Doğuma Hazırlık 2014 popüler kız bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Inşallah 10 güne kadar prensesimizi alıcaz kucağımıza ismini ELVİN koydu babamız.
Anlamı:peygamber çiçeği, gökkuşağının her bir tayfına verilen isim demekmiş.
Çok hoşumuza gitti ve altın yastığımıza yan yastığımıza ismimizi işledik bile.inşallah sizlerde hayırlısıyla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi

Kızimin ismi Ceyda ama simdi ikiz kızlarıma isim bulamıyorum duru güzel ama Ceyda dışarıda kalmadan yanına ne olmalı bulamıyoruz. Ceyda Duru ve ...

Son düzenleme:
arkadaşlar nolur EBRAR koymayın. hiç fonotik değil. lütfen ama anlamı şöyle böyle fln da demeyin. yaşadığınız coğrafyanın diline uygun değil, kendi anlamı güzel olsa da anlamı güzel olmayan şeyler çağrıştırıyor. rahim in de anlamı çok güzel ama artık kimse oğlunun adını rahim koymuyor. onun gibi bu da.

Kızimin ismi Ceyda ama simdi ikiz kızlarıma isim bulamıyorum duru güzel ama Ceyda dışarıda kalmadan yanına ne olmalı bulamıyoruz. Ceyda Duru ve ...

merhaba benim annemin ismi ve diğer iki kardeşimin ismi birbiyle uyumlu. sizin değiminizle dışarıda kalmamışız hiç birimiz. ben bunu pek sorun etmedim ama kız kardeşim hiç bizaman ismini kabul edemedi çünkü o ismin ona sadece kafiye uysun diye verildiğini düşündü ve bunun hiç hep kızdı anneme babama. bence de haklıydı. bir kızınız ve şimdide ikizleriniz olacakmış maşallah be 3 ü de birbirinden farklı karakter farklı güzellik olacak. hem ikizlerinizde böyle bir çabaya girmeyin hem de diğer kızınızla. hatta ne kadar farklı olursa o kadar iyi olur.
nacizane tecrübe ve fikrimi paylaşmak istedim.

Eslem ismide guzel kizlae

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben " bört" ismini çok beğeniyorum ama ne bileyim bazılarına acaip gelir mi toplum normlarının çokmu dışına taşar falan

Bebek beklemiyoruz henüz ama ben Lilya ismini çok beğendim.Arapça kökenli anlamı cennet bahçesiymiş.İlk duyduğumda çok hoşuma gitmişti.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kız koyma sakın çocuğa dalga geçerler " Bört dönde totonu ört" falan diye😊

Hahahahhahahah yerlere yattım şuandaaaa allah sizden razı olsun sıkıntıdan patlıyodum artık başlıklara bulaşmaya başladım :))))

Hahahahhahahah yerlere yattım şuandaaaa allah sizden razı olsun sıkıntıdan patlıyodum artık başlıklara bulaşmaya başladım :))))

Cümlemizden😊Ben de aynı durumdayım her başlığa bakıyorum bu saatte.

Bence koyma.bört diye isim çok tuhaf anlamı güzel ama kimse bunu anlamaz ve dalga geçerler

merhabalar, 31. haftaya başladım. nasipsed inşallah kızım olacak. adı sa Seher olacak... insanlara eski geliyor ama ben değişik isim bulacağız diye
çaba harcayanlardan hoşlanmıyorum....

X