2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Pammuksekercim tabloda banada yer varmi mat tekrari yapiyorum ve booolca soru cozmeye calisiyorum temel kavramlar ve sayi sistlerini bitirdim insallah o tablonun her satirina subata kadar ismimi yazdiracam tabi afacan oglum izin verirse:))) kolay gelsin herkese

ismin tabloda yerini aldı canım, tebrik ediyorum. İnşallah oğluşun bu süreçte çok çok uslu olur da annesine yardımcı olur.

cnm yaaa ben tıcaret lısesı bılgısayrlı muhasebe mezunuyum bız nerelerı tercıh edebılıyoruz kac puann lazım bı fıkrın varmı yaaa offff acayıp0 sıtrese gırdım yaaaa olmazsa ıkı sene daha ertelemek zorunda kalcam butun planlarımı

Merhaba canım lise mezunu olarak gireceksen kpssye o kaldırıldı diye duydum ben yinede iyice bir araştır istersen

Pammukşeker bende daha önce yazmıştım ama arada kaynamış sanırım mat ten temel kavramları bitirdim tabloya benide eklersen sevinirim :) ama ben pek hızlı ilerleyemicem iyice öğrenip öle ilerlemek istiyorum..

konuda dikkat etmen gereken dersler sözeller.onlar da konuyu bitirdim at çöpe konu anlatımlarını gibi bir şey söz konusu bile değil.
sürekli tekrar ve soru çözmen gerekiyor.

matematik geometri için ise konu anlatımı daha arka planda. bunlarda da önemli olan bol bol soru çözmek.
tabii ki eğer sıfır alacaksan bekle yeni yayın çıksın.
daha net olur o zaman her şey.

ama gerçektn hafife alınacak sorular değildi.
belirtmek isterim.

goktugcum lise kpss'sinin kalktığına dair söylentiler var ama ben resmi bir açıklama göremedim nette.:44:
Benim sevgilim de üni.yi son yılında bırakıp lise kpss'sine girdi geçen yıl. O lisede elektrik okudu. 85 aldı, merkezi atamalarda atanamadı ama sonra mülakatla alınan kurumlardan birine atandı çok şükür.
Sizin şansınız düz liselere göre çok daha fazla. Düz liselerin 95 gibi puanlar almaları gerekirken siz 85-90 arası bir puanla da atanabiliyorsunuz. Tabi açılacak kadro sayısı da önemli.
Sen bu lise kpss'sinin kalkıp kalkmadığını iyice bir araştır bence canım. İnşallah kalkmamıştır.

Tatlım kusura bakma, görmemişim.
İsmin tabloya eklendi.

merhabalar bugün bolca ders çalışarak geçirdim
çok çok iyi oldu tüm unuttuğum bilgileri hatırlıyorum dinledikçe
uzaktan eğitim almıştık başladık
Türkçeyi tekrar ettim bitirdiklerimi
sonra coğrafya coğrafi konum
tarih osm. kültür ve uygarlık
mat: temel kavramlar bitti çok şükür
pamuk şekerciğim müsait olduğunda listeye eklersen sevinirim canım
kitapseç ten bolca test aldım gelsin başlıcam çalıştığım konulardan çözmeye
eylül ekim gibi de yeni çıkan kaynakları temin ederim kısmetse
sanki çalıştıkça daha rahatlıyorum çok panik olmuştum yetiştiremezsem diye ama artık rahatça yetişir diye tahmin ediyorum
iyi akşamlar

merhabalar ben kpss ye lisanstan gireceğim ve en az 92-93 puan almam gerekiyor daha çalışmaya başlamadım bile kendime bir program yaptım ve yarın başlayacağım kısmetse burada sizinle birlikte daha çok motive olurum o listeye bende girmek istiyorum ablam da lisanstan girecek birlikte çalışıyoruz fakat aklımıza bir şey takılıyor acaba her gün ayrı bir ders mi çalışsak yoksa sürekli 1 dersi çalışıp bitirip diğerine mi geçsek? ilki daha mantıklı geliyor ama ne bileyim kararsız kaldık fikirlerinize ihtiyacımız var :44:

Günaydın çalışkan kızlar,başarılı ve neşeli birgün diliyorum,çalışmaya devam

öncelikle hoşgeldin canım
ben hergün birkaç dersi çalışıyorum
bu şekilde derslerden sıkılmıyorsun
zaten hocalarda bu şekilde çalışmanın daha mantıklı olduğunu söylüyor

günaydın kızlar

çok teşekkür ederim zeytin bugün mat den başlayacağım bakalım

maşallah zeytin'cim çok güzel ilerliyorsun. Böyle devam edersen başaracaksın sen bu işi.:13:
Tabloya da ekliyorum hemen.
Hangi kurumun uzaktan eğitimini almıştın canım? Memnun musun?

Canım merhaba hoşgeldin.
Bana kalırsa dersleri birlikte götürmek daha mantıklı. Bir dersi bitirip diğerine geçtiğinde bitirdiğin ilk dersi unutma ihtimalin var çünkü. Bir de sürekli aynı ders sıkabilir. Ama bir derse daha fazla yoğunlaşıp diğer dersleri daha ağırdan alabilirsiniz.
Ablana da sana da kolaylıklar diliyorum. Çalıştıkça yaz bize.

cnm yok kalkmamıs onu arastırdım ıkısenede bı acıyorlarmıs bılgıler ıçınde tesekkurler
Tatlım çok sevindim. O zaman hemen çalışmalara start veriyorsun.
Günaydın çalışkan kızlar,başarılı ve neşeli birgün diliyorum,çalışmaya devam
Muhemircim. "günaydın" deme saatini geçtim malesef. Tünaydın diyeyim ben.
Nasılsın? Çalışmaların nasıl gidiyor?

ilk arkeyi aldım canım çok memnunum
iyi ki almışım dedim dershaneye gitsem bu kadar iyi öğrenemezdim konuları

çok teşekkür ederim zeytin bugün mat den başlayacağım bakalım

kolay gelsin canım o zaman

Bu ara baya boşladım malesef, bir kaç test çözmek dışında pek bir şey yapamadım.
Ama bugün tarihten 3. üniteyi bitireceğim inşallah. Söz veriyorum.
Hatta coğrafyaya da başlamayı düşünüyorum.
Hepinize sevgiler, öpücükler.

öyle de değil de bir kolay bir zor ders çalışmak gerek. Mesela tarihle türkçe bitsin, matla coğrafya gibi...
Ben geçen sene tek ders bitirip diğerine geçip bitirdiğim dersi tekrar+soru yapıyordum iyi oluyordu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…