2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Ayy bu gidisle baslayamayacagim ikisine de ucundan kıyısından baslayayayim ben bugün gidince biraz matematik cozeyim

Bir arkadaşım "sen hele bir yemeye başla iştah kendiliğinden gelir" demişti. Hep aklımdadır ve çok severim bu sözü. Denenmiş onaylanmıştır

Ay 2013 kpss'de bu soruya gıcık olmuştum. Hala da gıcığım. ne biçim bir sorudur bu.
Eki Görüntüle 773821

Bende bu tür sorulara bayılıyorum işte bulmaca gibi :)
Geçen açıp çözmüştüm 2013 matematiği. Şu boyalı evler sorusu da çok hoştu :)

bu soruda 50. soru hatalı zaten baktım iptal edilmiş
51 cevabı 3 olması lazım 2,3 ve 6. turlarda.
52. cevabı da 36 en çok katı olan da bu.

Bir kaç dakika alıyor ama en azından cevabından emin olarak işaretleme fırsatı veriyor.

Teşekkür ederimm. Tatilde kafanı dinle, bütün stresini at ve gel canım. Gelince de rahat bir kafayla başlarsın çalışmaya.
Ben de eylülde 10 günlüğüne gideceğim tatile. İple çekiyorum.

aa yoksa sen de mi kimya mühendisisin canım? Ben de yüksek lisans yapmayı düşünüyorum ama büyük ihtimalle hazırlık okuyacağım. Kabul edilirsem tabii.:18:
Ah ahh sorma canım, bu hayatta bir yerlere gelebilmek için başarılı olmak değil, torpilli olmak gerekiyor malesef. Sınıfımızda bölümü 1.likle bitiren arkadaşım şu an iş arıyor, ortalaması yerlerde olan ise okulu bitirir bitirmez büyük kurumsal bir firmada işe başladı. Sırf bu yüzden özel sektörde tek bir iş başvurusu bile yapmadım. İnşallah kpss'den güzel bir puan alırız da bu haksızlıklarla karşı karşıya kalmayız.
Hoşgeldin canım genel kültürdeki derslerde konu dağılımları değişmiş. Bir de yeni soru tarzları geldi biliyorsun. Elindeki kaynaklardan çalışmaya başla ama 2014 yayınları çıkınca alman iyi olur bence.
Hoşgeldin ilkayy Allah kavuştursun inşallah.
Temizlikle dersi bir arada yap. temizlik yaparken video dinlemeni öneririm.

Ne güzel canım. O boyalı ev sorusunu yaptım ama buna vakit bile ayırmak istemedim. Bu tür sorularda çok yavaşım sanırım, ya da uğraşmak istemiyorum bilmiyorum. İnşallah bu tip soruları çöze çöze hızlanırım.

Kızlar bu arada tanıyamayanlarınız vardır diye söylüyorum, ben "ammevelakin".
Küçük bir değişim yaşayıp PammukSeker oldum.

Ben birazdan bizim buradaki kütüphaneye gideceğim. Ders çalışma ortamı nasıl diye bir bakmak istiyorum. Hepinizi çok öpüyorum. Görüşmek üzeree

mrb;

bende aranıza geldim. Bu sene bende hazırlanacağım inşallah. elimde hiç kaynak yok. Ve tarih-coğrafya hiç yoktur bende. Hangi kaynağı alayım, konu anlatımı için?

mrb;

bende aranıza geldim. Bu sene bende hazırlanacağım inşallah. elimde hiç kaynak yok. Ve tarih-coğrafya hiç yoktur bende. Hangi kaynağı alayım, konu anlatımı için?

ben data almıstım çok memnun kaldm. onun dısında ihtiyaç, yargı felan olabilir

netteki yorumlar canımı sıkıyor valla. yok şurayı tercih etmeyin yok burayı etmeyin memur olmayın. motive olamiycim diye korkuyorum

İyi akşamlar kızlar.

Bugün türkçede cümlede anlam konusunu bitirdim. Bütün testlerini de çözdüm. :87:

Benim gorumcem geliyormus yarın. Yani 10 gün yıllık izne cikana kadar bir türkçe soru bankası bitirme hayalim suya düştü

aa yoksa sen de mi kimya mühendisisin canım? Ben de yüksek lisans yapmayı düşünüyorum ama büyük ihtimalle hazırlık okuyacağım. Kabul edilirsem tabii.:18:

evet canım kimya mühendisiyim. dil için i hazırlık okuyacaksın? hayırlısı olsun başvurular başlamıştır heralde

Kızlar günaydın,geçmiş bayramınız da kutlarımbu ara,ben bir topiğe girdim derleştim kpss için burasımı olmasa da beni alın yanınıza:18: bende çalışacam sizinle beraber,

herkese merhabalar
bu yıl bende karar verdim kpss ye girmeye
elimde doğru düzgün kaynak yok henüz
gerçi uzun yıllar oldu aklımda kalan pek birşey de yok
sizlerle birlikte burda çalışıp motive olmak istiyorum tabiii benide yanınıza alırsanız
nasıl bir program uygulamalıyım ya da nereden başlamalıyım bilemiyorum
ilk önce kaynak almak istiyorum evde murat yayınlarının kaynakları var ama 2014 kitapları çıktı mı ben bulamadım
netten uzaktan eğitim derslerini almak istiyorum
başka evde dershaneye gitmeden nasıl hazırlanabilirim

kızlar tekrar mrb...şimdi size bir sorum daha olacak

ben önlisans bilgisayar tkn.ve programlama mezunuyum ve işletme 4 e tamamladım son sınıftayım yani henüz mezun olmadım.şimdi ben hangisinden girersem daha avantajlı olurum...lisanstan girmeyi düşünüyodum ama önlisans daha kolay diyolar kafam karışıyor.

gerçi dersaneye de lisans düzeyinden başlıcam ama hala kafam da bir sürü soru dönüp duruyor kararsız kaldım..yardım edin ne olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…