2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Artık yavaş yavaş başlamak gerek, çünkü araya hesapta olmayan aksaklıklar girebiliyor. Programıma göre şimdiye coğrafyayı bitirmiş olmam gerekiyordu mesela ama ben 1 hafta hiç bir şey yapamadım, kayıp zamanım oldu. Bunlar da hesaba katılırsa artık başlanması gerek. Sonra yetişmedi sıkıntısı olmasın. :KK34:

evde çalışmanın sıkıntısı bazen günler oluyor bakamıyoruz esnek çalışma saatleri bu konuyu halletmemiz gerek geçen hafta öyleydim ben kendimden korkuyorum yarıda bırakacağım diye

size iyi çalışmalar beni sorular bekliyor kolay gelsin

Oda doğru 2 kişi bir adam ediyor diyebiliriz :KK53: Yapacak bir şey yok elimizden geleni yapalım en azından vicdanımız rahat olur :KK6:

Kızlar matematiğim iyidir benim, geçen sınavda 1 yanlışım vardı. Çözemediğiniz soruları paylaşın yardımcı olmaya çalışırım. Bazı çözümler hiç anlaşılmıyor kitaplarda çünkü.
Çözdüğünüz soru sayılarını paylaşmayı unutmayın. :21:

Evet aynen öyle, KPSS'den başka bir uğraşım olmadığı için şu andan bu programı uygulayabiliyorum ben. :KK31: Ben ders ders çalışmayı daha çok seviyorum, bugün tarih yarın coğrafya yaparsam sanki kafam karışacakmış gibi geliyor. Özellikle tarih kronolojik gittiği için peş peşe çalışınca olaylar arasında daha rahat bağlantı kuruyorum. Evli,çocuklu ve çalışan biri için hafta sonu ve geceler hayat kurtarıyor sanırım. Ev işi falan da var tabi değil mi? Hangi saatler ve günler boş olabiliyorsun bence onları bir yaz da ona göre bir program yapalım. :KK34:

Ben haftaiçi aksamları 2,5-3 saat cok sıkarsam ders calısabılırım. Tabı arada bır aksılık cıkmazsa.. ctesı 3-5 saat pazarda yok denecek kadar azdır. Malum temızlık yemek cocugun banyosu vs..:KK49::KK49: matematıkten 4 konu calıstım sayılır bakiciiizz:KK6:

Herkese merhabalar :KK3: Matematiğimi ne yapacağım bilmiyorum artık ezberlemeyi düşünüyorum soru kalıplarını :KK14: Matametik yapmadan puanım yetecek olsa bırakır diğer dersleri fullemeye çalışırdım neyse moralinizi bozmayım ben ufaktan gidiyorum matematikten video izleyeceğim herkese kolay gelsin :nazar:

Dedıgım gbı yetenegı almıstım. basladım orda ama eskı dersanemın hocası defterı fotokopıcıde cogaltsın dıye vermıs satıyorlar. Ankarada olan varsa ısım verebılırım. adam dırek kalıpları ve tüyolarını yazmıs deger vererek hallettıgım soruları cok kolay yontemlerle cozmeye basladım. ınsallah ıyı kotu bıseyler olacak:KK51:

Ben haftaiçi aksamları 2,5-3 saat cok sıkarsam ders calısabılırım. Tabı arada bır aksılık cıkmazsa.. ctesı 3-5 saat pazarda yok denecek kadar azdır. Malum temızlık yemek cocugun banyosu vs..:KK49::KK49: matematıkten 4 konu calıstım sayılır bakiciiizz:KK6:

Dedıgım gbı yetenegı almıstım. basladım orda ama eskı dersanemın hocası defterı fotokopıcıde cogaltsın dıye vermıs satıyorlar. Ankarada olan varsa ısım verebılırım. adam dırek kalıpları ve tüyolarını yazmıs deger vererek hallettıgım soruları cok kolay yontemlerle cozmeye basladım. ınsallah ıyı kotu bıseyler olacak:KK51:

Adı ne acaba hocanın hangi fotokopicide, ben de bakayım. İyi bilmek yetmiyor, hızlı da olmak gerek sonuçta matematikte. Belki tüyoları işime yarar. :KK76:

Adı ne acaba hocanın hangi fotokopicide, ben de bakayım. İyi bilmek yetmiyor, hızlı da olmak gerek sonuçta matematikte. Belki tüyoları işime yarar. :KK76:

Hocanın adı Abdullah Köylü. Yaklasım KArıyerdeydı bu adam. deli gibi fanatıkleri var.. nette varmı bende bakayım bı.. Fotokopı yanılmıyorsam menekse-2deydi..

Dün çözdüğüm soruları eklemeyi unutmuşum buraya canım sen söyleyince aklıma geldi . 101 tarih çözdüm 40 tanecikin de matematik :)

selam kızlarr:)) yaptıklarımıı yazayım dedim artıkk:) benim genel kültür yerlerde olduğundan tarih coğrafya vatandaşlıkk calışıyorum süreklii hergün tekrar ediyorumm.
dün tarihten 3 ünite tekrarr ve soru çözümü yaptım vtandaşlık konu tekrarıı yaptım coğrafyadan 1 ünite bitirdim şimdi sorularını çözücemm ..cok fazla soru cözemiyorum konu calışmaktann ama her konuyla ilgili 3 yayın evinin kitaplarından ilerliyorum her kitapta en az 2 test varr sanrım konuyla ilgilii en az 120soru çözmüş oluyorumdurr:KK37:
konuları bitirdikten sonraa soru çözümüne yüklenicem . o yüzden yılbasına kadar cok fazla soru çözemicemm..

Kızlar matematiğim iyidir benim, geçen sınavda 1 yanlışım vardı. Çözemediğiniz soruları paylaşın yardımcı olmaya çalışırım. Bazı çözümler hiç anlaşılmıyor kitaplarda çünkü.
Çözdüğünüz soru sayılarını paylaşmayı unutmayın. :21:

benim de aynı şekilde 1 yanlışım vardı sadece :) hahaaa çok sevindim ya ben de mayematikten çözemediğim soruları kime soracam diyordum malum herkes matematikten yakınıyor :) bu iyi oldu :)

benim de aynı şekilde 1 yanlışım vardı sadece :) hahaaa çok sevindim ya ben de mayematikten çözemediğim soruları kime soracam diyordum malum herkes matematikten yakınıyor :) bu iyi oldu :)

Süper ben de sana sorarım o zaman. :KK76:

kızlar bende bugun 60 adet coğrafya 190 adet türkce cözdüm. yarın yıne konu calışma gunum olacak :)

Matematik bölme-bölünebilme konusunu bitirdim sorulara daha yeni bakacağım başımda bir ağrı var çözmek istemiyorum ama zorlayacağım kendimi :KK6:

selam arkadaşlar ben her dersten calışıyorum.
tarih için kesinlikle tek bir set kullanmayın farklı farklıı kaynaklardan yararlanıın ben en cok beyaz kalemden memnun kaldım.
coğrafya için bende dilsiz harita kullanıyorum bi kaçtane edindim ovalar dağlar vs. hepsi için ayrı harita kullanıcam.
vatandaşlıktan korkuorumm işin acıkcasıı daha yeni basladım ona
matematkten konu calşmıyorum soru cözüyorum sadece.
bakalım ne olacakk konuda calıştığımm için cok soru cözemiorumm ama hergün tekrar yapmak cok verimli oluyooo

sekeycim ya dilsiz harita edindim demişsin ya nasıl bişey bu nerden bulabilirim ben de tam böyle bişey arıyorum coğrafya için??

ya asıl sormak istediğim nette bu tür boş haritalar var bende gördüm ama kitapçılarda falan satılan bu tür şeyler de varmı ki??

ya asıl sormak istediğim nette bu tür boş haritalar var bende gördüm ama kitapçılarda falan satılan bu tür şeyler de varmı ki??
canım vardır mutlaka hiç almadım ancakk sen bu şekilde istediğin büyüklükte cıkartabilirsinn renkli kalemlerle dolduruorum ben dikkat cekioo memnunumm suann , çok masrafa grmedenn halletmek lazımm :KK1:

canım vardır mutlaka hiç almadım ancakk sen bu şekilde istediğin büyüklükte cıkartabilirsinn renkli kalemlerle dolduruorum ben dikkat cekioo memnunumm suann , çok masrafa grmedenn halletmek lazımm :KK1:

:) haklısın bence de :)

ahhh yazmayı unuttumm:18: bugün coğrafyaa calıştım 2 ünite .ama 3 kitaptanda işledimm soruların bi kısmı kaldıı şimdi devam edicemm .haritalarımı ayarladım konuyla ilgilii ,önemli noktalarıı belirledimm .baskada ders calışmadımmm:KK43: bugnlukk bukadar bendenn:KK30:

X