2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

ilkay canım sen asker yolunumu gözlüyon,ayy kıyamam,Rabbim tez zamanda kavuştursun
Evet kocisim askerde ama az kaldi artik insallah, sagsalim gelecek evimize
çalıştığımız konuları
çözülen test sayılarını falan mı yazıcaksınız
süper olur aslında

Evet canim, konu basliklarini tabloya dokelim, kim hangi konuyu bitirirse konun karsisina ismini yazalim, motive olalim diger topiklerde arkadaslar boyle calisiyor cozulen soru sayisini da yazabiliriz aslında ama onu sonlara dogru yapalim, herkes konularini bitirince bence

hayde bakalım inşAllah :) mesaj atacaktım posta kutun doluymuş ayol bi boşaltıversen hele
Tamamdır canım, boşalttım
Çok sağol kuzum, biz de evden çıkarken baya önlem alıyorduk ama biz evdeyken gireceği hiç aklımıza gelmemişti. Bayramın 3. günüydü bir de. Hırsıza bayram yok tabi. Onların daha çok işlerine geliyor hatta, herkes akraba ziyaretinde, tatilde falan..
Aman dikkat edin canım valla, çok iyi yapıyorsun kapıları kitlemekle. Bizim de artık ağzımız yandı, yoğurdu üfleyerek yiyoruz. Her an tetikteyiz.
Teşekkür ederim tekrardan tatlım.

Sağol canım, sorma, 3. kattayız.:18: Ama bizim olay biraz hırsıza fırsat verir gibi oldu.Evde küçük çocuklar vardı, oynamak için dışarı çıkarken kapıyı tam kapatamamışlar sanırım. Yani biz öyle tahmin ediyoruz çünkü kapıda bir zorlama falan yok, olsa da duyardık herhalde.
İnşallah kimsenin başına gelmez ama sen yine de dikkat et canım.
evde çalışabiliyorsan boşver kütüphaneyi bence, ben evde pek ders çalışma ortamım yok, bir de odaklanma sorunum var. Ama senin öyle bir sorunun yoksa evin en rahatı.

pamukşeker geçmiş olsun canım,evet kütüphanede gerçekten insan çalışma moduna girse iyi çalışılır,zeytin sende hoş geldin,
canım çok sağol, kütüphanede yer bulabilirsem gitmeyi düşünüyorum artık bakalım. Ağustosta yer bulamayan bir kaç ay sonra hiç bulamaz herhalde.
Olsun canım, evinde ders çalışma ortamı varsa ev daha rahat olur kütüphaneye göre.
pammukşeker geçmiş olsun canım Allah bidaha göstermesin böyle kötü bir olay...

ve cevabın içinde teşekkürler hala düşünüyorum işte bi karar veremedim offf
Amin canım çok sağol dershanelere de bir sor istersen, onlar daha iyi bilir. En doğru kararı verirsin inşallah.

A iyi o zaman almana da gerek kalmaz canım, ben elinde hiç kaynak yok sanmıştım, elindekilerden çalışmaya başla hemencik
Burada çok hakan dede'ci tayfa var. Ben de ordan dinliyorum canım. 2. videoyu bitirmek üzereyim. Parça parça dinlediğim için ağır ilerliyorum.:18:

çalıştığımız konuları
çözülen test sayılarını falan mı yazıcaksınız
süper olur aslında
Evet canım, bence de çok motive edici olur. Ben bu akşam veya yarın eklerim tabloyu siz de bitirdiğiniz konuları söylersiniz.

O da çok mantıklı canım. En kısa zamanda hazırlıyoruz o zaman tablomuzu.

Bu arada tablo hazırlamayı bilen var mı?:26:
Ben araştıracağım gerçi, hatta sedef'e de sorabilirim. Ama şu an burada bilen varsa hemen hazırlayabilirim.

Bende bilmiyorum, wordden yapip kopyala yapistir mi yapiyorlar acaba :44:

Bende lisans işletmeyim. Geçen sene 80 aldım ama yetmiyor. 2014e önlisans olarak giricem. Daha kolay yüksek almak ve atanmak.
Bilgisayarın alımı önlisansın içinde en çok olan. Haziran alımlarında 81i gördü. Kasımda 80 den düşer. Bence önlisans olarak gir mutlaka.

Pamuk, ben öğretirim sana tablo yapmayı. Geçen sene az mı yaptım burdaki kpss, aöf konularımda :))

önlisans kpss konu dağılımı böyle sanırım neden konu konu yazmadılarsa önlisanslar bi bakın hele

önlisans kpss konu dağılımı böyle sanırım neden konu konu yazmadılarsa önlisanslar bi bakın hele

Eki Görüntüle 777777

evet ağırlıklı olarak çıkanlar bunlar. Ama konular o kadar karısık değil düzenli bence. Güncel konu anlatım kitabı almak lazım tarihe bir iki konu eklendi mantık türkçe de soruldu. matematik ales tarzı oldu. Biraz daha yorum yapmak ve hız kazanmak önemli. Konu dağılımına takılma çalış yeter

sağol canım yorumun için bir de şunu sorayım yeri gelmişken şimdi ben dersaneye lisans düzeyinden başlıcam ya olduki zamanla önlisanstan sınava girmeye karar verdim o zaman lisansla önlisansın konuları farklı oluyo mu yani boşa gitmesin dersane diyorum değişmiyosa iyi olcak benm için... bazı aldığım duyumlara göre konular aynı ama zorlıuk dereceleri farklı oluyomuş yani önlisans biraz daha kolaymış lisansa göre bu doğru mu ?

aynen canım kendi adıma söyleyeyim benimiçin süper olursonlara doğruda soru sayısı yaparız konuları bitirince

pamuk şekerciğim eşimde daha önce girmişti ondan kalma kitaplarım var bu yıl ikimiz birden hazırlanıyoruz
ev içi de rekabet söz konusu bizde:)
murat yayınlarından ve netten başladım artık
bugün hakan dede den 1 video izledim net çok yavaş çok zor oldu ama bayağı not aldım
akşam evde de 1 video daha dinlicem
islamiyet öncesi türk tarihi ile başladım

evet canım aynen öyle. lisans biraz daha zor. ben geçen sene ihtiyaçın lisans düzeyinde denemesini almıstım önlisansla alakası yoktu soruların. zora alışman daha iyi olur senin git tabi ama sadece lisans kaynağını kullanmamanı öneririm mutlaka önlisans test/ deneme çözersin. lisansın önlisansa göre matematiği kolay diğerleri zor. geçen sene önlisans matematik çok zordu.
ben yine bilgisayardan girmeni tavsiye ederim. lisanstan 81 alman için 90 küsür net yapman lazım. önlisansta 74-75 nete 86 küsür aldılar. sen hesap et artık. 3001 84 85 le gidebiliyor ama karar senin sonuçta işletmenin de açıktan alımları fazla. bi git sonra kararını verirsin zaten. yanlış yönlendirme olmasın ölç tart biç. bende çok düşündüm hangisinden girsem diye...

ama önlisans için kpss konusunda değişiklik yok diye biliyorum ösym soru şekillerinin sadece lisanslarla alakalı olduğunu yazmıştı

ama önlisans için kpss konusunda değişiklik yok diye biliyorum ösym soru şekillerinin sadece lisanslarla alakalı olduğunu yazmıştı

bende her ikisi için geçerli diye biliyorum :26: arkadaşım dersane hocasıyla görüşmüştü bize yeni kaynakları bekleyin yeni sisteme göre demişti. :44:

Çok saol:) evet matematik çok kötü bende ilk ondan başlamam gerekiyor antremanlarla matematik diye bi kitabıda çok övüyorlar şansıma evde varmış ondan başlıcam bende bugün inşallah.bu ay sonu çıkıyorsa dediğin gibi evdekilerle idare ederim bi dahaki ayda son sürat çalışmaya devam o zaman .kolay gelsin bu arada

Hb:) evet evdekilerle başlıcam inş bu sene sınava asılmam şart çünkü özel sektörden çok mağdur oldum .hele taşeron bir şirket aracılığıyla bi kamu kuruluşunda bir sene çalışmış biri olarak memurların rahat ve güzel çalışma şartlarını gördükten sonra dahada hırslandım

çalışma düzenlerimiz oturduğunda soru yarışması da yaparız haftanın birincisini filan seçeriz

peki sen hangisine girmeye karar verdin bade?

Pamuk, ben öğretirim sana tablo yapmayı. Geçen sene az mı yaptım burdaki kpss, aöf konularımda :))
Süpersin tatlım. Buradan veya özelden öğretir misin o zaman. Tablomuzu oluşturalım, rekabet başlasın.

Eki Görüntüle 777777
Canım yeni kaynaklar çıkana kadar pek bilgi sahibi olamayacağız sanırım. Biz bence dağılımları kafaya takmadan çalışalım. Mecbur hepsine çalışacağız ne de olsa.
Eşinle birlikte çalışmanız büyük avantaj canım, birlikte çalışır, yapamadıklarınızı birbirinize sorarsınız.
Videoları dinledikten sonra soru da çözüyor musun peki tatlım.? Dinledikten sonra soru çözünce konu baya pekişiyor.

Aynen canım, ben de hem özel sektörde hem de kamuda staj yaptıktan sonra ikisi arasındaki uçurumu gördüm ve kpssye çalışmaya karar verdim. İnşallah atanabilecek puanlar alırız.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…