2014---KPSS Çalışmaları <3

Badecigim nasılsın güzelim :13:
Ben kampta olduğum kitabı bugün bitirdim :KK53:
Bu hafta biraz konu çalışmam gerek. Dersanede gormedigim birkaç konu işlendi.
Haftaya burada bize katılacak arkadaşlarla birlikte 1 haftalık kamp yapalım mi ?
Her dersten 500 yada 400 soruluk 1 hafta süre. Pazartesi baslasin sonraki pazartesiye kadar. Ne dersin ? Senin başka planın var mi bu ara ?

olur canım ya valla zaten teşviğe ihtiyacım var :KK1:

olur canım ya valla zaten teşviğe ihtiyacım var :KK1:

Bende bu kitapla gaza geldim. Gazla çalıştığımı anladım :KK55: ondan birlikte yapalım istedik :KK1:
Ben topigimdeki birkaç arkadasa da haber verecegim katılmak isteyen buraya gelir.
Kaç soru olsun peki her dersten ? Ben her konu öncesi tekrar yapıp öyle soru cozuyorum ondan biraz vakit alıyor. 400 olsun 5 ders toplam 2000 soru eder. Sence ?

Bende bu kitapla gaza geldim. Gazla çalıştığımı anladım :KK55: ondan birlikte yapalım istedik :KK1:
Ben topigimdeki birkaç arkadasa da haber verecegim katılmak isteyen buraya gelir.
Kaç soru olsun peki her dersten ? Ben her konu öncesi tekrar yapıp öyle soru cozuyorum ondan biraz vakit alıyor. 400 olsun 5 ders toplam 2000 soru eder. Sence ?

soru sayısını sen belirle kuzum ben uyarım :KK16:

bade ya bu coğrafyanın konuları cok uzun özet cıkarmadanda anlamıyorum ben ama ozet cıkarıncada cok uzun sürüyo bana bi akıl verrr:44::44:

bade ya bu coğrafyanın konuları cok uzun özet cıkarmadanda anlamıyorum ben ama ozet cıkarıncada cok uzun sürüyo bana bi akıl verrr:44::44:

ben bir fiziki coğrafya, ilk konu bide bölgelere çalışıyorum.
bölgeler de tek bölgeye bir kağıt çıkarıyorum. İklimini, tarımda neleri olduğunu, madenlerini, ovalarını vs yazıyorum
zaten onun dışındaki konular işte türkiyenin iklimi, ekonomisi cartı curtu bölgeler konusunda zaten var.
böylece incik cıncık uğraşmamış oluyorum
aklımda kalmıyor dersen bende bir kaynak var onu atayım sana
türkiye harritası üzerinde tek tek dağlar ovalar gösterilmiş
kıvrımlı dağlar tek haritada, kırık dağlar tek haritada gibi...

ben bir fiziki coğrafya, ilk konu bide bölgelere çalışıyorum.
bölgeler de tek bölgeye bir kağıt çıkarıyorum. İklimini, tarımda neleri olduğunu, madenlerini, ovalarını vs yazıyorum
zaten onun dışındaki konular işte türkiyenin iklimi, ekonomisi cartı curtu bölgeler konusunda zaten var.
böylece incik cıncık uğraşmamış oluyorum
aklımda kalmıyor dersen bende bir kaynak var onu atayım sana
türkiye harritası üzerinde tek tek dağlar ovalar gösterilmiş
kıvrımlı dağlar tek haritada, kırık dağlar tek haritada gibi...

aaa gercektenmi yeterli oluyosa bende oyle calısıyım o zaman notları banada at canım bakıyım bende bide şey 2. konuya calışıyomusun 1. konuyu calıstım anladım ben 2. konu cok uzun ya o büyüyo gözümde :KK50:

kanka her kitapta başka bi başlık atıyolar o yuzden benımde kafam karışıyo:KK1:
x yayıncılıgın cografya ders notlarına göre türkiyenin görünen yüzü yer şekilleri konusu:44:

kuzum ben coğrafi konum, yüzey şekillerine çalışıyorum.
dediğim gibi iklim, beşeri coğrafya, ekonomi bunlar bölgelerde de var
bölgelerin her özelliğini atlamadan çalışıyorum böylece diğerlerinede çalışmış oluyorum :KK1:
bölgelerde kendi yaptığım özetler var
mailini yolla bana atayım söylediklerimi...

Son düzenleme:
kuzum ben coğrafi konum, yüzey şekillerine çalışıyorum.
dediğim gibi iklim, beşeri coğrafya, ekonomi bunlar bölgelerde de var
bölgelerin her özelliğini atlamadan çalışıyorum böylece diğerlerinede çalışmış oluyorum :KK1:

öff o konuyu atlayamıyoruz yanı:KK1::KK1:neyse pekı yazılı çalışmakmı sözlü çalışmakmı yani ben biraz sabırsızım yazılı çalışırken sıkılıyorum ondan soruyorum bide not atıcaktın bana beklıyorum:KK16:

öff o konuyu atlayamıyoruz yanı:KK1::KK1:neyse pekı yazılı çalışmakmı sözlü çalışmakmı yani ben biraz sabırsızım yazılı çalışırken sıkılıyorum ondan soruyorum bide not atıcaktın bana beklıyorum:KK16:

notları arşivliyorum bitince atıcam mailine

yüzey şekillerinden yırtmanın yolu yok onu bende çok denedim :KK70: çok olsa kodlama yapabilirsin
önce okur anlarsın sonra kendince kodlarsın

notları arşivliyorum bitince atıcam mailine

yüzey şekillerinden yırtmanın yolu yok onu bende çok denedim :KK70: çok olsa kodlama yapabilirsin
önce okur anlarsın sonra kendince kodlarsın

öfff bende onu en son çalışırım o zaman:KK53::KK53: bade sen sayısalcımısın sözelcimisin hangi bölümden girceksın ben hiç bilmiyorum senı:KK1:

eşit ağırlıkçıyım ben. ikisinden de var yani :KK70: niye bilmiyon beni çünkü sormuyon :63::KK9:

vayyy bi tripler bi tripler :63::KK53: bende sayısalcıyım ben hazırlanıyorum ama benım umudum yok zaten bızden ya 1 yada 2 kişilik kontenjan açılıyo inş sizin emekleriniz boşa gitmez:KK31:

vayyy bi tripler bi tripler :63::KK53: bende sayısalcıyım ben hazırlanıyorum ama benım umudum yok zaten bızden ya 1 yada 2 kişilik kontenjan açılıyo inş sizin emekleriniz boşa gitmez:KK31:

sayısalcıysan matı zaten fullersin. türkçe de öyle. eder sana 60 net.
genel kültüre yüklen 45 nette ordan gelse, 105 netle bir şeyler yaparsın illa ki...

X