2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

selamlar
buradan kendimi takip edemiyorum ben arkadaşlar. nete gir çık çok fazla zaman harcıyorum ders mers uçup gidiyor
istemeyerek aranızdan ayırılıyorum, başarılar dilerim sizlere

Dün aöf çalıştım bir iki saat

Kpss den de 50 türkçe sorusu çözdüm

Andromeda sen iyi çözüyorsun senin bölüm neydii canımmm

Mühendisim tatlım.
Tarih soruları paylaşacağım ben de müsait olduğumda, aklıma takılan noktalar var. :26:

selam kızalrr hafta sonu olduğu içinn pek giremiyorumm netee, aksam yazamadım ama 200 türkçe soru çözümüm varr sözümü tutdum bak andROMEOdae

Tebrikler canım. Nazar boncuklu kurdeleni takayım o zaman.

Ben de bugün Karadeniz Bölgesini bitirdim; 47 coğrafya sorusu, 44 matematik sorusu, 28 tanecik de Türkçe sorusu çözdüm.

hafta sonunu çok verimli geçiremedi.
matematik rasyonel sayılar bitti sadece 48 soru çözebildim.
türkçe den dilbilgisi konusuna başladım.

merhaba kızlar bende 29 yaşındayım 3 yaşında bir oğlum var bende bu sene evde kpss çalışacağım inşallah tabi oğlumla biraz zor olacak ama imkansız değil oğlum olduğu için dershaneye gidemeyeceğim ama bir yönden şanslıyım eşim matematik öğretmeni zaten artık sözel dersleride ben halledeceğim bu arada çözemediğiniz mat. soruları olursa yazın kızlar eşim cevaplar buarada ben önlisans bilgisayar programcılığı mezunuyum benden başka ön lisansdan girecek varmı aranızda

bende işletme yönetimi önlisanstan gricem canım.Şimdiden Allah kolaylık versin

merhaba kızlar burası baya bı sesızleşmiş ben gelmeyeli ya bende çözdüğüm soruları paylaşım gideyim bari kimsecikler yok :) 100 matematik 90 cografya 15 turkce bu gunluk bu kadar hatta bu haftalık çünku cumartesıye kadar yokum annemlerı zıyarete gıdıcem sızlere iyi çalışmalaar

İyi akşamlar kızlar! Neler oluyor yahu herkes bir boşladı. Ben anlamam herkesten soru bildirimi bekliyorum yarına.

Selam kızlaar iyi akşamlar herkese.dün hiç giremedim nete çok rahatsızdım gün boyu baş dönmesinden kalkamadım annemin evinde yattım.tabi dersleri de bi süre askıya almam gerekti ama en kısa zamanda tekrar devam edicem inşallah :18: hepinize kolay gelsin

evet ZEYcanım kyk odası :) 5 yıl öncesine ait ama.. :) hoşgeldin aramızaa..

hoşbuldum teşekkürler :)benimde vardı böyle resimlerim 3 4 yıl öncesinde eşimin aldığı çiçeklerle çekindiğim yatağım bende hep alttaydım üst kata çaya çıkardık kızlarla ne günlerdi ya :)

İyi akşamlar kızlar! Neler oluyor yahu herkes bir boşladı. Ben anlamam herkesten soru bildirimi bekliyorum yarına.
haftasonu ve pazartesi sendromu birleşti sanırım.. :) inşallah soru bildirimleri ile döneceğiz tekrar sen merak etme patron :))

canım ya geçmiş olsun dikkat et kendine de minnoşa da :)

bizde ranza yoktu canım ya :) benimde eşimin getirdiği çiçekler :)) o günlere özlem hiiç bitmez galiba...

Son düzenleme:
ben hataya yeğenimi görmeye geldim , şimdilik ders yok hasret ideriyoruz ama yakında inşallah dolup taşacam ): sevgiler ve bol sorulu haftalar

İyi akşamlar herkese. Vizelerim olduğu için malesef sadece 106 matematik sorusu çözebildim ben :/

kızlarrr nasılsınızz bakalımmm görüşmeyeliii.. ben genel tekrar yapıorum işlediğim konularıı yoksa cabuk unutcamm genel kültürüü:2:
işlediğim konuları özet halde işliyorum tekrardann biraz vaktimi alıo ama mecburenn:)) aksama soru sayımı paylaşırımm çok olmasadaa yapıormm bişilerrr:18:

herkese selaam ben de geldiiim aranıza =) =) 1aydır çalışıyorum tarih bitti benim de testlere yoğunlaştım, ama 11 ay var unutmamak için ne yapıcam yahu tekrardan da sıkılıyor insan valla :)

Tebrikler canım. Nazar boncuklu kurdeleni takayım o zaman.

Ben de bugün Karadeniz Bölgesini bitirdim; 47 coğrafya sorusu, 44 matematik sorusu, 28 tanecik de Türkçe sorusu çözdüm.
andROMEdae benm 200 türkçe sorumu tabloya eklememişsn galiba canımm

Merhabalar bende evde hazırlanıyorum ve nasıl çalışmalıyım diye araştırma yaparken rastladım size :) Umarım beni de alırsınız aranıza

Merhabalar bende evde hazırlanıyorum ve nasıl çalışmalıyım diye araştırma yaparken rastladım size :) Umarım beni de alırsınız aranıza

DaKo cum hoşgeldin aramıza :) bugünlerde sayfada bi sessizlik hakim ama umuyorum ki dönen herkes bol soru çözümü ile dönecek aramıza tekrardan :)) bende oğlumu uyuttumm ve sıra geldi evin işlerini de halledip biraz soru çözmeyee herkese kolay gelsin :)))

andROMEdae benm 200 türkçe sorumu tabloya eklememişsn galiba canımm

Benim yakın geçmiş hafızamda sıkıntı var, gördüğüm an eklemezsem unutuyorum. Kusura bakma, hemen ekliyorum tatlım. Arada böyle kontrol ederseniz siz de iyi olur.

herkese selaam ben de geldiiim aranıza =) =) 1aydır çalışıyorum tarih bitti benim de testlere yoğunlaştım, ama 11 ay var unutmamak için ne yapıcam yahu tekrardan da sıkılıyor insan valla :)

Hoşgeldiniz kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…