2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Ben geldiimm. Sözümü tuttum ve tarih 3. ünite bitti. Bugün de coğrafyaya giriş yapmak istiyorum.

Canım fiyatı da çok uygunmuş. Ben de dershane bir başlasın da, ihtiyaç durumuma göre düşünürüm belki.
Merhaba canım. Eğer önlisans şansın varsa kesinlikle önlisans derim. Hem rakip sayın daha az, hem sorular biraz daha kolay hem de daha düşük puanlarla atanma şansın var. Ben de bazen keşke önlisans mezunu olsaydım diyorum.:18:
Bende başladım sonunda canım :) Sözcükte Anlam ve Temel kavramları bitirdim eklersen sevinirim canım
Siftahın hayırlı olsun tatlım. Ekledim tabloya adını.:13:
Günaydın,Çalışkan Kızlar,başarılı neşeli enerjik birgün diliyorum,hadı kalkın bakayım uyanın
Maşallah ne kadar erken kalkıyorsun canım. Ben hala uykularımı düzene sokamadım. Dün 4te uyuduk, bugün 12-1 gibi uyandım.

canım antrenmanlarla matematiği çok övüyorlardı burdaki kızlar. Gerçi hocan da onu önermiş zaten. Benim çok yakın arkadaşımın da matematiği çok zayıftı. Ona sordum ne önerirsin diye; karekök yayınlarının matematik sıfır diye bir kitabı varmış. Öss'ye de onla çalışmış. Şimdi de onla çalışıyormuş. Ondan çok memnun. Bir de uzman kariyerin matematik öğreten soru bankası kitabını önerdi. Buradaki bir arkadaş da söylemişti onu. Bir bak istersen bunlara da.
Tebrikleerr. İş yerinde soru çözüyor olabilmen çok güzel canım, evde konu çalışıp işte bol bol soru çözersin. Eşinle beraber çalışmanın da ayrı bir avantajı var zaten. İnşallah ikiniz de güzel puanlar alıp atanırsınız.
2014 İçin eski kitaplar çalışıyorum,herkese göre değişiyor canım,ihtiyaç data, çalışıyorum.
Canım 2014 yayınları çıkmış mı?:26:
Pamukşeker nerdesin canım,çalışmaların nasıl gidiyor,bence sen güzel çalışıyon saklıyon kendini
Ah canım ya keşke güzel çalışsam. Çalışıp buraya yazabilmek için can atıyorum zaten.
Bu aralar gelenimiz çok, dün kuzenim bizde kaldı mesela, yine de tarihten 3. üniteyi çalıştım o tv izlerken. Benim hedefim dershane başlayana kadar tarihi bitirebilmekti ama daha 3. üniteyi yeni bitirdim Artık ne kadar ilerleyebilirsem o kadar kâr diyorum.
Sen neler yapıyorsun? tablomuzda artık senin de adını görmek istiyorum.

sağol canım inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin
dershane ne zaman başlıcak şekerciğim sende gayet iyi giiyorsun çalıştıklarını iyice pekiştirirsin

canım kpss lisans da b grubu var..tabi...genel kültür ve yetenek...
ben de daimi sözleşmeli olarak çalışıyorum..aynen bizim maaşlarda çok şükür çok iyi...ama başka şehre atama yok bizim için...nişanlımla da aynı şehirde buluşmak için benimde kamuya geçmem lazım..hem garanti değil kamu gibi...kamu kurumu da olsa sözleşme var işin ucunda...

sağol canım inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin
dershane ne zaman başlıcak şekerciğim sende gayet iyi giiyorsun çalıştıklarını iyice pekiştirirsin
Kuzum benim dershanem 21 eylül'de başlıyor. Diğer dershanelere göre baya erken başlıyor, inşallah bu durum benim için faydalı olur. Ben de tarihi o yüzden dershane başlayana kadar bitirmek istiyorum canım, dershaneden önce bi fikir sahibi olursam dershane başlayınca zorlanmam ve iyice pekişmiş olur, konu çalışmak yerine bol bol soru çözerim diye düşündüm. Bakalım umarım planlarımı gerçekleştirebilirim.

Canım sözleşmeliler kadroya geçmişti ya, seni etkilemedi mi o?:26:

yok tatlım bizim öyl ebi şansımız yok..sosyal yardımlaşmadayım ben..vakıf olduğumuz için özel kişiliğe sahibiz...almıyorlar..almicaklarda

Kuzular, aklıma bir şey geldi. Hepimizi isimleri ve branşlarıyla birlikte ilk sayfaya ekleyeyim diyorum. Hem sayfaya girenler için branş'daşlarını görmek daha faydalı olur. Hem de birbirimizi daha iyi tanımış oluruz.
Eklememi isteyen varsa branşını söylesin tatlışlar.

inş. canım ne olursa olsun senin için dersler tekrar niteliğinde olucak hemen sorulara geçersin

beni ekle tatlim ders calismadigim icin buralara gelemiyorum ama eylulde bomba gibi burdayim ama, esim bi gelsin

Ben ilkay, bransim psikoloji denizlideyim, beraber etut günleri yapalim diyen olursa seve seve gelirim

ben zaten 80le atanırlar diye bir cümle kurmadım sana o avantajlı geliyorsa ondan gir zaten önlisanstan gir de demedim kimseye sorulmadığı sürece. Yapabiliyorsan lisanstan 90 net yap al 85i atan. Benim için hava hoş kimsenin nerden girdiği bir önem arz etmiyor

benim adım da gül

maden mühendisliği mezunuyum

Ben isletme lisans mezunuyum ismim gamze batman dayim herkese kolay gelsin

ismim sevgi, dış ticaret önlisans....

GİZEM BEN SELÇUK ÜNİ İKTİSAT MEZUNUYUM BEN TATLIM
BU FİKİRİDE TUTTUM YANİ:))))
AYRICA COĞ. DA İLK KONU BİTTİ MAT. VE ÖZEL KONUM:d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…