2014 kpss çalışma günlüğüm

ihtiyacın videolarını nerden izliyorsunuz?

bir arkadasımın şifresiyle sitesinden indirmiştim ben ama 2 hafta once sistemi degiştirmişler sisteme girilmiyor o şifreyle ama ben hepsini indirdim videoların :) 2 ser saatlik 200 mb boyutundalar her video

cografyadan 10
tarihten 34
vatandaslık 12
turkce 8
matematik 25 video indirmişim

Bende geçen sene ihtiyacın tarih ve coğrafya vicdanlarını izlemistim, tarihin hepsini izlemek için yetistiremedim ama coğrafya baya izlemistim.
Ben en son coğrafya dersini lise birinci sınıfta görmüştüm ve çalışmaya başlarken sıfır cografyayla baslamistim ve dinlerken çok zevk almıştım. Bu sene coğrafyayı bitirdim ve netlerim çok iyi. Doglar ovalar vs. Hariç Bunları öğrenmek için özel bir cana sarfetmedim henüz, dershaneyle başladığımda ihtiyacın ders notların alıp oradaki kodlamalarla ezberleyecegim inşallah.

ne kadar güzel...bu videoları sıkıştırıp atabilrmisiniz acaba?

kızlar...ben bir şey sormak istiyorum...ben ankarada yaşıyorum...hangi dersaneye yazıldınız...ben şuan pek yazılacak durumda değilim...sizlerde eger ankarada yaşıyorsanınz deneme sınavları olduğunda haber verirseniz çok sevinirim...iki çocukla ders çalışmak epey zorluyo...umarım hepimiz için verimli bir sene olur...

kolay gelsin ilk önce evet bayanlar deneme sınavlarında haberleşelim sizde yazın ki o illerdeki arkadaşlar faydalansın

200 mb bi upload sitesine yuklemeye calısırım ama cok yavas olur gunde 1-2 video anca yuklenir baska nasıl gonderebilirm bilmiyorum ama yavas olsada sorun yok derseniz yavas yavas yuklerim isterseniz

sorun olmaz canım yaaa günde 1 video ancak izleriz zaten hatta benim için tarih ve coğrafya önemli diğerlerini yüklemesen bile olur ama diğer arkadaşlarda var tabi....

sorun olmaz canım yaaa günde 1 video ancak izleriz zaten hatta benim için tarih ve coğrafya önemli diğerlerini yüklemesen bile olur ama diğer arkadaşlarda var tabi....

Burada videoların paylaşımı yasak değilse yuklerim benim içinde sorun yok hatta 1 tane yukledim mesajları gorunce 2. de yuklenmek uzere 2 cografya videosu hazır yani. :)

Coğrafya

01 - Türkiye'nin Coğrafi Konumu .flv
02 - Türkiyenin Fiziki Coğrafyası .flv
03 - Türkiyenin Fiziki Coğrafyası - Türkiyenin İklimi .flv
04 - Türkiyenin İklimi II .flv
05 - Türkiyede Nufüs ve Yerleşme.flv

Not-1 : "Ücretsiz Download" butonuna bastıktan sonra 30 sn. geriye sayar. Sonra resimdeki karakterleri kutuya yazıp Enter tuşuna basarsanız inmeye başlar. İkinci dosyayı indirmek için bir sure beklemenizi isteyebilir. Beklemek istemiyorsanız modeminizi kapatıp açın ve indirmeye devam edin.

Not-2 : Eğer Bilgisayarınız bu video uzantısını desteklemiyorsa internetten KLite Codec Pack yazıp indirip kurmalısınız. Kurarken tüm seçenekleri işaretlemeye özen gösterin :) bulamayanlar için BURAYI TIKLAYIN

Son düzenleme:

indiriyor sanırım bakalım neolacak:)

teşekkürler...indirmeye başladım ben...kaynak kitap olarak ne aldınız?ben murat yayınları seti ve cahide bolatın kitabını aldım...şimdilik onlara bakıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…