2014 Seçim Sonuçları

Tekirda da CHP ile AKP arasinda fark %1,5 inanamiyorum, Tekirdag i alir mi AKP bilemem ama resmen sok...

aynen öyle oldu o yüzden sonuçlar hiç şaşırtıcı değil bence de :KK50::KK50: sadece üzülüyorum insanlar için.onca şeye rağmen hiç görmüyorlar neler olduğunu.olan bizim gibi insanlar oluyo onların yüzünden.

Zerre acımıyorum artık kimseye..Neyi hakediyorlarsa öyle yönetilsinler..
Sabah akşam çalışıp çaldırsınlar rızklarını banane:KK14:

Hayır o değil, kafamı nereye çevirsem "şu akpartiden kurtulalım da kurban kesecem" diyen insanlar görüyorum..Ne iştir anlamadım..İzmirdeyim diye görüyorum galiba :KK60:

Şuan Türkiye genelinde AKP beklenenin çok üstünde bence.
Yarı yarıya oy almışlar:26:
Ben yüzde 39-43 arası bekliyordum.

Akp de degil ki RTE sadece. Adam iyi biliyo isini insanlari kendine inandirmayi baglamayi. Ona bu meydani boş birakanlar yüzünden olan bize oluyor işte.

Valla bundan sonra ne yapılsa hak,zerre acımam kimseye.:21::21:

gerçekten bu insanlar bunu hak ediyorlar yani.ben kütahyada okudum orda gezi olaylarına denk geldim.halk daha ne olduğunu bile bilmeden öğrenciler gene polisle çatışıyo diyolar.halbuki olay o kadar basit değil.görmesi gerekenleri görmüyorlar.

Van daki sonuclarda büyük sok ya...

Ahmet Türk lü BDP yi süpürmüs AKP ......

Şuan Türkiye genelinde AKP beklenenin çok üstünde bence.
Yarı yarıya oy almışlar:26:
Ben yüzde 39-43 arası bekliyordum.

Bizde açıkçası %35 i geçerse iyi diyorduk :26:

Provokeler gözünü boyayamadı milletin heral de
:KK31:

Zerre acımıyorum artık kimseye..Neyi hakediyorlarsa öyle yönetilsinler..
Sabah akşam çalışıp çaldırsınlar rızklarını banane:KK14:

Hayır o değil, kafamı nereye çevirsem "şu akpartiden kurtulalım da kurban kesecem" diyen insanlar görüyorum..Ne iştir anlamadım..İzmirdeyim diye görüyorum galiba :KK60:

ben artık onları geçtim kendimize üzlüyorum bizim ne günahımız var da onları çekiyoruz.ya bunlara oy veren insanlar neyin olduğunu görmüyorlar geçrekten.ne kadar anlatsan da yok ben kendi bildiğimi yaparım diyorlar.ama bilmiyorlar ki öldükten sonra onlara verilen oyların bile hesabını verecekler onlardan haberleri yok.

Son düzenleme:
Ya hu zaten kim ne derse desin %50 yi geçince sandık herkes doğru olanı yayınlayacak ..:KK14:

Türkiye Geneli % 10. 7

1.AK PARTİ - Adalet ve Kalkınma Partisi48,21.616.338
2.CHP - Cumhuriyet Halk Partisi19,4651.433
3.MHP - Milliyetçi Hareket Partisi17,1574.670
4.BDP - Barış ve Demokrasi Partisi5,8195.355
5.SP - Saadet Partisi1,655.138

Adana da MHP ile AKP arasinda fark % 1....MHP önde...Sonu ne olur cok merak ediyorum..

gerçekten bu insanlar bunu hak ediyorlar yani.ben kütahyada okudum orda gezi olaylarına denk geldim.halk daha ne olduğunu bile bilmeden öğrenciler gene polisle çatışıyo diyolar.halbuki olay o kadar basit değil.görmesi gerekenleri görmüyorlar.

kesinlikle canım kutahyada eğitimsiz insan cok fazla.
eğitimli olanların coğu da babası ne derse ona gidenlerden(di) ama mhp nasıl alır ya hayret ettim:KK53: orası full akpydi.

X