraz daha iyiyim şimdi allahım hepimizin gönlüne göre versin sanırım sinir sistemim biraz çöktü :KK43: ama daha iyi olacağım Allah'ın izniyle çok öpüyorum

Hersey yoluna girecek tatlim sen yeterki gonlunubferah tut:)

yesilinci

Tamam canm bende iki yıllık evliym bizde öpreneli 4ay oluyo ama kür yapalm dedik hemn gitmeyelim dedik ama kürlerden pek etki göremedik bana göre tamamen pskoljk çünkü eşim hastane ortmnda sprem veremiyo stresden nette okumştö bazılaro evden götürypmş doktpröq sprdm getirilen arabada sallanması bile spermi öldürüyo o yüzden mecbur hastane ortamnda cermelisinz dedi bakalm hayırlısı yinede çok teşeklür ederim allah razı olsn inan şu kpnşma bile bana o kadar iyi geldi ki
canım hastane ortamları gerçekten stres yapıyor eşlerimizde.
hastanede test vereceği zaman eşim ev çok yakındı evde verdikleri kaba koyup kendi götürdü ama hiç sağlıklı değil.
en iyisi tüp bebek merkezlerinde yaptırmak bu testi.
özel merkezlerde ayrı odaları oluyor.eşim öyle çok rahat etti.
tertemiz duş.temiz havlular.sağlıklı bir oda.
aklınızda olsun.

Amin canim sagol nasipden ötesi yok... insallah birdaki sefere artik.

canım bayramda yoğunluktan hiç giremedim.sırf senin için girdim baktım bir ara.
bakarken inşallah pozitif dedim ama rabbim bilir tabi en hayırlı ve en güzelini.
şuan ne desek boş.
maddi manevi zor bir süreç.ama maddiyat kısmında bir sorun yoksa sakın yıllarca bekleme canım.
umudunu kaybetme ne olur.
şuan seni çok iiyi anlıyorum.bende nisanda bebeğimi kaybettiğimde bir sonraki tedaviye nasıl başlarım ne yaparım diyodum.hiç gücüm yoktu.eşim konusunu bile açmıyordu bi daha deneyelim diye.konuşacak plan yapacak halim yoktuki.
ama şimdi haftaya rabbi nasip ederse 2.tedavi başlıyor.ve ben can atıyorum başlasın diye.
rabbim yardım etsin canım.içine ferahlık versin.
inşallah yavruna kavuşmana az kaldı.

Hyrli olsun cnm tedavin ins guzel gider :)

Amin canım inşallah hepimizin tedavisi hayırlı olsun inşallah beraber seviniriz bütün bebiş haberlerine...

Gunaydin canimmm sali yada carsamba catlatma igneni vurulursun bence 36 saat sonrada opu... ilk tedavinmi???

yesilinci

Evet ilk defa deneyeceğiz tüp bebek tedavisini bugün sabahtan gittim kontrolüme bugün çatlatma iğnesi yapılcak ve cumartesi sabah toplayacaklar artık yumuşları, sen hangi aşamadasın.

Cok hassas bi idrar testi aldim 25 ve ustu bhcg varsa kesin cikiyomus. Yarin sbh 11.gunumde yapıcam ilk idrarla. Insallah pozitif olur.

nix ne yaptın çok merak ettim seni yaptırdın mı kan tahlili

Canım benim mssaallah bu gece herkese yetişmissin:) moral oluyosun insanlara, ben seninle yazistiktan sonra eşim geldi saat 18.30 su sanırım aldı beni 19.00 da umraniyedeydik, olaylari gordum ama eger esim gelmeseydi bulusurdum seninle, umraniyenin neresindesin?bu gece uyudum valla kotu bir donem geciriyorum artik ya olmazsalarim başladı fena halde, birde yazdım ya kasıl ve bel ağrıların var diye onları unutmaya çalışıyorum:KK43: sinirliyim etrafındaki insanları kirmaktan korkuyorum:KK43: öyle iste ben hormon ilaclari kullanma mali ümidim bunu anladım:)

He yetismeye calistim ne yapayim bacim bn kndimden biliyrum biri benimle konussada rahtlasam diye yazardim sonra bklerdim kimse yazmyinca uzulurdum kimsenn uzulmesini istemiyrummm mutlu olsunlar.. eevet oly vardi bulusurduk falla bizde o satleede ciktik iste ben o gordugun olaylarin oldugu semtte oturyrum.. sarigazide biz alistik artik biktik hepsinden.. ayy canim bnmm stres yapma bak saat olmus 10 3ssaate 15 da bebislerini al gel rahatca bir uyku cek.. melegin sennle olcak ins..

canıııııım ne yaptın ben c.tesi yumuşları toplatıyorum inşallah Alalh'ın izniyle 8 gün gonal f kullandım bugün artık gonal F yok akşam çatlatma iğnemi vurulcam.

Hadi bismillah cnmm bitmis..

Son düzenleme:
Amin canım inşallah hepimizin tedavisi hayırlı olsun inşallah beraber seviniriz bütün bebiş haberlerine...

Evet ilk defa deneyeceğiz tüp bebek tedavisini bugün sabahtan gittim kontrolüme bugün çatlatma iğnesi yapılcak ve cumartesi sabah toplayacaklar artık yumuşları, sen hangi aşamadasın.

nix ne yaptın çok merak ettim seni yaptırdın mı kan tahlili

Hayirli olsun canim benim tedavinin sonuna dogru gelmissin cok sukur... insallah mutlu sonla biter:) benim bugun 3te randevum var ilk ignemi vurulucam bakalim.:)

yesilinci

Doraaaaaammm allh yar ve yardimciniz olsun yarin gyilmaz da transfer olcakkkk bebisleriniz birakmasin sizi yapisik ikiz gibi gezin 9 ay 10gun boyunca insss.. dualrim sizinle olck ins.. kldi 10 saat :)

Cnm benim ya cok teşekkür ediyorum, inş hepimize yaşatır allahım o duyguyu tatlım inş... Kaldı 1,5 saat :))

Benim 7 saatin kaldı , doraninda 6 yumurtaların toplandıktan sonra transfer günü gelmez simdi diyodum bugün 6. Gün geldiğini görüyorum zaman aslında çok cabuk geçiyor, sonucumuda boyle çabucak ogrenirim insallah

Insss cnm bnm bak surda 3saat kaldi hadi insss dualarim.sizinle..

Ayyy hasimato ne illet bi hastalik bende hasimatoyum bu kontrolumde nodullerimde cikti:KK43: masallah sen bu hastalikla 25 kiloyu nasil verdin?

yesilinci

Hahaha sormaaaa cnmm vallhii bnde sasirdim kndime bn 1hafta diyetleri ile baslardim haftaya yoktu.. basladigimda bir carsamba dunuydu bn diywte basliycam.dedim ve bitti doktor agir konustu.,dusun... hasimato bni mahvetti omur boyu ilc kullncaz iste. kiloda yapti.. ama sukurler olsunki allj yuru ya kulum dedi.. yurudum.. su ictim verdim neler yasadim ama bebegim icin.. sloganimda O BEBEK BU EVE GIRECEK. :KK70:

Hahaha sormaaaa cnmm vallhii bnde sasirdim kndime bn 1hafta diyetleri ile baslardim haftaya yoktu.. basladigimda bir carsamba dunuydu bn diywte basliycam.dedim ve bitti doktor agir konustu.,dusun... hasimato bni mahvetti omur boyu ilc kullncaz iste. kiloda yapti.. ama sukurler olsunki allj yuru ya kulum dedi.. yurudum.. su ictim verdim neler yasadim ama bebegim icin.. sloganimda O BEBEK BU EVE GIRECEK. :KK70:

Sloganını çok sevdim:-))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar transferden ne kadar önce su içmeye başlamalı ve ne kadr içmeli

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm benim ya cok teşekkür ediyorum, inş hepimize yaşatır allahım o duyguyu tatlım inş... Kaldı 1,5 saat :))

Aminnnnnnnnnnnn vallahi gyilmaxla sende olck aklim dualar etcem allhim birakmasin sizi hemennn tutsun rabbim ol desin olsun ins... gersayim basladi sizin adiniza bnde heleeeecannliyim :KK70: :KK70: :KK70:

He yetismeye calistim ne yapayim bacim bn kndimden biliyrum biri benimle konussada rahtlasam diye yazardim sonra bklerdim kimse yazmyinca uzulurdum kimsenn uzulmesini istemiyrummm mutlu olsunlar.. eevet oly vardi bulusurduk falla bizde o satleede ciktik iste ben o gordugun olaylarin oldugu semtte oturyrum.. sarigazide biz alistik artik biktik hepsinden.. ayy canim bnmm stres yapma bak saat olmus 10 3ssaate 15 da bebislerini al gel rahatca bir uyku cek.. melegin sennle olcak ins..

Evet ya kotu biter, millet kurdurmuş gibiydi biz giderken, polislere acidim valla, evet alcam gelcem inşallah benimle kalırlar.

Aminnnnnnnnnnnn vallahi gyilmaxla sende olck aklim dualar etcem allhim birakmasin sizi hemennn tutsun rabbim ol desin olsun ins... gersayim basladi sizin adiniza bnde heleeeecannliyim :KK70: :KK70: :KK70:

Sen olmasan ben ne yaparım valla çok sağol heyecanını paylaştığını hissediyorum, allahım inşallah sende hayirlisiyla başlarsınız bu ay bi sorun cikmazda

Insanlar ramazanda kilo verdi ben kilo aldim oyle ekmek felanda yemem bol bol su icerim ama her gecen gun genisliyorum:))) acil onlem almam lazim sonra onune gecemicem

yesilinci

İşte o yazıpta cevap bekleyip hiç bir yerden cevap alamamak beni de çok üzerdi bu arada sloganına bende bayıldım akşam eşime söylemeliyim bunu :KK52: benim yumurtam c.tesi toplancak ya ne zaman trasfer olur sizce

Hayirli olsun canim benim tedavinin sonuna dogru gelmissin cok sukur... insallah mutlu sonla biter:) benim bugun 3te randevum var ilk ignemi vurulucam bakalim.:)

yesilinci

İnşallah canım seninde tedavin hayırlı olsun inşallah güzel haberler vercez birbirmize dualarım hepimiz için.

yoksa yoksa trasfere mi gidiyosun bebişleri sımsıkı tut al gel canım inşallah bebişin seni hiç ama hiç bırakmaz hayırlısıyla...

Son düzenleme:
X