2014 kpss çalışma günlüğüm

bende plansız çalışamam. acaba napsam diye düşünerek ders çalışılmıyor ki. bende bir hafta x ders + x soru gibi hedefler koyuyorum:KK12:

Aslında ben plan/programı cok severım. Zaten basak burcuyum. Ama ıste ders calısmak konusunda cıddı bır program yapmadım/yapamıyorum.
Sızdrn sonra gaza gelmıs durumdayım. :))

merhaba kizlar,
nasil gidiyo calismalar?
ben dunden beri sorularla cok samimi oldum :)
kozmik oda serisi osymnin tüm cikan sorularindan olusuyor degil mi?

merhaba kizlar,
nasil gidiyo calismalar?
ben dunden beri sorularla cok samimi oldum :)
kozmik oda serisi osymnin tüm cikan sorularindan olusuyor degil mi?

Evet devrim dediğin gibi kozmik oda.
Bende sayisal sözel.mantık kitabını çözmüştüm.
Ben iki gündür piknikteyim :KK17:
Dün bende isteyerek gittim.ama bugün eşim söz vermiş ondan gitmek zorunda kaldım :KK14:
Hiç ders çalışmadım....
Şimdide çok yorgunum :KK31:
Yarın kampa başlıyorum kendimce.
Dersaneden cikista 3-4 saat kalıp calisacagim.
Ders olmadığı günler de gidip calisacagim tüm hafta.
Evde de 3 saat calisabilsem benden iyisi yok artık:KK34:
Burada adilemir isimli bir abla var. Daha önce buraya da yazmisti biliyor musun bilmiyorum.
Onun başarı öyküsü çok hoşuma gidiyor.
Bilgisayara kaydetmistim
Dün onu okudum. Netleri gy 51d 3 y, gk 31 d 6y.
Yani toplam neti 79,75 ve 85 puan almış ikinci atamada gitmiş
Ziraat teknikleri, bir kişilik kadro açılmış ve bu abla atanmis
Inşallah bizde 90 net yapar rahatlıkla ataniriz.

Kızlar merhaba :))
Bayadır gelemedim buraya. Sınav yaklaştı ya aksilik iş yerinde o kadar yoğunum ki çay içmeye bile vakit bulamıyorum o derece. Bir işi hallediyorum başkası geliyor. Telefonum hiç susmuyor. Sürekli çalıyor. Eve de aşırı yorgun geliyorum ders çalışmaya mecalim kalmıyo kitabı açınca uyukluyorum kitap başında. O yüzden bu haftasonunu full ders çalışarak geçirdim. Çok verimli geçti haftasonum. Konuları yetiştiremedim sınava da 2 hafta kaldı.

Pek bir umudum yok bu sınavda, çok yüksek bir şey de beklemiyorum kendimden. Netlerim de 83-84 civarı geliyor denemelerde. Haftaya cumartesi son denemeye gircem. Bu denemede de 100 nete yaklaşamazsam yapılacak bir şey kalmadı demektir. Durum böyle ama böyle diiye pes etmedim tabi :)) Elimden geleni yapıp sonucu görmek istiyorum o yüzden çok çalışıyorum. Bir de sınava az bir zaman kalmasının verdiği gazla yüklendim derslere bakalım.

Bu sene sınavdan 90-95 arası bir puan alamazsam boşa girmiş olacağım sınava. Çünkü 90 altı bir puanla bir yere atanmak mümkün olmayacak tahminimce. Sınava giren sayısı arttı, mühendisliklerden giren sayısıı teknik öğretmenlerin de dahil olmasıyla tahminimce iki katına çıkacak kadro sayısı da her sene yarıya düşüyor. Ama yine de bir amacım var uğraşıyrum bu da beni mutlu ediyor. Tek korkum sınavdan sonra boşluğa düşmek olacak :KK1: O yüzden sınav günü gelsin istemiyorum :)) Şimdiki halimden çok memnunum çünkü :))

olsun, arada böyle kaçamaklar olur.toparlarsın.bende ankaraya doktora gidicem bu hafta bi aksilik olmazsa. bakalim kac gun kaybedicem :KK43: korkuyorum yine endoskopi olucam muhtemelen :KK43:
adilemir ablayi biliyorum 2012 de o topigin ziyaretcisiydim.2 cocukla cok iyi is cikardi azmine hayran kaldim.
daha cok vaktimiz var calisirsak yapabiliriz bizde.allah nasip etsin insallah emeklerimiz ziyan olmasin

Bayadır gelemedim buraya. Sınav yaklaştı ya aksilik iş yerinde o kadar yoğunum ki çay içmeye bile vakit bulamıyorum o derece. Bir işi hallediyorum başkası geliyor. Telefonum hiç susmuyor. Sürekli çalıyor. Eve de aşırı yorgun geliyorum ders çalışmaya mecalim kalmıyo kitabı açınca uyukluyorum kitap başında. O yüzden bu haftasonunu full ders çalışarak geçirdim. Çok verimli geçti haftasonum. Konuları yetiştiremedim sınava da 2 hafta kaldı.

Pek bir umudum yok bu sınavda, çok yüksek bir şey de beklemiyorum kendimden. Netlerim de 83-84 civarı geliyor denemelerde. Haftaya cumartesi son denemeye gircem. Bu denemede de 100 nete yaklaşamazsam yapılacak bir şey kalmadı demektir. Durum böyle ama böyle diiye pes etmedim tabi :)) Elimden geleni yapıp sonucu görmek istiyorum o yüzden çok çalışıyorum. Bir de sınava az bir zaman kalmasının verdiği gazla yüklendim derslere bakalım.

Bu sene sınavdan 90-95 arası bir puan alamazsam boşa girmiş olacağım sınava. Çünkü 90 altı bir puanla bir yere atanmak mümkün olmayacak tahminimce. Sınava giren sayısı arttı, mühendisliklerden giren sayısıı teknik öğretmenlerin de dahil olmasıyla tahminimce iki katına çıkacak kadro sayısı da her sene yarıya düşüyor. Ama yine de bir amacım var uğraşıyrum bu da beni mutlu ediyor. Tek korkum sınavdan sonra boşluğa düşmek olacak :KK1: O yüzden sınav günü gelsin istemiyorum :)) Şimdiki halimden çok memnunum çünkü :))

Seni merak ettim denemem
Inşallah sınavdan tahmin ettiginden çok daha iyi yaparsin
Son hafta çalışmaları o psikolojiyle daha akılda kaleci oluyormuş
Sınavdan sonrasını önceden bende çok stres ediyordum ama artık hamileyim, benim mesguliyetim belli :emir_bebek:
Sende çalıştığın için çok büyük boşluğa dusmezsin inşallah.

olsun, arada böyle kaçamaklar olur.toparlarsın.bende ankaraya doktora gidicem bu hafta bi aksilik olmazsa. bakalim kac gun kaybedicem :KK43: korkuyorum yine endoskopi olucam muhtemelen :KK43:
adilemir ablayi biliyorum 2012 de o topigin ziyaretcisiydim.2 cocukla cok iyi is cikardi azmine hayran kaldim.
daha cok vaktimiz var calisirsak yapabiliriz bizde.allah nasip etsin insallah emeklerimiz ziyan olmasin

Devrim inşallah şifa bulursun bu defa.

merhabalaarr bende kpsszedeyım.. artık bunaldım son 2 hafta Rabbim hayırlı kapılar acsın hepimize inşallah

amiiin
slm arkadaşlar bende bir haftadır yoktum evde yatılı misafir vardı malum çalışamadım bu arada aöften ikinci üni okuyordum ondan mezun oldum iki hafta kaldı bugün deneme çözdüm çok kötüydü ... denemem netlerin çok iyi bana göre senin sınavda çok iyi netler yapacağına inanıyorum canım:KK16: ben halaa 60 -80 net arası yapıyorum bugün çözdüğüm kuzey akademiydi çok zor geldi bana ihtiyaç denemeleri kolay oluyor moral bulmak için birazdan ihtiyaç denemesi çözücem önceleri 90 neti hedeflemiştim ama şimdi 80ede razıyım:KK5: sınavda 80 net yaparsam sınavdan sonra boşluğa düşme olmayacak çünkü ekimdeki DHBT sınavına çalışıcağım :KK55:yani aynen devam Allah daha büyük dert vermesin napalım

amiiin
slm arkadaşlar bende bir haftadır yoktum evde yatılı misafir vardı malum çalışamadım bu arada aöften ikinci üni okuyordum ondan mezun oldum iki hafta kaldı bugün deneme çözdüm çok kötüydü ... denemem netlerin çok iyi bana göre senin sınavda çok iyi netler yapacağına inanıyorum canım:KK16: ben halaa 60 -80 net arası yapıyorum bugün çözdüğüm kuzey akademiydi çok zor geldi bana ihtiyaç denemeleri kolay oluyor moral bulmak için birazdan ihtiyaç denemesi çözücem önceleri 90 neti hedeflemiştim ama şimdi 80ede razıyım:KK5: sınavda 80 net yaparsam sınavdan sonra boşluğa düşme olmayacak çünkü ekimdeki DHBT sınavına çalışıcağım :KK55:yani aynen devam Allah daha büyük dert vermesin napalım

benim netlerim de ayni aralikta sayilir.80i goremedim ama 79a dayandim :)
sinavda 80 net beni de kurtaracak insallah daha da yükseltebiliriz

benim netlerim de ayni aralikta sayilir.80i goremedim ama 79a dayandim :)
sinavda 80 net beni de kurtaracak insallah daha da yükseltebiliriz
Bende bir kez sadece 80i geçtim.
Dersane ara verecekmiş lisans sınavı bitene kadar denemeye
Yani 2 hafta deneme yok bizde
Bende eksiklerimi hallederim inşallah bi zamana kadar

inşallah canım.hayattan hic zevk almıyorum.yine de buna şükür

Senı cok ıyı anlıyorum. Dedıklerımı denersen belkı bıraz rahatlarsın. Ozellıkle kefir. Reflü olduğun ıcın bılırsın. Gavıscon ve renneı surupları. (ısımlerını yanlıs yazmıs olabılırım)
Inan, kendını kefır ıcmeye alıstırsan, kaldırıp cope atarsın onları.
Zaten bir ıse yaradıkları da yok. :))

Senı cok ıyı anlıyorum. Dedıklerımı denersen belkı bıraz rahatlarsın. Ozellıkle kefir. Reflü olduğun ıcın bılırsın. Gavıscon ve renneı surupları. (ısımlerını yanlıs yazmıs olabılırım)
Inan, kendını kefır ıcmeye alıstırsan, kaldırıp cope atarsın onları.
Zaten bir ıse yaradıkları da yok. :))

sende de reflu var herhalde dimi?
bende yanmA eksime olmuyor bulantim oluyor yemeklerdem sonra icim eziliyor
kefir mayam var yapayim bugun
saol canim

bu halinle bile beni cebinden cikarirsin :) sinavdan guzel sonuc elde edeceksin insallah

kızlar size bi sey sorcam,
ankara meselesi haftaya ertelendi.ve benim tarihi tekrar etmem gerek.konu calisip ardindan soru cozcem soru bankasi 3050 soruluk.sizce yetistirebilir miyim yoksa doktordan sonraya mi ertelemeliyim ? konularim , calismam bölunmesin istiyorum. ne dersiniz?

kızlar size bi sey sorcam,
ankara meselesi haftaya ertelendi.ve benim tarihi tekrar etmem gerek.konu calisip ardindan soru cozcem soru bankasi 3050 soruluk.sizce yetistirebilir miyim yoksa doktordan sonraya mi ertelemeliyim ? konularim , calismam bölunmesin istiyorum. ne dersiniz?

Devrim başla bence. İnkılap tarihini sona birakirsin dönünce halledersin
Zaten tarih tekrarı eğer kitaptan okuyarak yapacaksan zaman alıyor. 1 haftada ancak 7 konu halledersin

Devrim başla bence. İnkılap tarihini sona birakirsin dönünce halledersin
Zaten tarih tekrarı eğer kitaptan okuyarak yapacaksan zaman alıyor. 1 haftada ancak 7 konu halledersin

evet kitaptan okuyacam.datadan calışıyorum bi de baya ayrıntılı ...
dedigin gibi yapayım çok mantıklı :)

su soruya bakabilir misiniz? çıkmış kpss sorusu.
cevap 4,2 imiş. çözenlerden çözümünü de isterim ha :)

Eklentiler

• $1403600700047.jpg
    $1403600700047.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 79
X