2014 Seçim Sonuçları

Eki Görüntüle 1044857

İstanbulda da son durum buymuş..

Yalnız bas bas bağırıyor başkan adayları, seçim sonuçları teslim edilip imzalar verilmeden sandıkları terketmeyin diye..

akp medyası neden akepeyi 10 point ileride gösteriyor acep? Enteresan bi taktik..

hangisine inanacağımı şaşırdım
bazı yerlerde chp önde yada kafa kafaya
bazı yerlerde akp yüzde 10 daha önde :26:

Ankarayı aldıysa chp tamamdır. Benim için bitmiştir. İstanbuldaki bu kadar Chp oyu akpyi korkutmaya yetmiştir. :KK1:

Bu secimlerin genel secim gibi olmasini Muhalefetler ve paraleller istedi:)))

Alin genel secim gibi yerel secim:)))

Türkiye Ukrayna degil beyiiimmmm, o kadar kolay degil artik Türkiye yi tuzaga düsürmek..

Rabbime sükürler olsun birinci viraji beklentilerdende yüksel olarak selametle aldik..

Geriye kaldi 2 viraj...Sonrasi Türkiyemin yildiz gibi parladigi yillar olacak insaaallaaaahh

Neden bazı kanalların farkli oy oranı oldugunu soran arkadaşlar şu habere bir baksın ...:KK6:http://www.ensonhaber.com/istanbulda-iki-farkli-sonuc-2014-03-30.html

bunlardan hersey beklenir ALLAHcc kurduklari tuzaklari kendi ayaklarina dolasinin...amiiiin

Çankaya ilçesi için açıklama yaptı Mansur Yavaş %50 ve üzeri oy alacağımız kesinleşti bu ilçede dedi biliyorsunuz Çankaya da hükümetin kalbi çok önemli bir ilçe. Ankara genelinde oylama devam ediyor daha belli değil.

anladım şimdi ben de ankara sandım şaşırdım nasıl hemen belli oldu diye

Bende Mansur amcamı yazmaya gelmiştim.
Ilan için çok erken ama CHP öne geçmiş

Valla Mansur Yavaşın yalancısıyım kuzum, ilan etmekten ziyade sandık başındaki görevlileri uyardı..
Sarıgül de bu konuda ısrarla uyarı yapıyor..

Demek dönen olaylar var:KK14:

Bu sene seçim temiz geçti .

Herkes gözünü kulağını dört açtı .

Görevliler atmaca gibiydi , bilinçlendirildiler.

Tutanak sayıları çoğaldı . Bu kötü bir şey bir lanse edilse de , haksızlığa göz yumulmadığının en büyük işareti oldu aslında .

Seçim bitti , sandıklar açılmaya başladı . Her şey bu kadar yolunda giderken , sandık görevlileri sandık sonuçlarını tutanaklara takır takır işlerken ve imzalarken ...

Şimdi sandıklar terk edildikten sonra sandıkta hileler oluyor denilmeye başlandı . Bunu hem de başta belki de seçimi aday olduğu ilde kazanacak başkan adayı canlı yayında açıklıyor !

İnsaf , bu sefer gerçekten insaf .Bu manipülasyonlarla siyaset yapılmaz !

Kimse sandıkları işi bitene kadar terk etmez . Sonuçlar temiz , bembeyaz yani , bir çok ilde ak ta diyebiliriz .:KK14:

arkadaşlar birbirimize hakaret edip, aşağılamak zorunda değiliz, eğlenceli bi şekilde beraber değerlendirebiliriz, kalp kırmaya gerek yok, düşman değilsiniz:13::13:

Eki Görüntüle 1044857

İstanbulda da son durum buymuş..

Yalnız bas bas bağırıyor başkan adayları, seçim sonuçları teslim edilip imzalar verilmeden sandıkları terketmeyin diye..

akp medyası neden akepeyi 10 point ileride gösteriyor acep? Enteresan bi taktik..

Beklemekte fayda var yine de:KK14:
Mansur Yavaş, oylar YSK'ya gidinceye kadar kesinlikle terkedilmemesi konusunda uyarıyor.

ben de izledim az önce o uyarıyı çok haklı.. kanallarda bile farklı gösteriyor. anlamadım ben bu işi ama şaşırmadım da

bu arada mhp genelde 2. görünüyor:KK53:

valla kızlar çok komiksiniz ya birbirimizi kızdıralım ama kavga etmek niyeki valla ben duzlu fıstığımı aldım geldim geyik polemik yapmaya :KK53::KK53:

walla ben hayatımdan memnunum... türkiyede artık eskisi kadar fakirlik çeken insan sayısı çok az...

herkes altın çağını yaşıyor farkında deil...!!

Güldürmeyin beni Allah aşkına bu ülkede asgari ücretle çalışan insan sayısına bakın ondan sonra konuşun. Fakirlik çok az öyle m acaba siz nerede oturuyorsunuz. Altın çağ yaşıyormuş millet bir kartla öbür kartının borcunu ödüyor. Ve işte o yüzden maaşları az olduğundan kömüre makarnaya mitinge gelmek için verilen paralara tamah edilip oy veriliyor maaşlar iyi olsa insanlar onlarla kandırılabilir mi. Benim annem emeklilik yaşı yükseltildiğ için primi bittiği halde yaşını beliyor 58 yaşında emekli olup maaşını alabilecek. erkekler 65 yaşında emekli olabilecek ve eöekli maaşları normal maaşa göre de oldulça düşüyor buna ne diyeceksiniz. Herkes bu ülkede dr, mühendis vs. değil. Ki onların maaşları da hakettikleri gibi değil benim eşim mühendis ama masa başında çalışan memurla aynı maaşı alıyor nerdeyse bu mu adalet. Altın çağmış yazık çok yazık etilerden, nişantaşından yazıyor olmalısınız bunları. asgeri ücretin 980 tl olduğu bir ülkeden söz ediyoruz bu paraya bak bakalım3 çocuğa..

Son düzenleme:
haydi chp mhp ...........insallah akp nin oylarını düsürcez:KK16::KK16::KK16::KK16:

ankarayı alsak süper olcak bide istanbulu alalım insalahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

X