2014 Seçim Sonuçları

bende görmemeye çalışıyorum ama mümkün mü
içim acıdı şu an resmen bir parti uğruna ne hallere düştük ,
ki eminim hepimizin sevgilisi , eşi ,dostu bir yakını sevdiği bir arkadaşı ya akp lidir ya chp lidir ya bilmem nelidir ..
ne gerek var dı bunlara çok üzüldüm şu an valla..
dünya kupasında ellerine bayrakları alıp Türkiye Türkiye diye coşan eğlenen de bizlerdik :KK14::KK14:

Doğru diyorsun canım. Benim ablam CHP yi destekledi Tekirdağ'da ve CHP takirdagda kazandı. Arayıp bende tebrik edeceğim. Ve oyu değişsin diye hiç etki etmedim. Abimde MHP :KK9:

Tv de dediler bunu. Akpnin kazandığı yerlere gitsen kim kazandi desen baskanin adini bile bilmezler dedi.

Kesinlikle basarinin tek sahibi rte bence. Adam iyi laf yapiyor guclu görünüyor. Duyulmak isteneni soyluyor hooop bitti iste.

RTE nin iddiali konusmalari, herkese kafa tutmasi, biz boyle gucluyuz biz oyle iyiyiz demesi insanlarin hosuna gidiyor
İsrail'e kafa tuttugunda herkes nasil zevkten dort kose olmustu
İnsanlar bunu seviyor iste

ben facebook ta acilan gruplarda ve insanlarin kendi aralarinda yaptigi konusmalarda yasasin Osmanli geliyor denildigini cok duydum

İnsanimiz bunu istiyor
Tek adam olsun istiyor
Bence RTE bunu cok iyi basariyor

Cunku tanidigim akpli insanlar "melih belediye baskani olacak adam degil de iste RTE icin oy veriyoruz" diyor

Ben duyduklarimi soyluyorum :KK31:
Cunku aslinda melih gokcekten daha cok RTE nin etkili oldugunu biliyorlar :KK31:

Evet bunu ben de duyuyorum. Bazen diyorum alın nasıl istiyosanız öyle yaşayın. Bölünelim ya. Bu kadar ayrıştıysak iki kuyba bölünelim kesin çözüm. Ama biliyorum ki burda dikatatörlük arttığında bunu çok isteyenler her işlerini saman altın yürütmeye devam edicekler. Kızlı erkekli evler gibi örnekler. Bitmez ki. ama hala hükümeti savunmaya devam edicekler.

Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Gültepe Mh.1787 sayılı sandığın oy torbasını çalan adamın yakalanıp bir odaya kitlendiği haberini doğruladı!

Eskişehir'de olaylar çıkmış :18: Bir kişiyi oy çalarken yakalamışlar, Büyükerşen açıklamış demin.

Bence seçim sonuçları tamamen açıklanmadan çıkıp konuşmak çok mantıksız. Oturun evinizde işte en son konuşursunuz.

Ne kadar acı değil mi? Daha önceden böyle bir güvensizliğimiz var mıydı seçimlere? Ben hatırlamıyorum. Oyumuzu kullanırdık, evimize giderdik, alırdık sonuçları tv'den..Öyle bir güvensizlik ortamı yaratıldı ki, sandıkların başından ayrılamıyoruz.

Cidden pek "ak-pak" oluyor bu seçimler..Tertemiz, tek bir leke yok.
O yüzden birileri hanya diyor diğeri konya.

Bana göre de yine hile hurda kol geziyor, yarın bunlar ortaya çıktığında ve insanlar sokağa döküldüğünde, sen "baaaağk ben demiştim" demek için yazıyorsun aynı şeyleri temcit pilavı gibi. Hadi bakalım, hangimizin senaryosu gerçekleşecek.

Bak eskişehir belediye başkanı açıklama yapıyor, eskişehirde bir ton mahallede elektrik yok. Yine torba torba çalınan oylardan bahsediliyor.
Ama sana göre her şey hayal dünyasından ibaret.
hemde ne güvensizlik.
aslında değil televizyonlardaki kesin sonuç ortaya çıktığında ona bile güvenemeyeceğimi düşünüyorum.
aslında bu artık iktidar mücadelesini falan da aştı, rekabet falan değil bu yani.
ama sen ne olduğunu benden daha iyi biliyorsun med o yüzden açık açık yazmayacağım.

görüşünüze katılıyorum biri başa gelecekse o Muharrem İnce olmalı.

ama olmayacaktır tabi ki Sarıgül gelecek genel başkandır bana göre.

bizim burada akepe kazandı,2. benim partim.3. chp.yarın sabah akepe'li arkadaşlarımı arayıp tebrik edeceğim.En Büyük TÜRKİYE
Hayırlı olur inşallah ablacım.
Muharrem İNCE çok daha değerlidir bana göre
Bencede.
CHP dürüst siyaset istiyorsa Muharrem ince demeli.
Tv de dediler bunu. Akpnin kazandığı yerlere gitsen kim kazandi desen baskanin adini bile bilmezler dedi.

Kesinlikle basarinin tek sahibi rte bence. Adam iyi laf yapiyor guclu görünüyor. Duyulmak isteneni soyluyor hooop bitti iste.

Zaten bütün tezarühatlarda Recep Tayyip Erdoğan deniliyor.

Ezilmiş edebiyatı deyip tepki alıyorum. Sonra tepkiler de ezilmiş edebiyatı oluyor. Benim hor gördüğüm falan yok. Tüm sülalem masterlı insanlar değil. Ilkokulu bitirmeyeni de var. Bu başka mesele, AKP seçmenlerinin çoğunluğu bilinçsiz o ayrı mesele. Edebiyata gitmek sadece komik oluyor.

işte bu üslübunuz çok yanlış lütfen biraz saygı ve tahamül :KK45::KK45::KK45::KK45:

Herkanalda sonuclar farkli yayinlaniyor. En dogru sonuclar YSK tarafindan aciklanacaktir. Cikan sonuclar umarim ulkemiz icin hayirlara vesile olur.

Benim fikrimde Sarigül ün CHP nin basina gelmesi durumunda CHP nin hepten düsecegi..

Belki CHP icindeki muhalifler engel olur ve bir baska aday cikarir ama bana kalirsa en az % 60 Sarigül ü getirecekler..

Zaten CHP nin ana kadro degismedikce CHP den ne köy olur ne kasaba...

Bakin kaydedin bu yazimi önümüzde ki günler de ne olacak!

Sonrasinda Kilicdaroglu CHP nin basindan indirilip yerine Sarigül getirilecek..

Bunun sonuclari nasil olur zamanla görecegiz ama ben büyük hata olacagi kanisindayim..

Bunu kendi öngörünüzmüş gibi yazıp kaydedin demeniz:))))

Bu yıllaaaaaar öncesinin bir projesidir, yeni birşey değil, bilen zaten bilir:KK34:

hemde ne güvensizlik.
aslında değil televizyonlardaki kesin sonuç ortaya çıktığında ona bile güvenemeyeceğimi düşünüyorum.
aslında bu artık iktidar mücadelesini falan da aştı, rekabet falan değil bu yani.
ama sen ne olduğunu benden daha iyi biliyorsun med o yüzden açık açık yazmayacağım.

ama olmayacaktır tabi ki Sarıgül gelecek genel başkandır bana göre.

maalesef öyle gibi gözüküyor.

ben facebook ta acilan gruplarda ve insanlarin kendi aralarinda yaptigi konusmalarda yasasin Osmanli geliyor denildigini cok duydum

İnsanimiz bunu istiyor
Tek adam olsun istiyor
Bence RTE bunu cok iyi basariyor

Cunku tanidigim akpli insanlar "melih belediye baskani olacak adam degil de iste RTE icin oy veriyoruz" diyor

Ben duyduklarimi soyluyorum :KK31:
Cunku aslinda melih gokcekten daha cok RTE nin etkili oldugunu biliyorlar :KK31:

evet yaa bende gördüm osmanlı kıyafetş giymiş erdoğan resmi ve tokat atıyor altında da geliyor osmanlı tokası filan yahu aynı ülkede yaşıyoruz kim kime tokat atıyor ve kim bununla övünüyor anlamadım ben sahide çıkığ erdoğan tokatlasa kendine oy vermeyenleri sevinecekler galiba ya anlamıyorlar mı ben bu ülkede istediğime oy verip istemediğime oy vermem bu benim düşüncem demokrasi de bu zaten ama bu adam hepimize hizmet etmek zorunda kim oy vermiş bakmadan bende hizmet beklemek durumundayım çünkü 3 kuruş maaşımdan bile vergim düşülüyor zaten kamu mallarındna faydalanıyorum diye bedava hizmet vermiyor ki bana elektirik su hepsini faturasını ödemiyor muyuz elbette hizmet beklicem o da kayırmadan ötekileştirmeden hepsine ılımlı yaklaşacak.

Ya ben yerel seçimde oy verdim 2009 yılında.Sevgilim AKP'yi destekleyecekti,oy kullanabilseydi.Ha keza,dedem,anneannem,annem de destekledi öncesinde.

Diyorum,en iyi arkadaşlarım CHP'li...Nerde yaşıyorum bilemedim ben.

ya canım hepimizin öyle
hatta yarın belki evlenceğimiz adam koyu akp li olcak , yada chp li yada bilmem neli adına her ne dersen artık,
yani onların karşısına geçip sen cahilsin sen bilmem nesin diyebilir miyiz
bence diyemeyiz
yani birazda bu yönden baksak keşke bakabilsek..
birileri ayrıştırmak için çabalıyorsa neden biz çanak tutalım..
aynı geminin yolcularıyız, hepimiz bu ülkeye muhtacız,
chp de gelse başa akp de hepimiz aynı topraklarda yaşamaya devam edeceğiz En Büyük TÜRKİYE

X