2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Bende baktım şimdi gerçekten çok uygun elinize ulaştımı acaba kitaplar nasıllar birde lisansmı önlisanmı yazmıyor ben goremedim :) yardımcı olursan sevinirim.

canım mesajı yeni gördüm kusura bakma, kitaplar elime ulaştı. Çok güzel... lisans. çözümlü soru bankalarıda aldım harika...

kızlar a sı b si ne oluyo bunların ya benim kafa hiç basmıo bunlara araştırmadım da :)) ben işletme mezunuyum hangisine girmem gerek bide bu senenin kitapları çıktı mı bilio musunuz

meraba canım ..kpss a ''vergi denetmenliği,gelir uzmanlığı '' gibi meslekler için girilmesi zorunlu olan grup ve ders içerikli muhasebe maliye kamu yön. iktisat ve ayrıca mat. türk. tarih. coğ. vat. çalışman gerekiyor..ayrıca kpss den 75 ve üzeri alırsan o zaman kurumların sınvaına girme hakkı kazanıyorsun ...ki bi kısmı yazılı bi kısmı test oluyor:::
b grubunda ise normal memur oluyorsun ve de kpss de vat tar mat coğ türkç falan kapsıyor..çalışcağın ders ve konu sayısı daha az..hali ile adapte olman daha kolay...

Önlisanstan girenlerin sayısı 2012 700 bine yakındı 100bini 3001e başvursa zaten pek fark kalmıo benim için Ben riske giricem bakalım hadi hayırlısı :)

Ama 82 alan biri ilk 15 bine rahat girdi 84 alanda 6 bindeydi. Önemli olan sıralamalar 80 değilde 84 alsaydım haziranda gitmiştim ben. Lisans işletme de göründüğü kadar kolay değil 80 le millet hala beklemede 3. atamaya geldik...

teşekkür ederim canım cevabın için hangisine girsem bilemedim ya çalışıorumda becerbilir miyim acep

mrblar :)
ilk matematikle başlıcam ben sıfır olduğum için herşeyi unuttuğum için özel ders alıcam günlerdir özel ders vericek hoca arıyodum buldum sonunda. bana antremanlarla matematik 1 al dedi
sizin bana önerebilceğiniz başka bir kitap varmı daha iyi dediğiniz ?
sıfırdan başlıcam ve sağlam şekilde öğrenip soru çözmeliyim

yediiklim keyifli matematik tek geçerim :) bir de matematik 0 var ama o da antremanlarla mat gibi tek örnek gösteriyor diğer sorularda çözüm yok

teşekkür ederim canım cevabın için hangisine girsem bilemedim ya çalışıorumda becerbilir miyim acep

dersaneye gidiyormusun...a grubu sürekli çalışma ister..1 yıl değil sınav açılacak beklicen o ara çalışcan ..
bırakmican peşini...altyapın nasıl peki...var mı ikt. muh mal. falan

dersaneye gidiyormusun...a grubu sürekli çalışma ister..1 yıl değil sınav açılacak beklicen o ara çalışcan ..
bırakmican peşini...altyapın nasıl peki...var mı ikt. muh mal. falan

yok canım gitmiorum üniversiteyide bu şekilde bitirdim sınavlarıma gittim geldim hep kalmadan geçtim becerebilirim heralde diorum boş boş durmak istemiorum çalışıorum zaten bi işim var ama garanti olsun istiorum alt yapım fena sayılmaz çabuk kavrarım ama kpss hakkında hiç bi bilgim yok girmeyi düşünmüodum çünkü bu siteye giresiye kadar

herkese merhabalar
bugün konu çalışamadım ama iş yerinde tarihten çaktırmadan birkaç soru çözeyim derken 10 tane test bitirmişim 15 soruluk
gayet iyi sonuçlar
arada bilmediklerim çıkıyor işaretliyorum ve eşime sorucam
yine anlamazsam çalıştıklarımı tekrar edicem

inan a grubu çok farklı..nişanlım ve ben a dan hazırlandık stres sürekli çalışma..bn işe başladım b ile ilgili bi kurumda o ise hala vergi denetmenliğine çalışıyor ..bi r yıllı geçti...kurum sınavına hazırlanıyor ..hadi kurumu da geçti,bu işin mülakatı var referansı var...yani dersleri öğrendim çözüyorumla olmuyor..merkezi atama ile gitmek en güzeli...
sen özel sektörde mi çalışıyorsun..
buarada kpss hazırlanma fikri çok mantıklı :)))

Yanlış anlıyorsun sanırım beni 80le önlisanstanda lisanstanda atanamazsın zaten her ikisi içinde 85 şart. Ben lisanstan düşük atanıyorlar filan demiyorum zaten işletme lisansta çok kişi var ama önlisanstada az değil bu sayı hemde 3001den memur kadrolarını azalttılar gecen senelere gore en azından lisansta kendi bölümümden girebilirim diye o riski alıcam.Kimseye lisanstan girin demiyorum bana gore avntajlı geliyor size gelmeyebilir herkesin kendi tercihi...

ewet canım özel sektörde çalışıorum işimden memnunum 4senedir aynı şirketteyim eşimle aynı şirketteyizde ama sonuçta özel sektör garanti deil ben en azından birimizin işi garanti olsun istiorum ev alalım kredi çekelim dioruz maaşlarımız güzel ama yarın birgün kriz falan olur çıkartırlarsa neyle öderiz en azından birimizin garanti olursa sorun olmaz lisans mezunları b grubundan girebilio mu

kızlar a sı b si ne oluyo bunların ya benim kafa hiç basmıo bunlara araştırmadım da :)) ben işletme mezunuyum hangisine girmem gerek bide bu senenin kitapları çıktı mı bilio musunuz
Canım B grubu düz memur olursun,A grubu zor uzmanlık müfettişlik gibi zor bir bölüm kitaplar çoktan çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…