2014 Seçim Sonuçları

Akp seçimi kazanmış olabilir ama onların ayakkabı kutusu partisi olduğunu hiçbirşey değiştiremez.Akp=ayakkabı kutusu.Tarih bunu 2014'e not düştü.Yıllar geçse de bu değişmez,değiştirilemez.

Merhaba

Yok öyle şeyler. Onlar iddia bir kere iddia.

İspatlayın bakalım. :))

Merhaba

Yok öyle şeyler. Onlar iddia bir kere iddia.

İspatlayın bakalım. :))

Merhaba.

Akp seçmeni gözleriyle görse bile inanmaz.Kendilerine değil çalanın çalmadığına inanırlar.

Son düzenleme:
Akp seçimi kazanmış olabilir ama onların ayakkabı kutusu partisi olduğunu hiçbirşey değiştiremez.Akp=ayakkabı kutusu.Tarih bunu 2014'e not düştü.Yıllar geçse de bu değişmez,değiştirilemez.

düştük adracım düştük tabii ki tarihe notumuzu. Bu adam bu kadar iyi bu kadar mükemmel ama bize rahat batıyor zaten dimi neden oy vermek istemiyoruz acaba yoksa başbakana kişisel düşmandlığımız mı, ülkemiz çok ileri seviyede, herkes mutlu mesut, tüm ülkeyi başbakan kucaklamış ama biz mi itmişiz de haberimiz yokmuş. Her neyse bu ülkede kimler % 50-60 larda oy alarak 10 sene başbakanlık yaptı hepsi gitti mevkiler makamlar geçicidir insanlıktır baki kalan yine biz bize kalacağız nedir bu gözü kara şekilde bağlanma olgusu. Bu adam zamanı gelince ya yargılanacak yaa kaçacak ama o zaman biz yine de bakın gördünüz mü demicez, alay etmicez, çatlayın patlayın da demicez sadece boşa geçen yıllara üzülücez.

ben herşeye eyvallah diyorum
ama şu egemen bağışın balkona çıkıp başbakanla beraber gövde gösterisi yapmasına çok şaşırdım ve kızdım.
sanki onun başarısıymış gibi
bu kadarıda fazla canım

başbakan almış tüm ailesini arkasına meydan okuyor
seçimden önce neden meydan okumadın?
ve suç duyurusunda bulunduğunu (bazı kişiler hakkında) neden sonuçlar açıklandıktan sonra söylüyor anlamış değilim
ama ben kısmende olsa sonuçlardan memnunum
hak eden kazandı kanımca

ama akpden adı yolsuzluğa bulaşmış bakan ve çocuklarının artı reza zarrafın hak ettiği cezayı almasını istiyorum o kadar!!

HAKKIM HELAL DEĞİL

Ülkenin aydınlarını rütbelilerini, içeri attılar sustunuz

teröristleri alkışlayarak davullu zurnalı ülkemize sokturdunuz sustunuz

teröristbaşına sayın dendi sustunuz

İşsizlik oranı kadın öldürülmeleri çocuk tacizleri en fazla bu dönemde arttı yine sustunuz

barzani itiyle el ele fotoğrafları gördünüz yine sustunuz

Kasetleri tapeleri ses kayıtlarını gördünüz izlediniz yine sustunuz

YARIN BİRGÜN ÜLKE BÖLÜNMEYE GİDERSE Kİ GİDECEK SAVAŞA GİRERSEK Kİ GİRECEK

Bu ülkenin sarı yanan kesimleri gidecek mi girecek mi çok merak ediyorum

BİZİM GELECEĞİMİZ VE EN ÖNEMLİSİ ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İLE OYNANIYOR

HAKKIM HELAL DEĞİL

HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR.

Eskişehir 3 te 3 bizim CHP.

Çok şükür canım çok şükür bizim kaldı Eskişehirimiz üstelik AKP elindeki Odunpazarını da aldık şükürler olsun. Kaç ilçede birden elektrik kesmeler filan hiç işe yaramadı çok güçlü bir adaydı Harun başbakan çok güveniyordu olmadı. Kaç yaşına gelmiş hala siyaset yapıyor diyen kişiye cevabını Eskişehir çok iyi verdi daha çok yapacak işi var Büyükerşen hocamızın. Hayırlı uğurlu olsun inşallah.

helal olsunnn azraaa çok güzel ifade etmişsin canım

Son seçimlerden sonra 7 puan daha artışta çok kritik bölgeleri dahi aldılar.
Ama bazı kilit bölgelerde kıran kırana mücadele oldu. Bu güzel bir şey olsa da en nihayetinde sonuca bakılıyor.

Son yolsuzluklar..
kaset davaları..
sosyal medya golleri...

bunlara ve daha fazlasına rağmen..

İlginç olan Antalya'nın AKP'ye geçmiş olması.

Harun Karacan'ın arkası güçlüydü ETO başkanlığı falan derken sanayi çevresine güvendiler. İyi bir seçimdi AKP için ki ben Harun Karacan'ı AKP li olarak bilmezdim öncesinde..
Ama Büyükerşen CHP'nin olmasından çok halkın lideri artık.

Yahu adam o kadar rezilliğe rağmen kazandı tabii ki o özgüvenle o yolsuzluk bakanlarını da çıkarır, oğlunu da koyar baş köşeye. Neden oğlu seçimden önce hiç görünmedi mitinglerde filan neden yanına alıp gezemedi de seçimden sonra aldı yanına çünkü ne yaparsam yapayım bana zaten oy veriyorlar ben çıkarsam da ses etmezler diyor. Egemen bağış kadar rezil birini görmedim Berkin'in cenazesine katılanlara nekrofili diyen bir adam ancak mide bulandırır ama alkışlıyorlar inan bana laf arasında bu söylentileirn hepsi doğruydu çaldık ama sorun bakalım neden çaldık dese yine de alkışlarlar. Ben de memnunum çok güçlü bir aday vardı Eskişehir'de ama alamadı üstelik ellerindeki ilçeyi de aldık şükürler olsun Eskişehirimiz kalmadı ellerine. Senelerdir Büyükerşene atmadığı iftiralar kalmadı, ödenek vermedi adam yurtdışından ödenek çıkardı yine de yaptı neyse ki Eskişehir halkı biliyor çalışanı.

Hani Gökçek halka hakkımı helal etmiyorum dedi ya asıl bizim hakkımız helal değil. haketmedikleri kadar para alıp hizmet yapmayanlar ne yüzde hak helaline giriyor acaba. Oy farkı 1 puan bile değil adam ıçıkıp tamamı açılmadan % 39 oyda kalacak chp dedi kazandık dedi. Şapkayı koysun önüne düşünsün artık.

Son düzenleme:

Bazılarının gözü kara şekilde bağlanması onun aklının fkrinin yönetilmesini istediği anlamına geliyor.Bir fikri,bir düşüncesi yok demekki.İyi de yapsa kötü de yapsa peşinden gidiyor.İşin içine çıkar ilişkileri de girince mantık devre dışı demekki.

Çok haklısınız. Malesef artık Turkiyede işe yarayan sistem bu. Karşı tarafı tahrik et kavga çıkar laf sok hakaret et. Siyasiler ne kadar buna uygun davranırsa daha çok seviliyor. Çok çok üzülüyorum dustugumuz duruma. Bir secim sonrası neden boyle birbirlerini kiskirtici sözler söylenir anlamıyorum.

evet canım aynen öyle açıkçası çok güçlü bir adaydı eli çok kuvvetliydi bu sefer. Ama yine olmadı kesinlikle halkın lideri imajı Büyükerşen. Ben İstanbul'dan gelin geldim 6.5 senedir buradayım inan böyle bilmiyordum burayı süper bir yer cafeleri, sinemaları, tiyatroları, parkları, şehir merkezindeki rahatlık, kimsenin kimseye yan gözle bakmaması. En az suç oranının olduğu illerden biridir Eskişehir.

azıp kudururlar iyice ne diyelim azgınlıkları başlarını yesin

AKP seçmeni değilim kendi adıma ülkemizin geldiği noktada son derece endişeliyim.
AKP'ye inanmış ve onu destekleyen arkadaşlarımı tebrik ederim
Bu onların aslında uzun zamandır bekledikleri bir neticeydi.
Bütün o yolsuzluk iddiaları, haksızlık, hukuksuzluk bir seçimle aklanmış oldu bana göre sandıktan çıkan en büyük netice bu oldu.

Muhalefet önce söyle derin bir nefes alsin, gececek geceek kabullenecekler..

Ve birgün bir umut anlayacaklar...

Anlayacaklar, ülkede cikarilan kaos kargasa, karalama ne kadar büyük olursa, aslinda distan bakildiginda, durduklari nokta cok zit olan ama secimde kolkola AKP ye karsi ittifak kuranlarin sergiledikleri ittifak, kaos, kargasa ne kadar büyük olursa hezimetlerininde o kadar büyük oldugunu evet anlayacaklar birgün..

Anlayacaklar halka hakaret edip edip sonrada gidip oy isteyince saglam bir tokat yemenin kacinilmaz oldugunu..

Anlayacaklar insanlarin iradesine müdahale edip onun sectigini kaosla indirmeye calismanin halki dahada öfkelendirdigini..

Anlayacaklar halkin sabirli oldugunu ama tokadinida saglam vurdugunu...

Iste o gün farkli bir muhalefet cikacak Türkiye de..

Iktidari düsürmek icin her türlü kaos , kargasa, darbe girisimi, yakip yikmalardan medet uman degil, ülkesini düsünen muhalefet gelecek o gün..

Halk özgür iradesini kullandi diye halka hakaret etmeyen bir muhalefet gelecek o gün..

Amaca ulasmak icin 40 yillik kavgali oldugu hatta görünüste durdugu nokta taban tabana zit olanlarla kolkola girmeyen ittifak kurmayan bir muhalefet gelecek o gün..

Ve o muhalefet geldiginde hersey dahada güzel olacak..

Ama o muhalefet gelene kadar halk Osmanli Tokadi patlatmaya devam edecek...

etmem tabii

ARKADAŞLAR GÖRMEDİNİZ Mİ SORUYORUM

önce bakan ve bakanoğulları çaldı 3-4 milyon dolar çıt demedi başbakan kendi bakanlarına

neden çünkü 30 milyon dolar götüren bir insana 3 4 milyon dolar ne kalır ki

bu kadar mı kapalı gözleriniz anlamıyorum

evlerimizde yeri geliyor tüp alacak para bulamıyoruz

çocuğumuza verecek harçlığı düşünüyoruz

Başçalanın götürdüğü paralar cebimizi geçin artık ülkemizi sattığı paralar düşünün artık

SATILIYORUZ...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…