2014 Seçim Sonuçları

Oylar sayilirken izleyenler takip edenler oldu mu
Ben kendi sandigimi takip ettim
Bir turlu insanlara guvenemiyorum
Acaba tutanaga dogru gectiler mi
Ysk ya dogru bildirdiler mi vs va
Ya ben tum sandiklari takip edemem ya :KK14:

siz işbirliği yaparken bişey yoktu ama :KK30::KK30::KK30: hem yapabılır allah allah chp liler dinsiz donsuz mu?:KK52::KK52:

ama akp adamların yamuk yaptığını görünce oya moya bakmadan tekmeyi bastı. chp cemaatle sırf akp ters düştüğü için birlik oldular. ve tabanı cemaatten nefret ettiği halde.. kılıçdaroğlunun başı çok ağrıyacak:)

ama akp adamların yamuk yaptığını görünce oya moya bakmadan tekmeyi bastı. chp cemaatle sırf akp ters düştüğü için birlik oldular. ve tabanı cemaatten nefret ettiği halde.. kılıçdaroğlunun başı çok ağrıyacak:)

acaba cemaat mi yamuk yaptı yoksa akp mi yaptı orasını bilemiyoruz tabı:KK31:

Yolcu hicc yorma kendi bosver bosver :)) Simdi biraz anlayisla karsilamak lazim:)) Hezimet büyük birazdan secmene hakaret faslida gelir:)))))))

Ahahahahhah oku eglen:))))))))))))))))))))

Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum ya zaten cemaatle arası açıldı akp nin anında chp el öpmeye başladı yani bunu bir tek benim görüyorum diyordum allahtan sizi gördüm:KK9:

ben de kayseriliyim aslen
orda akpli başkanı beğeniyolar genelde
başkana göre verdilerse yüksek olabilir bence

Ben ondan bahsetmiyorum ki, kayseri mv i neden istifa etti diyorum, muamma..
Her kanal ayrı telden çalıyor şu an.

Enteresan yani. Tuhaf bir şeyler dönüyor..

Mesela istanbul için Mustafa Sarıgül 1 puan önde görünüyor..Doğan haber ajansına göre..Şu an güncellenmiş..

ya arkadaşlar siyaset kirlidir.
kimse de gelip şöyleydi böyleydi demesin.
koşulsuz kabul etmeyin hiçbir şeyi. çok kızıyorum ben bunu yapanlara ya sonuçta hepsi de birbirinden beter..

Ön yargılı değilim canım.Ya da elimde değil yapıyorsam da.Genelleme değil tabi ki ama benim içimde 93te Sivas çok talihsiz bir yere yerleşti bu değişmedi bir türlü.Elimde değil gerçekten.

Son düzenleme:
desteklediğiniz partiler çıkmayınca nedense kazanan partiye oy verenler geri kafalı örümcek beyinli ve cahil. hiç kimsenin aklı birşeye ermiyor. bir tek iktidara oy vermeyenlerin eriyor sizin söylediklerinize göre.herkes istediğine oy verebilir. bundan dolayı insanlara belli kalıplar yakıştırmak yanlış.

X