2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Rica ederim tatlım. Birde Pazartesi'den itibaren Eylül fiyatları geçerli olacağı için biraz daha yüksek olabilir rakamlar. İmkanın varsa bugün gitmen daha iyi olur sanki Bende bakalım pazarlıkla kaça düşürebileceğim Teşekkür ederrimm

muhemircim inan aklımdan geçtin bugün kuzum. Nerelerdesin bakayım sen. Özlettin kendini. Her sabah motive edici mesajlarını okumaya alışmıştım.
Canım benim yüksek lisansın hayırlı olsun,benimde hastalık başıma üşüştü bir türlü vedalaşmadı:18: gelemedim,derse ara verdim anlıyacağın epey dağılma oldu:2:

muhemir ben senle tanşmamştm sanırm yoksa ben merak ederdm seni hoşgeldin:)
Canım bende izmirden katılıyorum yarışmaya,yarışmacı arkadaşlara bol bol tebessümler diliyorum,bu ara sende hoşgeldin bende hooşbuldum

Son düzenleme:
Sağ ol canım teşekkür ederim.

Bakalım bi pazarlık yapayım bende o halde teşekkür ederim bilgilendirdiğin için :)
Ne demek tatlım rica ederim
Canım benim yüksek lisansın hayırlı olsun,benimde hastalık başıma üşüştü bir türlü vedalaşmadı:18: gelemedim,derse ara verdim anlıyacağın epey dağılma oldu:2:

Ah canım kıyamam. Çok geçmiş olsun, hayırdır neyin var? Rabbim acil şifalar versin kuzum, sağlığın yerine gelsin de elbet çalışırsın yine dert etme. Dikkat et kendine. Bu arada yüksek lisans temennilerin için teşekkür ederim canım, inşallah hayırlısı olmuştur.

haklısn canm ben en iyisi üşengeçliği bırakp çıkayım hemen. bugn çıkamazsam yarn hiç çıkamam. çok sağol uyardığn için.

Canım bende izmirden katılıyorum yarışmaya,yarışmacı arkadaşlara bol bol tebessümler diliyorum,bu ara sende hoşgeldin bende hooşbuldum

hoşbuldum bende tatlm:) yarışmada başarılar dilerim herkese bende:) yine karşılaşma fırsatımz olur inş ben şimdi dersane bakmaya gidiyorum. görüşürz canm

Pamuğum, kuzum türkçenin hepsinin okeyleyebilirsin soru bankalarım bitti bitecek bir tane 5 binliğim kaldı pegemin onuda 1yada 1,5 haftaya yayıcam sonra gelsin yeni kitaplarım

Selam herkese...
Ben de bu sene tekrardan sınava hazırlanmaya başlıyorum. 2 gündür tarih çalışıyorum.
İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz bir kurs var mı?

aaa canımm bebikommm karar verdnmii sonunda hadi hayırlı olsunnn keşke benimde imkanım olsaydı ya

Pamukcugum kariyerin icin attigin adimin hayirli olsun canim cok sevindim. benim calismalar rotarli gitsede yinede biseyler yapiyorum canim sirf tablo dolsun cossun diye:))))))) carpanlara ayirma ve rasyonel sayilar bitmistir oglum uydukca ev isi yemek sonra ders. yani sen yeterki iste azmet ustesinden gelemeyecegin sey yok o yuzden kpss yide yukseklisansida bir arada goturebilirsin sansin acik olsun tatlimmm

merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 10 gün önce start verdim çalışmalara.jeoloji müh. mezunuyum.birden bir ilham geldi başladım pek düşünmüyordum aslında.2 çocuğum var 2 ve 9 yaşlarında,yaş olmuş 36 bilmiyorum iyimi oldu yoksa boşuna mı uğraşacam zaman gösterecek artık.zor oluyor çocuklarla çalışmak büyük neysede küçük hakikaten zorluyor onunda eline defter kalem veriyorum sıkılana kadar çalışmaya çalışıyorum artık.tabi birde uyuyunca.ben türkçe ve matematikten başladım önce onları bitirip diğerlerine başlayacağım.
çalıştığım konularıda yazayım bu arada ihtiyaç dan çalışıyorum şimdi
MAT
temel bilgiler ve işlem yeteneği
temel kavramlar
sayı sistemleri
doğal sayılarda bölme
bölünebilme
TÜRKÇE
sözcüğün anlamı ve yorumu
cümlenin anlamı ve yorumu
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

aaa canımm bebikommm karar verdnmii sonunda hadi hayırlı olsunnn keşke benimde imkanım olsaydı ya

Kuzum akşamda konuştuk ama evet karar verdim. İhtiyaç Akademili oldum bende sonundaa

Hakkımda hayırlısı olur inşallah, bu sene başaracağız inşallah Kpss'yi topikçee

Kuzum akşamda konuştuk ama evet karar verdim. İhtiyaç Akademili oldum bende sonundaa

Hakkımda hayırlısı olur inşallah, bu sene başaracağız inşallah Kpss'yi topikçee

günaydın kuzum evet akşamda konuştuk hayırlısı olsun tekrardan hep beraberiz işte böleee
aöf yi dondurma sakın bölümüzüde bitirelimm misler gibi aşkilop taamamm mııı
bende dondursammı dedim ama bitirmek için çaba gösterelimm hem çalışıyoruz ders aöf yede katkısı olur inşallah tez zamanda bitririz onuda çok çalışalım bebikoo çoookkk sonnacımaaa gelsin bizimm hayallerimizz senneenn

Kuzum günaydıınn

Aöf konusunda benim kafam biraz karışık, dondurup dondurmamak arasında gidip geliyorum. Bakalım iyice bi düşüneyim de ona göre karar vericem

Kuzum günaydıınn

Aöf konusunda benim kafam biraz karışık, dondurup dondurmamak arasında gidip geliyorum. Bakalım iyice bi düşüneyim de ona göre karar vericem

kuşum düşün tabi bende çok git gel yaşadım. şuan kayıtrlar başlıcak 4 e geçtikmi 3 ü bidamı okıcaz bilmiyorum bisürü soru var kafamda.
ama ne olursa olsun devam edicem bitirip kurtulmak istiyorum ondan da

geçen sene hazırlanırken topikte çoğu arkadaşımında aöfde kaydı vardı hep takınak oldu bize çok yavaşlattı hıızmızı ben ikisini bir arada götürmek için çok zorlandım aöf hepsini bitirdim ama zamanımı çaldı çok fazla onu ayırdığım vakti kpss harcamalıydım diye düşünüyorum hala...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…