2014 Seçim Sonuçları

sarıgül açıklama yapmış

şu ana kadar ki en yüksek oyumuzu aldık
bundan sonra daha çok çalışacaz demiş

şişliyi kim aldı bu arada bilen var mı

Iyi gördügüm kesin:))))

Zira Türkiye nin, Anadolu tezgahinda dokunmus insanin davranisinin nasil olacagini bilemeyen, Türkiye icinde yasayipta, gercekleri göremeyen, binbir hayaler kuran akabinde öylece oturup kalan insanlardan olurdum:))))

Zaten hep karşıt görüşler yanılıyor değil mi weiss
Gezi olaylarından beri bir kere yanıldım, şaştım dediğinizi duymadım da

Şimdi kraldan çok kralcı olmanın da lüzumu yok Sivas'ta yaşayan ben canımdır diyen siz, komik oluyor yani
Ama bazen de eğri oturup doğru konuşmak gerekiyor değil mi?
Seçim sonuçlarına göre değil tarihten bugüne kadar bakmak lazım Sivas'a ve insanına...neler yaşamış, neler yapmış, neler yapmamış...
Ben kendim ve bütün sülalem Sivas'lı bir ucumuz da köylü olarak Sivas halkının eksiklerini de fazlalarını da çok iyi bilirim.

boş konuşuyorsunuz...sivas zaten akpartinindi ve öylede kalacak

gerçi şaşırmanızı üzülmenizi anlıyorum..ben nasıl antalya akp ye geçti diye seviniyorsam sizinde bir şehri daha akp nin kazanmasına üzülmeniz o kadar doğal

bu sefer muhalefet sürpriz bi yer aldı mı acaba
hiç takip etmedim
akpen alıcaz diyolardı ama ellerindeki de gitmiş bazı yerlerde

yurtdışında olmanıza rağmen güzel gözlemlemişiniz ülkeyi
evet gerçekten öyle insanlar Erdoğana veriyor,
hatta şu an Erdoğan bıraksın yerine atıyorum nabi avcın geçsin görün bakın oylar nasıl düşecektir..
Erdoğan da liderlik kimliği görüyor insanlar buda haliyle oy vermelerin etkiliyor,
e muhalefet de zayıf olunca oylar akp de toplanıyor.
chp ve mhp nin birleşmesine gerek yok
daha güçlü liderler bulsalar, biraz yol değiştirseler daha farklı olur..

Bakin su asagida ki yazim sizede gelsin:))

Iyi gördügüm kesin:))))

Zira Türkiye nin, Anadolu tezgahinda dokunmus insanin davranisinin nasil olacagini bilemeyen, Türkiye icinde yasayipta, gercekleri göremeyen, binbir hayaler kuran akabinde öylece oturup kalan insanlardan olurdum:))))

Ilaveten kim ne kadar Sivas li onu yaristiracak degilim:))

Zira ben kim oldugumu cok iyi bilirim..

Sülale ismi verirdim ve bri acip bakmanizi önerirdim biz ne kadar Sivas liymisiz ama sanal alem iste:)))

Yani öyle üc bes akraba, bir akc köylü degilizdir:)))

Biraz saygınızı takınsanız iyi olur hitaplarınızda. Yoksa ilkokul çocuğu atışmasına dönmesin olaylar, ne demek boş konuşuyorsunuz?

Ama belki de tam tersi yapılsaydı bu potansiyel kindarların potansiyeli zorla ite ite ortaya çıkarılmasaydı da tam tersi yönde insanlar yönlendirilseydi bu kadar olmazdı. Baksanıza şu an burada bile sakin olun birbirinize kötülemeyin bazı şeyleri kabul edin diyen yorumlar arada kaynıyor, her 2 taraf da birbirine verip veriştiriyor. Çok üzülüyorum.

"Koyunsun salaksın" diyen de "milli irade" işte siz kimsiniz tavrını takınan da benim gözümde aynı saygısızlığı yapıyor. Neden kimse bunun farkına varamıyor?

bu sefer muhalefet sürpriz bi yer aldı mı acaba
hiç takip etmedim
akpen alıcaz diyolardı ama ellerindeki de gitmiş bazı yerlerde

almıştır muhakkak ben de takip etmedim..
ama sürprize gerek yok akp her yıl ankarayı alınca şaibe
chp her yıl izmiri alınca orası chp nin kalesi zaten..
mantığa bak :)))

Son düzenleme:

Benim özel hayatıma tillahı gelse karışamaz da

: Chp izmire bir şey katmadığı gibi %50 oy ile kazanıyor takım tutar gibi parti tutuyoruz ..

AKP nin gelmesini ben çok isterdim, yenilikler yapabilir, hırs duygusuyla güzel şeyler katabilirdi İzmir'e ...

üzüldüm.

ayrıca herkes bir partiyi tutup destekleyebilir ama karşı partinin ne seçmenine nede partisine LAF SOKMA ÇABALARINA GİREMEZ HAKKI YOK !

KOMİK GÖRÜNÜYORLAR ÇÜNKÜ...

Son düzenleme:

Kim ne kadar Sivaslı onu tartışacak değilizdir diyip de sülale ismi verirdim demek de çok ironik
Ben de sizinle tartışacak değilim o yüzden sizin dediğiniz gibi,
AYYYYH YETER ARTIKIN BENDEN ALINTI YAPMAYIN

Merhaba

Evet, öyleymiş... Bahsetmenin bile, yeni ve başka bir Hitler daha yaratma sebebi olabileceğinden dahi ürküyorlardır muhtemelen.

Yazdıklarınız bana bunları da çağrıştırdığı için izninizle paylaşmak istedim ilaveten. :)

Almanya'nın felaketi tek başına Hitler değildir. Alman felaketinin sorumlusu, bir Hitler yaratan ve kendi kaderini O'nun ellerine kendi isteğiyle teslim eden Alman halkıdır.

CARR William

Almanya'da Naziler komünistleri içeri attı. Sesimi çıkarmadım!.. Çünkü komünist değildim.

Sonra Yahudileri içeri tıktılar. Bu kez de sesimi çıkarmadım!.. Çünkü Yahudi de değildim.

Derken sıra sendikacılara geldi. Hala susuyordum!.. Çünkü sendikacı da değildim.

Sonunda beni de götürdüler. Ama sesini çıkaracak kimse kalmamıştı !

NIEMULLER Martin

MHP+ CHP birlesip üzerine BDP ve Cemaattenden destek alip AKP tarafindan ezilip gecilmesi nasil birsey:)))))))

Osmanli Tokati nin fiile dökülmüs halini izledik :)))))

Bu kadarini ben bile beklemiyordum Muhalefet ne yapsin:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…