2014 Seçim Sonuçları

Cihan haber ajansına saatlerdir siber saldırı var. Veriler yüklenemiyor diyorlar

Sonuclari görünce soka girm islerdir:)))

Yalan sonuc versekte en fazla 2-3 saat veririz, YSK sonunda dogrulari aciklayacak ne olsa diye yayinlamiyorlardir:)))))))))

YSK yi bekleyin ne olsa aciklayacak...

siz işbirliği yaparken bişey yoktu ama :KK30::KK30::KK30: hem yapabılır allah allah chp liler dinsiz donsuz mu?:KK52::KK52:

hahaha:KK9: süper ya:KK9:

beraber elele kolkola ülkeyi batırdıkları zaman iyilerdi de cıkarları ters düsüverince inde yasayan cete, paralel devlet oluverdi cemaat hemmen...

http://siyaset.milliyet.com.tr/fetu...ult.htm fetullah gülenin köyünden mhp çıkmış

Son düzenleme:
Ben ondan bahsetmiyorum ki, kayseri mv i neden istifa etti diyorum, muamma..
Her kanal ayrı telden çalıyor şu an.

Enteresan yani. Tuhaf bir şeyler dönüyor..

Mesela istanbul için Mustafa Sarıgül 1 puan önde görünüyor..Doğan haber ajansına göre..Şu an güncellenmiş..

hımm o istifayı ben de anlamadım
merak ettim

bütün kanallar farklı veriyo valla
kanal d ve cnnde akp istanbulda %50 görülürken
foxta chp önde görülüyo

hangisine inanıcaz ki bilemedim

Sonuclar neden bu kadar farkli ya... Foxu izliyorduk, esim istanbulda chp önde diye sevindi ama diger tüm kanallarda akp önde...
kafamiz karisti

Kılıçdaroğlu çıkıp ben cemaat falan takmam dedi akpliler gibi bir isteğiniz var mı ne istediyseniz verdik demedi en azından:KK14:

SOSYOLOG CANIM .İnsanlar öldükden sonra hesap vereceklerini bildikleri için böyle veriyorlar oylarını :KK34: görmüyorlar diyorsun ama onlarda belki sana görmüyorlarmı diyor :KK34:
bana sakın hırsızlık deme . sizlerin verdigi parti hırsızlık yapmıyormu diye sormayım .:KK6:(bu hırsızlıgı tastiledigim anlamına gelmesin ).

ben zaten onlar yapmıyor demedim evet onlarda yapıyorlar ama bu olay sırf hırsızlık olayı değil yaptığı planlar türkiyeyi savaşa sokmaya çalışmalar dış basında çıkan haberler düşünme özgürlüğüne getirilen yaskalar kendi adamını hapisten çıkartıp suçu olmayan insanları hapse sokmalar kendi hakimini atamalar fln fln bunun gibi çok şey sayılır.peki akp vatandaşlar için ne yaptı?ekonomimiz zaten batık durumda.açlık sınır olmuş bilemm kaç bn tl insanlar 850 liraya halen karın doyurma derdinde.onların hesabını kim verecek?

Yolcu hicc yorma kendi bosver bosver :)) Simdi biraz anlayisla karsilamak lazim:)) Hezimet büyük birazdan secmene hakaret faslida gelir:)))))))

Ahahahahhah oku eglen:))))))))))))))))))))

o fasıl bir kaç sayfa önce başladı. hatta ikinci üyelik alıp hırslarını oradan çıkarmaya çalışıyorlar. üzülmemek elde değil:) şaka şaka hiç de üzülmüyorum. bu milleti aptal yerine koyarsanız aha böyle şaftınız kayar:)

Yolcu hicc yorma kendi bosver bosver :)) Simdi biraz anlayisla karsilamak lazim:)) Hezimet büyük birazdan secmene hakaret faslida gelir:)))))))

Ahahahahhah oku eglen:))))))))))))))))))))

O değil de akp alırsa artık bir ay seçim şaibeliydi hikayeleri dinleriz
şimdiden içimi sıkıntılar bastı, ne hikayeler uyduracaklar ki erkenden başladılar uydurmaya vakit kaybetmediler :KK37:

Sonuclar neden bu kadar farkli ya... Foxu izliyorduk, esim istanbulda chp önde diye sevindi ama diger tüm kanallarda akp önde...
kafamiz karisti

bence foxa bakmayın ya o kanala güveniyodum ama bana yanlış gibi geldi onun sonuçları
diğer kanalların hepsinde daha farklı çünkü

Son düzenleme:
X