2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

merhaba hoşbuldum

evet artık herkes çok çalışıyor, çok az alımlar oluyor ve puanlar çok çok çok yüksekte kapatıyor bu demek ki biz çok çalışanlardan daha çok çalışmalıyız hani bir reklam vardı çok çalışmam lazım çok

bölümüm alman dili ve edebiyatı, dilciyim, hiç matematik görmedim, ama baş edebilirim diye düşünüyorum, hedefimizle birlikte ümidimiz de yüksek olmalı.

çalıştıkça yazacağım çok teşekkür ederim

Yds ye neden giriyorsun kuzum:26: bende mi girmeliyim acaba :44: bolumunden dolayı mi gireceksin:26:

Harika programini yapmis olman bile bence cok guzel ben dersaneye gitmeyecegim, evde kendim hazirlanacagim canim

nick'imin altındaki rakamlar sınava geri sayım oluyor, umarım gören arkadaşlar gıcık olmaz, genelde sınavlara böyle geri sayım yaparım, her an gözümün önünde olsun, bilincim açık olsun diye, boşlamamak lazım, gıcık olan var ise şimdiden özür diliyorum

Evet canım, çok haklısın. Çook çalışarak ve moralimizi yüksek tutarak yaparız biz bu işi.

Yds ye neden giriyorsun kuzum:26: bende mi girmeliyim acaba :44: bolumunden dolayı mi gireceksin:26:

Harika programini yapmis olman bile bence cok guzel ben dersaneye gitmeyecegim, evde kendim hazirlanacagim canim

tanıdıklarımdan çok yüksek puanlar alanlar dershaneye gitmeden evde günde en az 6 saat çalışarak sınava girenlerdi, 1 senede evde günlük 6 saat ile dereceye giren iki kişi tanıyorum. biri eşim biri de eşimin arkadaşı, ikisi de uzman oldular şu an önemli olan iç motivasyon. yeme içme uyuma gibi ders çalışmayı da günlük zaruri bir süreç haline getirmekte bitiyor iş.

eşim günlük planı bitmeden telefonlarına bakmaz çalan kapıya bakmaz gelen misafirin yüzüne bakmaz kitaplarından başka bir yere kafasını kaldırmazdı devamlı ben de yapabilirim diyorum herkes yapıyor biz de yapabiliriz..

Bu rüya "sen bu yola bas koydun" demek oluyor

Tatlım bizim bölümün bazı atamalarında dil puanı da istiyorlar malesef. Bir de ben yüksek lisans yapacağım inşallah, onun için de gerekli. Dilin iyiyse girebilirsin aslında canım, dil isteyen kurum atamalarında çok büyük bir artısı olur sana.

Bence çok hırslandırıcı olmuş. artık sürekli senin nick altını kontrol ederim.

şimdi 2 saat içinde temizlik yapıp hazırlanıp çıkmalıyım, eşimle buluşacağım alışveriş için, işimizi bitirip eve döndüğümüzde hemen matematik 1.Dergiden başlıyorum :112: akşama görüşürüz :114:

Bu rüya "sen bu yola bas koydun" demek oluyor

Rüyayı ilk yorumlayanın yorumu çıkar derler, hadi bakalım inşallah canım. Ama bugün gerçekten aşırı ders çalışma isteği geldi bana, akşam sevgilimle iftar yapacaktık, onu bile iptal edebilirim.

herkese slm bende 2014te sınava gireceklerdenim, lisanstan giricez eşimle beraber kurs evlilik iş olarak bakalım inşallah yürütebiliriz hepsini ve iyi puan alabiliriz inşallah.. eşim elektrik müh. 90 üstü alması gerek bende aöf işletme bitirdim atanabilmek için benimde 90 fln almam lazım ki istediğimiz şehirlere atanabilelim... Allah hepimize sabır ve çalışma azmi versin kızlar ve inşallah 2014 te memur oluruzzzz hepimiz:))

Esin mi aslinda nerde kac saat calistigindansa ne kadar verimli gecirdin o saatleri o önemli ne guzel telefona bile bakmamis esin, ben oss yi bile elimdetelefonla calistim aahh genclik bu sene bende telefonu bilgisayari bi kenara birakabiliri,, su isten bi cikayimda önce

Bölümümu ingilizce okudum ama yinede dilim iyi degil psikolojide dil isterler mi acaba:44: sanmiyorum duymadim.. girmeyeyim ben, nasilda isime geldi

Kolay gelsin şimdiden. Görüşmek üzere canım

Hoşgeldin canım.
Amiiin inşallah. Buradaki bir çok kişinin hedefi 90. Birlikte çalışarak hepimiz hedefi 90dan vuracağız inşallahh. Eşinle birlikte çalışıyor olmanız sizin açınızdan daha iyi olur, birbirinize destek olur, moral verirsiniz, hatta yapamadığınız soruları birbirinize sorarsınız.

Bu arada topikte baya evli hatunumuz oldu. Benim de evlenip evimde çalışasım geldi.

haha aman boşver zaten, bir sınav daha çıkarmayayım başına. Benim de yüksek lisans meselesi olmasa hiç girmezdim, zaten devlet 70-80 gibi ütopik dil puanları istediği için o anlamda pek bir hedefim yok yani.

Hoşgeldin canım.
Amiiin inşallah. Buradaki bir çok kişinin hedefi 90. Birlikte çalışarak hepimiz hedefi 90dan vuracağız inşallahh. Eşinle birlikte çalışıyor olmanız sizin açınızdan daha iyi olur, birbirinize destek olur, moral verirsiniz, hatta yapamadığınız soruları birbirinize sorarsınız.

Bu arada topikte baya evli hatunumuz oldu. Benim de evlenip evimde çalışasım geldi.
[/QUOTE]

evlilik güzelde işti kurstu ev düzeniydi yetişmek çok zor benimde şimdiki aklım olsa bekarken kursa giderdim cnm:))) bekarken ev işi yapmazsan annen yapar nazın annene geçer oyüzden sen daha şanslısın aslında :)))

Doğru söylüyorsun canım, bizim ev küçük ve kardeşlerim var, pek ders çalışma ortamım yok, o yüzden ben evde yalnız olursam daha iyi çalışırım diye düşünmüştüm. Ama ev işlerini hiç hesaba katmamıştım bunu düşünürken tabi.

Aaayy iptal etmeseneeee

Kıyamadım zaten canım Sınava yaklaşık 1 yıl kala böyle yaparsam önümüzdeki aylarda çocuğun telefonlarına çıkmayacak hale gelirim herhalde.

Ben çıkıp azıcık tarih çalışayım canlar, 2. üniteye geçeyim artık. Şu Türkleri Müslüman yapıp geleyim.
Sonra da iftar için çıkarım, anca gece burada olurum sanırım.:18: Çok öpüyorumm görüşmek üzere.

Gazan mubarek olsun

ev işlerinden çok sesli gürültülü ortamı tercih ederim en azından başa çıkamıyosam kütüphaneye kaçardım

İçimi rahatlattın canım çok sağ ol. Tek ben böyleyim sanıyordum. Gerçekten de hiç fırsatım olmuyor, olduğunda da kendimi veremiyorum. Bayramdan sonra inşallah daha düzenli ve hevesli devam ederiz.
Yine de baya konu bitiririz o ekime kadar. Çok zaman var daha. Gerçi çok çabuk geçiyor zaman. Günlerin hızına yetişemiyorum.
Hayırlısıyla atlatırız bu dönemi de inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…