2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Merhabalarr :)

Aranıza yeni katılıyorum ve sormak istediğim bi kaç soru var yardımcı olursanız çoks evinirimm :)

Kimya mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Kpss B grubundan mı gırmem gerekıyo ve hangı alanları yapmalıyım net cevaplarını bulamıyorum, bilen var mı acaba ?

B evet. A dan girebiliyor musunuz onu tam bilemiyorum ama sanırım girebiliyorsun.
B de dersler gk-gy olarak 120 soru.
-Türkçe
-Matematik
-Tarih
-Coğrafya
-Vatandaşlık
-Güncel bilgiler

merhaba, bende çalışıyorum. herkese kolaylık dilerim. matematikte sorularım olursa çözdüreceğim kimsem yok, bu konuda bana yardım edecek arkadaşlarım olurmu acaba ilerde..

Pınarcım çok sevindim senin adına, biz burada anlayamasak da yabancı ülkede aynı dili konuşabileceğin birini bulmak bir nimet gerçekten. Hele ki her yönden sana bu kadar benzeyen birini bulman ayrı bir şans olmuş.
İngilterede bile kpss arkadaşı buldun kuzum helal olsun valla.

kızlar ben matematiğe eski yayınlardan çalışsam ne olur...Başka kaynak yok elimde...Benim mat çok kötü bu arada...
Canım matematiğin kötüyse herkesin söylediği "antrenmanlarla matematik" kitabı gibi temelden başlayarak ve basitleştirerek anlatan bir matematik kitabı edinmeni öneririm. Ama kpss'de matematikte mantık soruları haricinde pek bir değişiklik yok bildiğim kadarıyla. Elindeki kaynaklardan da faydalanırsın yine.

Badecim hoşgeldin aramıza
Bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız inşallah Senin bölümün neydi canım?

Aa meslektaşım gelmiiş.:13: hoşgelmiş
Ben de kimya müh.ten bu yıl mezun oldum. Mühendis olarak atanman için B grubundan girmen gerekiyor evet. Ama A grubundan da girebilirsin diğer memurluklar için.
Son sınıfının 2014e gelmesi büyük avantaj senin için. Son sınıfta çalışman biraz zor olabilir ama tüm boş vakitlerini kpss'ye ayırırsan yaparsın inşallah. Bade de anlatmış çözeceğin konuları.
Başarılar diliyorum şimdiden canım.

merhaba, bende çalışıyorum. herkese kolaylık dilerim. matematikte sorularım olursa çözdüreceğim kimsem yok, bu konuda bana yardım edecek arkadaşlarım olurmu acaba ilerde..
Merhaba esocial
Tabiki yardımcı oluruz canım. Ben kendi adıma elimden geleni yaparım.

ederim canım memnuniyetle her ne kadar sınavda matematiği kaydırmış ve büyük darbe atmış olsam da kendime :))

Kuzular malum bayram bitti. Artık hiiiç bir bahanemiz olamaz ders çalışmamak için.
Yarın yüksek tempoyla başlıyoruz çalışmalara. Ben yarın bizim buradaki kütüphaneye giderek çalışmayı düşünüyorum.
Bu arada laptopum çalındı, dün evimize hırsız girdi, moralim çok bozuk.

çok geçmiş olsun

canım benim bende topikte yeniyim inşallah birlikte 2014 kpss ye dogru gideriz.. bu arada ben diyarbakırdayım eger buralardaysan matematikte iyiyimdir.. benimde gk berbat ötesi (

Merhaba esocial
Tabiki yardımcı oluruz canım. Ben kendi adıma elimden geleni yaparım.

ederim canım memnuniyetle her ne kadar sınavda matematiği kaydırmış ve büyük darbe atmış olsam da kendime :))

canım benim bende topikte yeniyim inşallah birlikte 2014 kpss ye dogru gideriz.. bu arada ben diyarbakırdayım eger buralardaysan matematikte iyiyimdir.. benimde gk berbat ötesi (

çok teşekkür ederim arkadaşlar yardım edeceğinizi bilmek beni biraz daha azimlendirdi.

deniz asker canım istanbuldayım bu arada, tekrar teşekkürler: ) öpüyorum hepinizi

kötü olmuş neyse canım helal mal sahibine bir şekilde geri dönermiş ama maddi ama manevi
bunu yapan düşünsün öteki tarafı

ah ah sorma canım. Gece boyu uyuyamadım zaten. Öbür tarafta cezalarını çekeceklerine bir şüphem yok Allah'ın izniyle de, keşke yaşarken de anlayabilseler yaptıkları yanlışı. Güvenlik kameralarında çıkmışlar zaten. Umarım yakalanırlar.
Sağol bu arada canım.

Şimdiye kadar özel sektör istiyodum ama fikrim degişti son günlerde sanırım memurluk istiyorum

Bende hazırlanmaya başlıcam ama kursa gitmek mi evde kendi planım calışmak mı karar veremedim henüz ..

Bende katıldım size yannii neyseki karar vermek için geç kalmadım

Rica ederim tatlım inşallah biran önce yakalanır pc geri gelir mi bilmiyorum ama zararın karşılanır belki..

valla bende gidip gitmeme arasında kaldım. Geçen sene kendim hazırlandım çokta güzeldi hiç zorluk çekmedim. Bu sene de öyle yapayım diyorum. İhtiyaç yayıncılığın uzaktaneğitim paketini almıştım. Çok memnun kalmıştım. Dersanesine gideceğime yine aynı netten izleyeyim dersleri diyorum.

heyyy kızlar selammm yaklaşık 10 gündür yazmıyorum neler yaptınız bakiiim çalışmaya devam mı ? yeni yayınlar çıktı mı acaba hiç bakma fırsatım da olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…