2014 Seçim Sonuçları

Kanal d de ayni. Sarıgül'ün bu kadar düşük olmasini beklemiyordum:/

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu sonuç benim beklediğim gibi aslında, sadece diğer kanallarla neden böyle fark var anlamadım...

Akp de degil ki RTE sadece. Adam iyi biliyo isini insanlari kendine inandirmayi baglamayi. Ona bu meydani boş birakanlar yüzünden olan bize oluyor işte.
Kesinlikle doğru.
Güçlü Bir lider yok ki Erdoğan I'n karşısında.

İstanbul çekişmeli :KK14:

Ben Istanbul u da AKP alır diye bekliyorum depim.
Açıkçası Istanbulda olsam Sarıgül e de oy vermezdim.

cok cekismeli gidiyor... tabi benim foxtan takip ettigim kadarıyla böyle.. baska kanal acıyorum fark almıs basını gitmis falan. hadi ankara, hadi istanbul yaa...

Bu secimden sonra CHP de büyük bir sarsinti bekliyorum acikcasi..
Tabanin kesinlikle karsi olmasina rahmen Kilicdaroglu ve ana ekip baska partilerden transferler aldi..
Tabanin karsi olmasina ragmen Cemaatle isbirligi yapti...

Cok büyük sarsintilar cikacak gibi.. Hatta Kilicdaroglu koltugundan olabilir...
Umarım olur en azından chp için Koltuktaki nin değişmesi gerekir .. Çok fazla sallama konuşuyor gibi geliyor bana ya :26:

ben artık onları geçtim kendimize üzlüyorum bizim ne günahımız var da onları çekiyoruz.ya bunlara oy veren insanlar neyin olduğunu görmüyorlar geçrekten.ne kadar anlatsan da yok ben kendi bildiğimi yaparım diyorlar.ama bilmiyorlar ki öldükten sonra onlara verilen oyların bile hesabını verecekler onlardan haberleri yok.

SOSYOLOG CANIM .İnsanlar öldükden sonra hesap vereceklerini bildikleri için böyle veriyorlar oylarını :KK34: görmüyorlar diyorsun ama onlarda belki sana görmüyorlarmı diyor :KK34:
bana sakın hırsızlık deme . sizlerin verdigi parti hırsızlık yapmıyormu diye sormayım .:KK6:(bu hırsızlıgı tastiledigim anlamına gelmesin ).

Bu secimden sonra CHP de büyük bir sarsinti bekliyorum acikcasi..
Tabanin kesinlikle karsi olmasina rahmen Kilicdaroglu ve ana ekip baska partilerden transferler aldi..
Tabanin karsi olmasina ragmen Cemaatle isbirligi yapti...

Cok büyük sarsintilar cikacak gibi.. Hatta Kilicdaroglu koltugundan olabilir...

siz işbirliği yaparken bişey yoktu ama :KK30::KK30::KK30: hem yapabılır allah allah chp liler dinsiz donsuz mu?:KK52::KK52:

fox u izliyorum ama diğer kanallarla çok farklı anlatıyor
foxa göre istanbulda chp öndeyken
diğer kanallarda ak parti açık ara önde
hangisine inanacağız:26:

X