2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Ne guzel herkes bol bol soru cozmus ben turkceden 240 tane soru cozebildim.bu gunluk bu kadar yeter . Pzt.den itibaren konu +soru cozmeye devam bu sefer1000 tamamlarim ins.

Yazamıyorum bayadır çünkü pc e ppek oturmak istemiyorum telefondan hallediyorum herşeyi.. Ama çok moralim bozuldu ve çalışma azmim azaldı sanki hemen buraya gelmek istedim kızlar..
Kpssye ilk hergün 3 ders çalışıcam özetlerini çıkarıcam diye başladım ilk hafta öyle gitti özetler çıkardım konu testlerini çözdüm 2.hafta günde 2ders sonra günde tek derse düştüm.
Hele şu sıralar hiç çalışmıyorum hem canım istemiyor hem evde pek olamıyorum olsamda okulum 1dönem uzadığı için 3 tanecik vizem var onlara çalışmam lazım aöf devam ediyor of bunalıyorumm yaa ve korkuyorum
Erkek arkadaşımla da sözlenmek istiyoruz okulum tamamen bitince yani mart nisan gibi ama evlilik için benim atanmam gerekli. Kızlar çok canımı sıkıyor bu konular derse odaklanamıyorum motivem sıfır. Desteklerinizi bekliyorum

Canım öyle olur zaten, ilk başta bir hevesle başlarsın sonradan durulursun. Normal yani robot değilsin ki sürekli tam kapasite çalışabilesin. Fazla yüklenme kendine bir süre dinlen sonra tekrar başla nasılsa daha çok zaman var. Önemli olan çok değil verimli çalışmak. Ben de önümüzdeki 2 haftayı aöf derslerine ayırdım kpss ye mola verdim biraz. Kafayı dağıtmak gerek arada. Canını sıkma. Evliliği takma kafana kısmet ne zamansa o zaman olur nasılsa

Kızlar hepinize kolay gelsin , ben yıllardır kpss ye girerim bu 4. kpss olacak siz düşünün artık çift yıllarda benim için bir alışkanlık halini aldı hatta etrafımda bu durum dalga konusu dahi olmakta , neyse bu sene çok azmettim dedim ki kursa gidicem başından itibaren çalışıcam ama gelin görünki bu mesajın altından da anlayacağınız üzere Nisan sonunda küçümence sürpriz bir misafirimiz olacağını öğrendik ve yine yeniden tüm kpss hayalleri suya düştü, sanırsam Allah memur olmamı istemiyor bile demeye başladım artık, her sene birşey çıkıyor ve olmuyor zira :) ama yine de inat ettim hırs yaptım yapabildiğim kadarıyla yapıcam ne kaybederim ki sonuçta velhasılı kursa gidemiyorum evden çalışacağım beni de aranıza alın rica edicem:) ben çok fazla başlayamadım daha çalışmaya malesef ama yine de umutluyum tipik bir ders çalışma taktiğim vardır, konuları özet çıkarmaksızın hızlı ve altını çizerek okurum sonra da sadece çizdiğim kısımları tekrar ederim arkasından da bol bol soru çözerim her sınavda bu yöntemin faydasını gördüm umarım siz de faydalanırsınız en azından zaman kaybettirmiyor gerçekten 1 haftada 1 ders bitiyor kalan zamanda da tekrar ve test çözme kalıyor :) bir de size çok öenmli bir sorum olacak coğrafyaya nereden çalışıyorsunuz ben Murat yayınlarının soru bankası setini ve konu anlatımlarını aldım ancak hiç memnun kalmadım. Bu konuda tavsiyeniz var mı acaba ?

İnşallah çocugunuz kısmetiyle gelir, memur annenin çocugu olur :)

Bende öyle çalışmayı düşünüyorum ,
Ders çalışma taktiklerini neler kızlar?

İnsan dersten uzaklaşınca içini daha çok korku kaplıyor, tekrar ufakta olsa kpss içn birşeyler yapmaya başladıgında dha huzurlu hissedersin canım.
Anlattıgın durumu pek çoğumuz yaşıyoruz malasefki ara sıra

ahh ahh hayller bitmezzz:)) bende farklı kültürlerii çok merakk ediorumm ama bütçe sıkıntısındann dolayıı önceliğimm vizesizz ülkelerr olmak zorunda kaldıı:)) olcak inşallahh herseyy 30undaa hayatınınn askı bile yanında olcakk bak gör:13::13:

canımm benmm olur arada öyle motivasyonn düşmesii sen önce derslerinii verr ama kpssyedee aradaa bakk tam yoğunlaşamasan bilee konularıı okuu az çok bilgin ollmuşş olurr tamamenn boşlama ,sözlenme işinidee kendine ödüll koyy o amac içinn atanma hırsıı sağlarr hemmm

bidee çarşamba günüü başlayabildiğiim soruularımı paylaşayımm bugünkilerii sayıp ekleyemedimm dahaa onlarıı yarın paylaşırım nete girme vaktim olursa
vtandaşlıktann sadece idare hukukuu kaldıı tüm konular bittii
vatandşlk=451soru
türkçe =251 soruu
TOPLAM=702

az daha çalışmam lazımm :)) yarınde eklicem soru sayımı inşaallhh 1000 olurr

sekeycim maaşallah canım tebrik ederim darısı bana ve tüüümm çalışamayan ama çalışamadığı için vicdan azabı çeken herkese
valla herkesin yorumunu okudum ama tek tek alıntı yapmak zoruma gittii o yüzden motivasyonu düşen arkadaşlar için kendimden örnek vereyim ben motivasyonum düşünce sınavı neden kazanmak istediğimi düşünür sınavdan yükseeek puan alıp atanırsam gerçekleştireceğim hayallerimi düşünürüm, o zaman daha hırslanırım çalışmak için ha bi de kitaplarımı çook karalayarak çalışırım ki sonra baktığım zaman bunlara çalışmıştım gittikçe kitabı bitirmeye yaklaşıyorum diye hoşuma gider bu da benim taktiklerim

ben de bugün bir aleszede olarak şunu söyleyim size sınav çook kötüydü zamanı yetiştiremediğim gibi bi de mat sorularını öyle uğraştırıcı yapmışlar ki sinir oldum :2: bi de en basit soruda takılıp kalmayım mı neyseki sonunda yaptığım hatayı farkettim de sonucu buldum ama bu bana epey süre kaybettirdi neyse sınav sonrası kpss için de ümitlerim azaldı canım sıkıldı hatta pes etmeyi de düşündüm ama herşeye rağmen burada aranızdayım sayenizde güçümü tazeledim birazcık olsun motive oldum ama yine de canım çoook sıkkkın eşimi de yolladım bebeğim hasta olacak gibi Rabbim cümlemize yardım etsin derdimize derman olsun... umut dolu yeni günler bizim olsun..

büyük bir utançla yazıyorum dün hiç soru çözemedim hatta kitabın yüzünü açmadım arkadaşlar misafirim geldi çat kapı neyse inşallah bu hafta 1000 soru çözeceğim yine bir hedef koysak mı diyeceğim ama bazı arkadaşlar aöf e çalışacak o yüzden ben de buarada konu çalışayım diyorum bol bol

Kızlaaarrrrr allah rızası için bana bi coğrafya kitabı önerin konu anlatımlı, bi de dvd ler varmış ders anlatımı acaba bize faydası olur mu yaaaa

ben bu haftasonu çok çalışamadım kızlar..sadece 60 ar soruluk 2 tane genel tarama çözdüm...oğlum rahatsızlandı ve misafir geldi diyecem demesinede içimden Bİ SES ''Laf! çalışan nasıl çalışıyo.. :'' diye kelimeleri boğazıma diziyo...

Canlarım, bu hafta azmedip 1000 soru çözebilen, niyetlenip de 1000e ulaşamayan, ders çalışmaya bir türlü eli gitmeyen ama vicdanı sızlayan, bu maratona yeni başlayan tüm kpss yoldaşlarıma sevgilerimi iletiyorum. Çok güzel günler bizleri bekliyor, 2014 uğurlu yılımız olacak inşallah inanıyorum. Bu arada geçen günkü depresifliğimi çözdüm, dolunaydanmış. Şaka maka gerçekten etkiliyor yahu. :26:
Sorularını ekleyeceğim akşama, hiç can sıkmak yok. Ayrıca ben çalışamıyorum diye sizi bu zevkten mahrum bırakacak değilim. Bu hafta da 1000 soru ellerinizden öper.

merhaba kızlar ben 1000 soruyu tamamlayamadım çok üzgünüm hafta sonu hiç çalışamadım ki ama yınede diğer ikigünde çözdüklerim:
türkce: 247
cografya:108
matematik:152

Kızlaaarrrrr allah rızası için bana bi coğrafya kitabı önerin konu anlatımlı, bi de dvd ler varmış ders anlatımı acaba bize faydası olur mu yaaaa

canım ben hayatımda ılk defa cografya çalışan biri olarak videokonuanlatımı.com diye bir siteden genç erkek bi hoca var ondan dınledım ve cografyayı iyi anladım dıyebılırım bı bak istersen tabı vıdeolarda bazı eksıklıkler var ve ezberlemen gereken bırkac nokta ama emın ol onlarıda anlarsın ben bıde konu kıtabı olarak ıhtıyactan takıp etttım konuları

herkese merhaba
bugün itibari ile kpss ye çalışmaya karar verdim hayırlısı diyorum artık :)
2 yıl dershanede çalışmış ve bu sene bir tekstil fabrikasında kimyager olarak çalışan ben artık bu kpss lanetini düşünür oldu.
çok geç kalmış sayılmam galiba demi kızlar???

Bende set olarak almayı düşünüyordum kafama yatmıştı ama internette ne videolar var hiç gerek kalmadı coğrafya nihan hoca tarih hakan dede çalışıyorum sadece vatandaşlıkta pek güzel video bulamadım

canım bende birçok kitap var ama konu calışmak için X yayıncılık kpss defterlerii varr onlarıı all hersey mevcutt en önemli noktalar falan bi ona calışşsann yeterr inann
ahh etkilemezz olurmuu güneş tutulmasıı ve yeni ayy aynı tarihee denk gelince bircoğumuzz bundan felaktt etkilendkk senii bide dolunay etkilemişşş:18::18::18:
bugün kalan 300 sorumu cözücemm haftayadaa 1200 sınırı koydum kendimee bakalımm yapabilecekmiyimmm
seninn mülakatt nolduu yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…