2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

hoşgeldin tatlım benim :)) yaparsın sen oh sevdiceğinle beraber :)) kolaylar gelsinn

ayy ilkaayy, 25 gün'cük mü kaldıı, çok heyecanlıı Senin elinin ayağına dolaşması gayet normal kuzu. Sana kocacığın gelene kadar koca tatili veriyorum. Sen şimdi yine de elinden geldiğince günde yarım saat de olsa bakmaya çalış. Eşin geldikten sonra fırtına gibi döneceksin.
Evin tadilatı bitsin başlayacağım diyorum tam bitti derken yeni yeni şeyler çıkıyor ya bozuluyor ya bizimkiler değiştiriyor daha bir planım bile yok benim
Ah sorma badecim, aynı durumdayız. Tam "işte bugün çalışacağım" diyorum bir şey çıkıyor.
Bugün bir şey çıkmazsa gerçekten çalışacağım.:18:

pamukşeker benimde coğrafyadan coğrafi konum bitti efendim :))) kayıt edin
canım eklemeyi unutmuşum kusura bakma, ekledim hemen.
Tatlımm çok mantıklı, ekliyorum hemen. Sen şehrini söylememişsin bu arada
linkleri bizimle de paylaş müsait olunca panteracım. Merak ettim.
Olsun, gayet güzel gidiyorsun. İstersen bitirdiğin konuları söyle, tabloya ekleyeyim.
Giz'im özletme kendini. Gayet iyi gidiyorsun bence. Hızlı ilerlemek değil, anlamak önemli zaten kuzum Konularını tabloya ekledim :13:
İnşallah canım ya, biz de inşallah hayal dahi edemediğimiz güzel puanlar alırız.
Sen de inşallah en yakın sürede feraha kavuşur aramıza gelirsin, zaten bizim de öyle harıl harıl ders çalıştığımız söylenemez canım. Yoğunlaşmamız eylülün ortalarını bulur büyük ihtimalle. Sen dert etme şimdi kpss'yi. Allah kolaylıklar versin inşallah.

İsmim mine canım bölüm Kamu Yönetimi :) benide eklersen sevinirim

Canım geldi kitaplarım cok saolasın sen söylemesen haberim olmazdı
ekledim tatlımm
Benımde evde ılgım çok dagılıyor, aslında haftada 2 gün kütüphaneye gitsem süper olur ama yaşadığım ilçede yeniyim kütüphane var mı bilmiyorum, en kısa zamanda araştıracağım.
Kütüphaneyi kesinlikle tavsiye ederim canım, bir araştır sen.
1 ay sonra seni bomba gibi bekliyoruz tatlımm. Ben de eylülün ilk haftası kardeşimin üni. kaydını yapıp 2 haftalık tatile çıkacağım.
Ama eylülden sonra artık bahane bulan karşısında beni bulur.

bugün kolları sıvıcam akşam işteyim malum ve yogunum müsait zamanda kopyalıcam kızlar linkleri türkçeden başlıcam evde matematiğide pazarları 4 saat özel ders alıcam yada hiç önceki yılın kitaplarından değilde 2014 kitaplarını alıpmı başlasam pazara kadar beklemem gerekiyo onun içinde napsam acaba yaa :S

Son düzenleme:
Canım söylediğin güzel bir fikir ama onu biraz daha ilerleyen zamanlarda yapalım istersen, şu an konu anlatımları bile baya yavaş ilerliyor malesef. Ama herkesin isteği o yönde olursa şimdi de yapabiliriz.
Hoşgeldin canım.
Ben lisans'ım ama önlisans arkadaşların dediğine göre lisans soruları daha zormuş, o yüzden lisans kitabı da edinmeni öneririm tatlım.

Günaydın Çalışkan başarılı ve renkli kızlar,gününü tatlı ve neşeli geçmesini diliyorum
Tünaydın canım, tüm iyi dileklerin senin için de olsun.
pammukşeker :)) ben matemetikten temell kavramları bitirdim :)) listeeeeeleeee:))
ay bu sistem çok güzel oldu
ekledim canımm
Canım hoşgeldin aramıza. Daha tazecik gelinsin. Allah bir yastıkta kocatsın. Ve de darısı başıma inşallah.
Yeni hayatın sana güzel kapılar açar umarım canım. Kpss yolunda birbirimize destek olarak başaracağız bu işi. Başarılar diliyorum şimdiden.

2014 yayınları cıkıyo farkettiniz miii
Evet tatlım, dün kızlar söyledi. Ama ben dershane başladıktan sonra alacağım. Şimdilik eski kitaplar işimi görüyor.
busraaaaaa

Ben yinede 1 testte olsa çözeceğim tatlim icim hic rahat degil zaten :26:
Öyle yap canım, en azından kpss'den kopmamış olursun. Çok çalışmaktan ziyade süreklilik önemli. Hem dediğin gibi vicdanın da rahat eder.
Canım bence pazara kadar erteleme. Başla yavaştan, zaten derslerin ilk konularında hiç bir değişiklik yok. Bir yerden başla ki ne çalışsan kârdır.

türkçeye bi bakıp sonra tarihe özet yapıp çalışıcam sürekli tekrarlamak üzere. matematiği en sona bırakmak istemiyorum ama şimdi başlarsam tekrar etmekten bıkar herşeyi unuturum diye korkuyorum

pamukşekerim bursadayım ben şehir eklemeyi düşünürsen bilgin olsun :)

şuanda kitaplardan değil videolardan çalışıyorum kitaplar için biraz daha beklicem tüm 2014 yayınlar çıksın alıcaklarımı testlerle beraber alırım bugün cümlede anlam testleri çözdüm boş kaldığım zamanlarda eve gidince başlıcam hemen deslere 2 gün boşladım zaten

Kızlar,
Eğitimdeyiz.com ve ihtiyaç akademi uzaktaneğitim.gen.tr ücretsiz canlı derslere katılma şansı veriyor isteyen bir baksın....

Canım hoşgeldin aramıza. Daha tazecik gelinsin. Allah bir yastıkta kocatsın. Ve de darısı başıma inşallah.
Yeni hayatın sana güzel kapılar açar umarım canım. Kpss yolunda birbirimize destek olarak başaracağız bu işi. Başarılar diliyorum şimdiden.
[/QUOTE]

tatlım tesekkür ederim inşallah rbbim sana da nasip eder doğru insanla karşılaşmanı:) evet dediğin gibi destek olarak ilerlemek insana keyif veriyor herkese bool bol başarı diiiyormm :)

bende geldim tekrar girmeye karar verdim bende kurs araştırıyorum.. belki bu konuda da alış veriş yaparız :) herkese başarılarr..

türkçeye bi bakıp sonra tarihe özet yapıp çalışıcam sürekli tekrarlamak üzere. matematiği en sona bırakmak istemiyorum ama şimdi başlarsam tekrar etmekten bıkar herşeyi unuturum diye korkuyorum
Matematiğe başlamaktan korkma canım, matematik çok unutulacak bir ders değil çünkü. Konu çalıştıktan sonra bol soru çözmeyi gerektiren bir ders. Ama tarih coğrafya gibi unutulacak bir ders değil, mantığını kavradıktan sonra tabi.

Kızlar,
Eğitimdeyiz.com ve ihtiyaç akademi uzaktaneğitim.gen.tr ücretsiz canlı derslere katılma şansı veriyor isteyen bir baksın....
Tanıtım dersleri diyor, sanırım hepsini anlatmayacaklar. Kaydımı yaptırdım sayende. Sağol canım.
tatlım tesekkür ederim inşallah rbbim sana da nasip eder doğru insanla karşılaşmanı:) evet dediğin gibi destek olarak ilerlemek insana keyif veriyor herkese bool bol başarı diiiyormm :)
Amin tatlım, doğru insanla karşılaştım ama doğru zamana henüz ulaşamadık. İnşallah kpss'yi atlatırsam o da olacak hayırlısıyla. Uğra buraya arada canım. Allah zihin açıklığı versin.
bende geldim tekrar girmeye karar verdim bende kurs araştırıyorum.. belki bu konuda da alış veriş yaparız :) herkese başarılarr..
Hoşgeldin ay_cicek, ben de baya bir süre kurs araştırdığımdan yardımcı olabileceğimi düşünüyorum, hangi şehirdesin canım?

pamukşekerim bursadayım ben şehir eklemeyi düşünürsen bilgin olsun :)
Monorozamm, ekledim kuzum Tablomuzun son hali bu

Pamuğum bende İstanbul anadolu yakasındayım

Kızlar şöyle eğitimler var dikkatimi çekti bir de siz inceleyin
[video=youtube;abjFearfgKs]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=abjFearfgKs[/video]

Not: Eğitim firmasıyla alakam yok reklam yapmıyorum

Son düzenleme:
kızlar benide ekleyin adım ahsen bursa işletme :) ama önlisans bilg.prog.danda girebilirim hala düşünme aşamasındayım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…