2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Günaydın Çalışkan ve başarılı kızlar,çalışmaya devam,benide yaz,izmirde iktisad mezunuyum,

çok iyi fikir canım süperr olur

günaydın çalışkan kızlarrr

2014 kpss önlisans kitapları çıkmış ilgilnenenlere duyurulur ihtiyaç ve yargı yayınlarının ayrıca data yayınlarınında var o daha önce çıkmıştı ben ondan çalışıyorum

öncekiler hep lisans amaa :26:
ben önlisans bilgisayar programcılığı
sibel bolu
üzel olmuş ama bu fikir ama önlisanstan birileri gelsin yalnız kalmıyımm :18::18:

gerçektenmii yaa ne zaman çıkmışşşş

beni ekle tatlim ders calismadigim icin buralara gelemiyorum ama eylulde bomba gibi burdayim ama, esim bi gelsin

Ben ilkay, bransim psikoloji denizlideyim, beraber etut günleri yapalim diyen olursa seve seve gelirim
ahh canım denizli'de olmayı çok isterdim. Beraberce çalışırdık ne güzel. Aklımdasın, kocişin gelince peşini bırakmam ders çalışmadan.
benim adım da gül

maden mühendisliği mezunuyum

Ben isletme lisans mezunuyum ismim gamze batman dayim herkese kolay gelsin

ismim sevgi, dış ticaret önlisans....

GİZEM BEN SELÇUK ÜNİ İKTİSAT MEZUNUYUM BEN TATLIM
BU FİKİRİDE TUTTUM YANİ:))))
AYRICA COĞ. DA İLK KONU BİTTİ MAT. VE ÖZEL KONUM:d
Tablomuza ekliyorum canım.:13:
Günaydın Çalışkan ve başarılı kızlar,çalışmaya devam,benide yaz,izmirde iktisad mezunuyum,

çok iyi fikir canım süperr olur
Kuzum bölümünü söyler misin ekleyeyim.
pamuk şeker canım beni de yaz iktisat mezunuyum
bu arada günaydınlar

öncekiler hep lisans amaa :26:
ben önlisans bilgisayar programcılığı
sibel bolu
üzel olmuş ama bu fikir ama önlisanstan birileri gelsin yalnız kalmıyımm :18::18:

[/B]
Yok tatlım görmedin sanırım, Bade de var önlisans. Buraya henüz yazmayan da var, perim35 var mesela aklıma gelen. Yalnız değilsin, yalnız bırakmayız zaten.

Hemen oluşturuyorum tablomuzu canlarım.
Bu arada ben de Büşra. Kimya mühendisliği mezunuyum. İstanbul'da oturuyorum. Kpss yoldaşlarıma başarılar diliyorum.

kitapları verdilermi sana, ben bugün yazıldım hiç kitap vermediler basılıyor diye ekimde başlıcakmış, zaten geç gibi kitaplar normalde verilmiyormu acaba;? zaman kaybetmeyim diyordum
Benim de daha kitapları vermediler canım, dershane başlayınca vereceklerini söylediler. Zaten ben kayıt olurken 2014 yayınları çıkmamıştı daha. Ekim çok da geç bir tarih değil bence tatlım, aralıkta başlayanlar bile var. Ama sen kitaplarını dershaneden önce almak istiyorsan dershanenle bir konuş istersen.

Aa ne ara çıkmış hemen bakıyorum canım. Çok sağol haber verdiğin için.

iyi bari yalnız değilimmm herşey güzel olur inşallah ya güzel paylaşımlar yaparız burda hep beraber
baya kişiye sordum çoğunluk antremanlarla matematik al dedi ders vericek hocada onu al dedi zaten alıp başlıcam inaşşalh bende ya akşamları dışarı çıktığımda arkadaşlarımaa son son oturmalarımız diyorum beni aramayın eve kapancam diyorum Allahımm koca yıl nasıl geçiçek bilmiyorum allahım sabır kolaylık versin hepimize

rica ederim canımm

yanlız değilsin tabii canımm bende önlisansa hazırlanıyorum kendim evde mecburen çünkü çalışıyorum ve sadece akşam vaktim oluyor derslere Allah hepimize kolaylık versin emeklerimizin karşılığını alırız inşaallah

pamukşekerim benide eklermisin büro yönetimi ve yönetici asistanlığı mezunuyum yani Kpss önlisansa hazırlanıyorum

İlk mesaja ekledim isim ve branşlarımızı canlarım. Buraya da ekleyeyim, haberi olmayanlar görsün.
Tekrardan hepinizle tanıştığıma çok memnun oldum.
İktisat açık ara önde bu arada.

KPSS YOLDAŞLARI
KUZULAR BRANŞLARIMIZ
PammukSeker (Büşra)Kimya Mühendisliği
ilkay10 (İlkay)Psikoloji
nathaliee (Gül)Maden Mühendisliği
dumannnn (Gamze)İşletme
__BADE__ (Sevgi)Dış Ticaret
kayacans (Gizem)İktisat
muhemirİktisat
_zeytin_İktisat
pantera14 (Sibel)Bilgisayar Programcılığı

Son düzenleme:

Amiin canım, bazen benim de gözümde çok büyüyor ama sonrasını düşünüp motive olmaya çalışıyorum.
Düşünsene seneye bu zamanlar çok güzel bir kpss puanıyla atamaları beklediğimizi.
Ah ah düşüncesi bile harika.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…