2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

eveet ben de rapor vermeye geldim :) coğrafyadan Türkiye'nin Yeryüzü Şekilleri konusuna çalıştım 100 soru çözdüm.tarihten konu tekrarı yaptım . :) yarın ihtiyaç tg 3 denemesi var. bakalım ne olacak inşallah hedefime ulaşmışımdır kızlar.

Herkes rapor veriyor ben de kusur kalmıyım dedim :) Vatandaşlık anayasal gelişmeler ve temel haklar bitti nihayet 278 soru da çözdüm.Bu kadar yeter gari kafamdan dumanlar çıkıcak şimdi. Herkese iyi geceler,çalışanlara Allah zihin açıklığı versin.Öpüldünüz

İnşallah artar netler benimde son denemem 80 netti gk gy yusltmem gerek... Lajoba andeomedaa biraktiniz mii formu ne hicc ses cikmamis :) .. Ben tarih konarini bitirme calisiyprum şimdilik

canım uzun zamandır yoktun hoşgeldin tekrardan kuzum annemlerdeyim ben hiiiççç çalışamıyorum bu ara ama aklımda hep ders hep ders çalışmalara başlayınca sık sık görüşebilmek dileği ile

alangu güzelim nerelerdesin? çalışıyor musun? prenses nasıl meraklardayım

hepinizi öpüyorum çalışkan fıstıklarım benim kolay gele

asık bir suratla yazılanları okurken kahkahayı bastım '' kafamdan dumanlar çıkacak '' çok hoşsun..

hayırlı akşamlar kızlar.nasılsınız görüşmeyeli.inşallah herkes çalışabiliyordur.ben pek çalışamıyorum desem yeridir günler o kadar kısa geliyorki sabah kalkıyorum kahvaltıydı iş güçtü sonra hemen acıkıyorm minik kurabiyem büyüyor galiba daha kahvaltıyı toplarken öğlene ne yiyeceğim diye düşünüyorum öğle yemeği ara öğünler akşam yemeği (Allahtan az az yiyorum da kilo almıyorum ) derken zaman geçiyor bir de buna ütü temizlik eklenince hiç zamanım kalmıyor. haftada 3 gün de minik yeğenimi görmeye gidiyorum.Allahım tüm gün evdeyim ve ders çalışmaya zamanım yok :26: var mı acaba benim gibi tembeli tarihi bitirdim demek isterdim ama çok az kaldı bu arada sizlere de faydası olacağını düşündüğüm bir dua buldum paylaşmak istiyorum.mutlaka okuyun.

Beynin kapasitesini artırmak için ,
Üniversite sınavına girecek arkadaşlara kozmik destekkk...

Aşağıdaki duayı en az 100 kere kendisi okumalı..
Sınavdan önceki gün içinde 1000 kere , suya okunup , içirilir.. (Başkası onun yerine okuyabir.) ,
zihin açıklığı , bilgi ve hafıza artışı , sınavda meleklerle ilhami yardım , imtihanın kolaylaşması , Allahtan doğrudan destek ve başarı gelir..
Bu yöntem tüm diğer sınavlar ve okul başarısı için güvenle kullanılır.
Beyin bilgisayarına format atar , zaralı enerji virüsleri ve yükledikleri işgalci yazılımları siler.sonsuz güncelli koruyucu programlar yükler..

( Bismillahirrhmanirrahim..
Ya fettah..İnna fetehna leke fethan mübina , ve yensurekellahu nasran aziza.senikriuke fela tensa,ve nüyessiruke lil yusra.Rabbi zidniy ilmen ve fehma.Kün fe yekün.Ucibu daveted dai.Kal Allahu inniy munezziluha aleyküm..)

Biz sana apaçık zafer verdik ve aziz bir yardımla destekledik, unutturmayarak işini kolaylaştıracağız, Allahım ilmimi , akıl ve anlayışımı artır.Allah OLL der ve oluverir.Onu üzerinize mutlaka indireceğim......anlamlarındadır.
yeri dolmaz muhteşem sonsuzluk hazineleri...
Enerji alemi yardıma gelmek için yer ve gök ordularıyla yola çıkar..KISMET açılır, hayırlar akar gelir....
Akıl ve Beynin kapıları hakikate açılır , KADER EN GÜZEL ŞEKİLDE PROGRAMLANIR.

kızlarr ben geldim bugün deneme vardı. sonuç berbaatt ( neden öyle oldu bilmiyorum ama genel yetenekten bile birsürü yanlış yapmışım ( neyse olsun puan olarak 65 in altına düşmedim ya önemli olan bu. ayrıca geçen tg denememde genelkültürden sadece 5 netim varken simdi 15 netim çıktı :) bu bana yeter. çünkü genel yeteneği pratik yaparak halledeceğime inanan biriyim. moralim bozuk açıkçası ama kendimi teselli ediyorum. sizler nasılsınız bakalım.

dua için teşekkürler. buarada bebişiniz olacak çok güzel bi duygu olsa gerek. Allahım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inş.

Merhaba Kızlar
Benim finaller bitti açıköğretim bitti.
1 haftada kendime tatil verdim :)
Çalışacak azmi kendimde bulamadım.Ara ara bakayım dedim tarihe baktım ama nasıl bi ders bu ya.
Ne yapsam bu tarihi aklım almıyor sinir etti resmen beni
Bugün tekrardan başladım akşamüzeri.
Coğrafya bi konu bitirdim 85 soru çözdüm.

Malesef en büyük hatam plansız çalışmak.
Önümde 2 haftam var.Bu iki hafta çalıştım çalıştım yoksa toparlamam imkansız okullar açılınca.
Her gün coğrafya 1 konu çalışacağım.Soru çözeceğim.
Türkçe-matematik-geometri soru bankası var 700 sayfa ondan her gün 300 soru çözmeyi planlıyorum.
Yatarken de tarih kitabını elime alacağım sanki heyecanlı bir roman okuyormuş gibi 5 6 sayfa okumaya çalışacağım
Kendimi kandırmaya çalışacağım yani Belki böyle işe yarar.

Kolay gelsin kızlar görüşmek üzere

Resmen beni anlattın tarih konusunda. Demekki herkes de böyle olabiliyormuş.
Diyebilirim ki öğrencilik hayatım boyunca en nankör ders tarih oldu.
Ben konuları 10 kez çalışmışımdır.Üzerine sorular çözdüm yine olmadı.
Ara vermekte buldum çareyi. Sadece gece yatarken roman okur gibi okumaya çalışacağım bikaç sayfa.

Merhaba kızlar 2 gündür giremedim rapor da veremedim tabi :)) Ammaaa vatandaşlıktan yasama yürütme bitti matematiktende üslü sayıları bitirdim soru falan çözdüm. Bugün yargı konusuna başlıyorum Hepinize kolay gelsin öpüldünüz

Kizlarrrr nerelerdesnz haril haril calisiyomusnz yoksa calismayi mi biraktnz da sesiniz solugnz cikmiyor:44:kimse raporda vermiyor eskisi gbi.bikac arkadas kaldk rapor verenneguzel gaza gelyrdk

slm kızlar nasıl gidiyor çalışmalar bende 2 haftadır ne kitap yüzü gördüm ne bişi yaptım. hamilelik bulantı bide üzerine kaynana kayınpeder derken hiç bişi yapamadım allahtan yarın gidiyorlar ondan sonra sıkı çalışmam lazım. btün planlarım alt üst oldu zaten. inş. çabucak bitiririm konuları..bi kaç güne görüşürüz.

Ben de bugün hiçbir şey yapmadım ya. Pazartesi başladım çalışmaya, hemen sıkıldım. Yattım
Finallerim de çok kötü geçmiş. Moralim bozuk. :-(

aslında az cok calışmaya calısıyorum kızlar ama soru sayıları fln eklenmeyınce mı nedendır şevkim pek yok bu aralar

Kizlarrrr nerelerdesnz haril haril calisiyomusnz yoksa calismayi mi biraktnz da sesiniz solugnz cikmiyor:44:kimse raporda vermiyor eskisi gbi.bikac arkadas kaldk rapor verenneguzel gaza gelyrdk

Çalışmıyorum o çalışma aşkım hevesim herşeyim gitti valla moralim bozuk ya. Vatandaşlık çalısmaya bi çalıştım olay koptu bende

Canim bende bir hafta calisamadm sehir disindan misafirlerm vardi yatili.bugun basladm tekrardan ara vernce cidden tekrar baslamasi zor oluyo ama basardm ve basladm:)kendimi motive ede ede bi hal oldmhadi kizm otur su kitabin basina bak az zamn kaldi okadr calistn bosunamiydi faln filan hani bi sag omuzda bir de sol omuzda oluyolar da biri calis biri calisma butn gun didistilar:)))anliycagn misafirdi temzlkti derken planlarm benmde alt ust oldu ama hicbirsey bitms degl kaldgm yerden devam snva kadr hersey tamam bi seklde hazr olcm ve hep birlikte olcaz ins.:)buarada sen yine benden sanslisn senn bebis karninda benm 20 aylk cadinin yaramazlklarnin siniri yokkk yemek masasinin ustnde hop hop zipliyo yernde durmuyo bi saniye ..hicbiseklde pes etmk yok calismaya devammmm..

Arkadaşlar ben hem çalışıyorum hem de kpss çalışmaya çalışıyorum fakat düzeni oturtamıyorum yemekten sonra uykum geliyo canım istemiyor haftasonlarım tatil erken kalkamıyorum benim gibi olanlarınız var mı_

Çalışmıyorum o çalışma aşkım hevesim herşeyim gitti valla moralim bozuk ya. Vatandaşlık çalısmaya bi çalıştım olay koptu bende

Septempunctata cim havali istifayi ne cabuk unuttn canim benm bukadr kolay mi moral bozmak vatandaslk dedgn nedr ki bende ilk calismaya basladm o ilk unite varya benide cok yordu ama pes etmedm calistkca ve ogrendkce insan seviyo yasama yurutme daha kolay gdiyo.nacizane tavsiyem anayasayi internette bi suru video var oralardan dinleyerek calis hadi bakalm fistgm moral bozmak yokk calismaya devam...

Ben de bugün hiçbir şey yapmadım ya. Pazartesi başladım çalışmaya, hemen sıkıldım. Yattım
Finallerim de çok kötü geçmiş. Moralim bozuk. :-(

Okul soz konusuysa once okul derm canm cunku mezn olmadan kpss bi ise yaramiyor ama sunu da soyliyeym hayatta herzamn isimz yolnda gitseydi emn ol hayattan hic tat alamazdk zorluklar insani hayata hazrliyor ve kiymet bildryor..iyi calismalar...

arkdaşlar 21 haziran 21 aralık ekinoks zamanlarını bir tülkü anlayamıyorum kolay bi yolu varmıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…