2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Pamuğum bende İstanbul anadolu yakasındayım :KK16:

Kızlar şöyle eğitimler var dikkatimi çekti bir de siz inceleyin
[video=youtube;abjFearfgKs]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=abjFearfgKs[/video]

Not: Eğitim firmasıyla alakam yok reklam yapmıyorum :KK70:
Sonunda İstanbul'dan birini buldum.:KK9:
Kuzum paylaşımların çok faydalı oluyor bizim için. Çook teşekkür ederiiz.:KK16:

beni de ekleyin kii:)
Ekledim canım:KK16:
kızlar benide ekleyin adım ahsen bursa işletme :) ama önlisans bilg.prog.danda girebilirim hala düşünme aşamasındayım :KK70:
Hoşgeldin ahsencim. Ekledim tablomuza.:KK16: Ne güzel hem lisans hem önlisanstan girebilme şansının olması. Hangisinin ataması daha fazla ve atama puanı daha düşükse ona yönlen derim canım. Umarım hakkında hayırlısı olur.:KK16:
Konun hayırlı olsun
teşekkür ederim zaker, hoşgeldin aramıza.:KK16: Ben de kimya müh.den bu yıl mezun oldum. Biz de de atama puanları 90larda malesef. En son 85le kapamış bu son atamada.:KK31: İşimiz zor, o yüzden sıkı çalışmalıyız. Sen başladın mı çalışmalara?

Kızlar siz ne yaptınııııııız?? :KK53: Süper bir şey başlatmışsınız valla helal olsun konu sahibine.. :nazar: İnşallah bu azminiz sınava dek devam eder ve bu emeklerinizin karşılığını alırsınız. Eğer böyle giderseniz ben başaracağınıza gönülden inanıyorum. :KK34: Hepinize kolay gelsin, Rabbim zihin açıklığı versin inşallah.. :KK42:

Sonunda İstanbul'dan birini buldum.:KK9:
Kuzum paylaşımların çok faydalı oluyor bizim için. Çook teşekkür ederiiz.:KK16:

Ekledim canım:KK16:

Hoşgeldin ahsencim. Ekledim tablomuza.:KK16: Ne güzel hem lisans hem önlisanstan girebilme şansının olması. Hangisinin ataması daha fazla ve atama puanı daha düşükse ona yönlen derim canım. Umarım hakkında hayırlısı olur.:KK16:

teşekkür ederim zaker, hoşgeldin aramıza.:KK16: Ben de kimya müh.den bu yıl mezun oldum. Biz de de atama puanları 90larda malesef. En son 85le kapamış bu son atamada.:KK31: İşimiz zor, o yüzden sıkı çalışmalıyız. Sen başladın mı çalışmalara?

çok teşekkür ederim tatlım...Önlisansta 80 alırsam atanma şansım var bilg.prog.diğer önlisanslara göre biraz daha avantajlıymış o yüzden onuda düşünüyorum yani. hem önlisansta 75 nete bile 80 küsür geliyomuş ama lisansta en az 90 net yapmam bu puanı almamı sağlıyor..o yüzden önlisansta karar kılabilirim gibi geliyor ama belli olmaz bnm sağım solum :)

günaydın kızlarr

Canlarım sabah 9da yüksek lisans mülakatım var. Dualarınızı esirgemeyin. Öpüyorum hepinizi:KK16:
pamukşeker inş. güzel geçer canım

Kızlar,
Eğitimdeyiz.com ve ihtiyaç akademi uzaktaneğitim.gen.tr ücretsiz canlı derslere katılma şansı veriyor isteyen bir baksın....

Pamuğum bende İstanbul anadolu yakasındayım :KK16:

Kızlar şöyle eğitimler var dikkatimi çekti bir de siz inceleyin
[video=youtube;abjFearfgKs]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=abjFearfgKs[/video]

Not: Eğitim firmasıyla alakam yok reklam yapmıyorum :KK70:

çok güzel şeyler eklemişsin eve gidince gz gezdircem canım
dün bendedağları çalışabildim bir tek diğerleri bu akşama kaldı:KK70:
haftasonuda geldi ohhh bu hafta bitmeyecek sandım

Kpss de ki Sınıf arkadaşlarım,Günaydın,ben erken kalmıştım ama gelemedim kk ye,dersler nasıl gidiyor neler yapıyonuz,Pamuğum Allah yardımcın olsun:KK23:

merhaba bende makine mühendisiyim aslında özel şirkette çalışıyorum ama bir bayan için en iyisi devlet kim nederse desin hele birde çocuk düşünüyorsan.Birde eşim rütbeli olunca tayin durumlarına ayak uydurabilmemin tek yolu kpssden geçiyor. 2012 de girdim ama yeterli bir puan alamadım 90'nın üstü şart kpss de yoksa zor :KK43: . Bu sende bir hırsla çalışayım diyorum inşallah başarılı olurum son girişim olarak düşünüyorum yaşta 30 oldu. Mühendis olduğumdan sayısalda sıkıntım yok fakat sözel zorluyor ister istemez. Bu sebeple kursa gideyim düzenli çalışayım nede olsa zaman su gibi akıp geçer diye düşünüyorum. Kadıköy Çözaüm Akademi'ye yazılmayı düşünüyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla bayağı bir övgü almış. Daha kayıt olmadım ama sizin tavsiye edeceğiniz varsa dinlemeye hazırım.

Matematiğe başlamaktan korkma canım, matematik çok unutulacak bir ders değil çünkü. Konu çalıştıktan sonra bol soru çözmeyi gerektiren bir ders. Ama tarih coğrafya gibi unutulacak bir ders değil, mantığını kavradıktan sonra tabi.:KK34:

Tanıtım dersleri diyor, sanırım hepsini anlatmayacaklar. Kaydımı yaptırdım sayende. Sağol canım.:KK16:

Amin tatlım, doğru insanla karşılaştım ama doğru zamana henüz ulaşamadık.:KK9: İnşallah kpss'yi atlatırsam o da olacak hayırlısıyla. Uğra buraya arada canım. Allah zihin açıklığı versin.:KK16:

Hoşgeldin ay_cicek, ben de baya bir süre kurs araştırdığımdan yardımcı olabileceğimi düşünüyorum, hangi şehirdesin canım?

izmir eyim cnm ben .. yedi iklim diye düşündüm hatta bayada karar kılmıştım ama sonradan ebim in reklamlarını gördüm onuda düşünmeye başladım.. kafam karıştı :)

kızlar merhaba bende kpssye hazırlanacağım. dershaneye gitmeyi düşünüyorum ama henüz karar veremedim. belki daha önce konuşulumştur ama önerilerinizi bekliyorum:)bu arada istanbul pendikteyim.

X