2014 Seçim Sonuçları

Eşimle farklı partilere oy verdik. Bi anlaşmazlığımiz yok cok şükür buradaki sorun bi taraf koyun vs diyerek hakaret ediyor digeri de aciyorum gülüyoruz hallerinize vs diyerek aklı sıra dalga geçiyorlar. Acaba dedim futbol maçı mi izliyoruz.?

yanarım yanarım antalya'ya yanarım..
bikiniyle denize girmek yasak falan derlerse hiç şaşırmam :KK60:

o da dönmek istiyo bence
pişman oldu sanki istifa ettiğine
ben onu da sevmezdim ama kılıçdaroğluna göre daha bi ağırlığı vardı

Gittiğine sevinmiştim ama mumla aratırlar . Deniz Baykal gelsin CHP'nin oyları artar. Adam ne dediğini biliyordu en azından.

Herkes kalbinin ekmeğini yermiş alaraey,o yüzden Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.:KK31: Arkadaş da bana beddua etmiş ama istesem bütün mülakatlarda kapılar açılır bana,çünkü Arınç dedemin yıllarca komşuluk yaptığı adam.Bir Ankara'ya gidip referans istemeye bakar iş,ama ben korkarım Allah'tan,rızkımı o verir,kimseye tamah etmek istemem...

Allah hakkımızda hayırlısını versin.Güzel günler görelim.

sanal alemde edilen beddua tutsaydı ohooo sık sık beddua alan biri var biliyorsunuz o şu an yanmıştı :KK1:
tebrik ederim sizi helal olsun torpil hoş bişey değil
alnın teri her zaman başkadır.
bu yolda yürüyen herkese başarılar diliyorum...

Bizim eskişehirde elektirikler gitti, sandık açalınmaya kalkıldı vs. ama yine de son durumu bilmiyorum belediye başkanlığı ile ilçeler akp olan tepebaşı belediyesi chp ye geçti. Bulunduğum şehirde istediğimiz oluyor. Ama yarını hiç güzel görmüyorum sanırım haber dinleyemeceğim daha şimdiden başbakanın bakanları ona buna laf atmaya başladı gövde gösterisi filan başbakan neler diyecek hiç bilemiyorum hoş değil yanii.

yeter artık yeter hırsızlığın arsızlığın dibine vurdular bu şekilde zafer kazanııyolar hala allah diyerek dini alet edin başörtüsünden başka bi bildiğiniz yok kullanın kullanın durun gerçekten kanıyolar ve hırsızlığınıza bile aaaa ne güzel yapmış diyolar gidin artık bu ülkeden yaaaa gidin:KK47:
çalın çalın çalmadan kazanamıyosunuz kesiin elektiriği

Sende İzmir'e ve İzmir'lilere iftira atma. Kimsenin rahatsız edildiğini duymadım, görmedim. Acaba sorun sende olabilir mi? Hani çok aşırı kapanmışsın da biraz hafifletmek istiyormuşsun ya sen. Bunla bağlantılı olabilir bak, İzmir'de kendini rahatsız hissetmen. Kendi kompleksinden:KK34: Seçim senin, tercih senin. Kendi tercihlerinizin pişmanlığını illere yansıtmayın.

evet senin ki nasıl seçimse benim ki de seçim. o zaman öyle olmak istiyordum, şimdi böyle.. bu kimseyi ilgilendirmemeli.. seçimlerimden, kararlarımdan dolayı kimse beni yargılayamaz..
o benim izmir hakkındaki izlenimimdi. kimseye iftira atmadım. iftirayı allahtan kormazlar atar. netseki burada herşey kayıtlı..

İftira?????Sen değil misin Cumhuriyet Dönemi daha çok çalmışlardır diyen.Lafının eri ol azıcık.Öbür tarafı karıştırma hiç karıştıracaksan illa iftirayı atan insanlara hırsız diye sensin.Onu sen düşün.Sana mahkeme yolları yarın açılır hadi otur bunu düşün hayırlı olsun şimdiden.Mesajın geçmiş sayfalarda gün gibi ortada ben fesatmışım değilmişim hadi bakalım.Cumhuriyet döneminden kastın neyse onu yaz ama yapamazsın iyicene batırdın.Kimi kastettin bunlardan daha fazla çalmışlardır derken hadi yaz.

Arkadaşın avukatlığını yapmak gibi olacak ama Cumhuriyet dönemi denilince benim aklıma İsmet İnönü'den Erdoğan'a kadar olan dönem geliyor. Belki tarihçiler için farklıdır bilemem ama çoğu insan için benim dediğim dönem Cumhuriyet dönemi sayılır.

bizim bütün aile farklı partilere oy vermiş
akp de var chp de mhp de
sonuçlar da geçen seçime göre aynı oldu sanki

Eşimle farklı partilere oy verdik. Bi anlaşmazlığımiz yok cok şükür buradaki sorun bi taraf koyun vs diyerek hakaret ediyor digeri de aciyorum gülüyoruz hallerinize vs diyerek aklı sıra dalga geçiyorlar. Acaba dedim futbol maçı mi izliyoruz.?

bana yalancı dediniz çok darıldım size :KK34:
her ikş tarafta yapıyor bunu ve insan dayanamıyor gerçekten,
sanal alemde de sinir olunabiliyormuş ya bir yaşıma daha girdim valla

evet senin ki nasıl seçimse benim ki de seçim. o zaman öyle olmak istiyordum, şimdi böyle.. bu kimseyi ilgilendirmemeli.. seçimlerimden, kararlarımdan dolayı kimse beni yargılayamaz..
o benim izmir hakkındaki izlenimimdi. kimseye iftira atmadım. iftirayı allahtan kormazlar atar. netseki burada herşey kayıtlı..

Attın yolcu..Bu söylendiğinde de "sen niye alındın, tanıdık mı geldi?" diye bir ithamda bulundun.

İzmir insanı senin söylediğini yapacak en son kitledir.
Bunu ne amaçla yaptın bilmiyorum ama bu bildiğin bir ile ve insanına çamur atmaktır.

sanal alemde edilen beddua tutsaydı ohooo sık sık beddua alan biri var biliyorsunuz o şu an yanmıştı :KK1:
tebrik ederim sizi helal olsun torpil hoş bişey değil
alnın teri her zaman başkadır.
bu yolda yürüyen herkese başarılar diliyorum...

Valla ben ciddiye alıyorum burayı,sonuçta çok büyük bir platform ve gerçekten de canımı yaktı söylenenler.Evet,hem de hiç hoş değil.Üst komşunun oğlu 60 puanla memur,ben 84 puan ile bekliyorum.:KK14::KK1:

İnşallah herkes alın teriyle bir yere gelir bu ülkede.Kul hakkı çok kötü.

Üzerinize alınmayın,bilinçsiz insanlar her kesimde var.

Kuzenim sorsanız CHP'li ama,Atatürk ilkelerini say deseniz sayamaz bile.:KK31:

chp lilerin çoğu öyle canım ataürk çüyüz diyorlar bi komşumuz var ölesiye savunuyor atürk ün hayatı anlat dedim :KK53::KK53::KK53: böyleee baktı kaldı :KK1: atürk ü hepimiz seviyoruz yaptıklarınıda biliyoruz onun gibi biri gelemez ama maalesef yok artık :KK50::KK50: ben chp de yerini doldurcak bir politikacı görmedim daha :KK20:

ne halleri varsa görsünler. pehh. zimbabweye yerleşeceğim bu gidişle:KK14:
Al benden de o kadar.

Bir daha da sandığa gitmem. Bu halka her şey müstahak. Ben Zimbabveye giderim. Onlar padişahları ile kalırlar. Şimdi onlar düşünsün. :KK53:
En kötü Çankaya'ya bir sur öreriz. Zaten artık sur dönemi açılıyor. Güneydoğu masmavi.

Son düzenleme:
X