2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Ooo herkes neler yapıyormuş ya
Bende üniversite son sınıf öğrencisiyim. Endüstri mühendisliği okuyorum. İki buçuk senedir de stajyer mühendis olarak özel sektörde çalışıyorum. Son sınıf öğrencisi olduğum için tez, iş falan derken bir hayli yoğunluk oluyor o yüzden kursa vakit bulamıyorum. Sınava kadar kendi çabalarımla hazırlanırım demiştim ama şimdi hazırlanan arkadaşların yorumlarını görünce aslında bir şey yapmadığımı anladım.
Zaten Türkiye genelinde atamamız çok az en az 92 puanla atanabiliyoruz. KPSS'ye selam özel sektöre devam

sevgili andROMEdea'cıgım benım tablomdakı genel toplamda bı hata varmış gıbı geldı bı bakarmısın musaıt olunca 1602 degıl 1622 olması gerekıyor sanırım senıde boyle bos seylerle ugrastırıyoruz kusura bakma

Anayasa konu+ 130 soru
Tarih : 120 soru

Sözelden soru çözmek çok rahat konuyu çalışmak biraz sıkıntı :)

Hoşgeldin aramıza

mrb gene ben.. bugün sadece 3.5 saat calışabildim ama inanılmaz bi azim vardı içimde .. demekki hesap vermek insanı tetikliyormuş.. ben bayağı bi geriden takip ediyorum sizi..konu çalışıyorum ama 1000 soruyu bende deniycem..
Bugün,mat.ten konu+40 soru
türkçeden konu+32 soru
tarihten konu+3 soru
Bu arada beni de aranıza aldığınız için çok teşekkürler.. hepimize kolay gelsin....

hoşbulduk kaderdaşım.. ben de aynı şeylerden muzdaribim... bazen kendimi parçalara bölünmüş gibi hissediyorum Ama kararlıyım en büyük parçam ders çalışacak..dualarına canı gönülden AMİN diyorum..

hoşbuldum.. ama sözden değil özden HOŞ BULDUM.. ne zaman böyle heyecanla bi işe başlasam sonu güzel oluyo.. ve ben uzun yıllardır böyle hissetmemiştm. iyiki varsınız..

Tatlım sen kusura bakma, gözümle toplayıveriyorum öyle bazen hata oluyor. Düzeltiyorum hemen.

Ben dün sadece 111 soru çözdüm, ama bugün daha fazla çözmeyi planlıyorum. Kızlar dünden itibaren çözdüklerinizi de ayrı bir yerde toplarsanız yine pazartesi günü topluca bakarız kimler 1000 e ulaşmış. Ben yine ekledim tabloya ama oradan anlamam mümkün değil.

Kızlar kasım ataması için bize verilen kadroları görünce moralim bozuldu. Çalışma şevkim de kalmadı motivasyonum da. Biz bu kadar çalışıyoruz, kadro verilmedikten sonra 95 alsak ne olur?

Kızlar kasım ataması için bize verilen kadroları görünce moralim bozuldu. Çalışma şevkim de kalmadı motivasyonum da. Biz bu kadar çalışıyoruz, kadro verilmedikten sonra 95 alsak ne olur?
ahh ahh iştee bneimde stresim bu yüzdenn belkii 99 alcazz ama atama cıkmazsaa 20 alandann farkımız olmayacakk iştee amaaa yinedee iyi düşüneceğiz kii herşeyy iyii olsunnn seneye bu vakitlerde işimzde yükselebilmek içinn çalışıyor olucazz inşallahh:)
hatta ozaman ayrı bi topic açalım kpss çalışıp kazananlarr diyee

Bizden de 1 tane gıda müh alıyorlar şaka gibi,

oda teknik akdro değil zabıta diye alıyorlar , valla şaka gibi

Son düzenleme:
mrb. herkese
bende kpss maratonuna başladım evde hergün bir konu ve ardından test çozmeye çalışıyorum. çok verimli çalışamıyorum aslında konu bitirince 2 gün sürüyo test çözmesi toplamda baktığım test sayısına bakılırsa 40 geçmez. iki günde 40 soru felaket. böyle bi konu açılması güzel olmuş sizlerin soru adetlerine baktığımda daha bi heves geliyor insana hırs yapıyor. beni de dail edermisiniz konunuza. ona göre ben de daha çok soru çözerim diye düşünüyorum 40 soru çözdüm demeğe utanırım onun için daha çok soru çözerim bende...
benide aranıza alırmısınız lütfennnn.....

alırız tabi sevda , soru sayımı sayınca daha güze oluyor benim için çalışmak , senin içinde öyle olacaktır.

Bol soru çözmeler

tşk.ler ben bir an önce konu çalışmaya ve soru çözmeye başlayayım. pazara kadar ne kadar çözeceğim bakalım.

Bizden de 1 tane gıda müh alıyorlar şaka gibi,

oda teknik akdro değil zabıta diye alıyorlar , valla şaka gibi

Ne olacak böyle bilmiyorum. Boşa geçen yıllarıma mı yanayım, genç yaşta psikolojimin bozulmasına mı yanayım. Dayanacak kimsem de yok, anne babaya ne kadar anlatacaksın onlar da üzülüyor. Yapayalnız kaldım derdimle

Hoş geldin aramıza, senin adını da ekliyorum hemen.

selam kızlar nasıl gidiyor?
Bütün yazdıklarınızı okuyamadım çözdüğünüz soruları mı yazıyorsunuz 1000'e tamamlama nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…