2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Ben de yeniyim bu topikte Bence iyi ilerlemişsin canım. Ben daha başlamadım mesela.

o zaman ikimiz de hoşgeldik

sen de başlarsın canım ben ilerlettim biraz ama en baba konular sonraya kaldı, problemler olasılık falan duruyor

hoşbuldum canım teşekkürler

evet matematik konuları eylüle kadar bitmiş olur, eylülde geometri - türkçe ağırlıklı çalışmayı düşünüyorum + mat soru çözümleri tabi. olmazsa tarihe de iki günde bir bakmak suretiyle onu da katabilirim çalışmalarıma :126:

çok haklısın ramazan zorladı bizi... ramazanın yarısına kadar oldu bende ama sonra olduramadım malesef. buralarda olcam uğrarım mutlaka
:129:

pegemin sınavlarına girmeyi düşünüyorum ben de, ücret sıkıntı olmazsa yazılırım

ihyiyacın 30 denemesi 250 tl mıymıış

yok artık diyorum abartmışlar biraz

Evet yaa 250 lira abarti bencede tesekkur ederim simdide dondurma yemeye gidiyorum aayyy patlayacagim ramazan beni mahvetti

Canım, Annem rahatsızlandı,ramazandı derken inan kpss yi bile unuttum:26:
Bayramdan sonra kesin dönüş canım :) Bende o zaman hergün sohbete gelirim, bildirime gelirim.

Sen kısa dönem yareni ben uzun dönem yareni haftaya askerim geliyo izne onla vakit geçircem bayram ertesi ben çalşmaya başlıcam şimdi ramazan dolayısıyla kapalıyım

Merhaba canim bende arife günü gidiyorum askerimin yanina, bayram boyunca birlikteyiz Allah kavustursun tatlim bende ramazandan sonra baslayacagim.. sadece iki aksam calisabildim.. ise gitmesem gündüzleri azda olsa bakabilirdim:26:

Merhaba canim bende arife günü gidiyorum askerimin yanina, bayram boyunca birlikteyiz Allah kavustursun tatlim bende ramazandan sonra baslayacagim.. sadece iki aksam calisabildim.. ise gitmesem gündüzleri azda olsa bakabilirdim:26:

Seni de Allah kavuştrsn cnmm şafağın çok güzel ama benimkinin yanında sizin topiği bazen okuyorum kimseler yoksa falan evlisin okumştm daha zordur ama inşallah kalan günlerde su gibi akıp gider...bizde izin kullanmıcaz dioduk ama dayanamadk
Ben de 2 hafta sonra Türkçe-Mat olarak başlıcamm Allah izin verirse Allah yardımcımız olsun ...

Sizinde safaginiz bizimki gibi olacak ki bende ramazandan sonra turkce matematikle baslayacagim.. sadece 2 aksam ders calisabildim ramazanda..acaba tarihe de baslasam

fem akademinin programına bakmıştım canım onların da geç başlıyor

Topluca hepsine değil de bazılarına kayıt yaptırılabiliyor mu ki acaba?

bu bilgi için teşekkürler canım. Murata bir bakayım.

İnşallah düzeltmişlerdir canım. Moralim bozuldu şimdi

Amin canım.
evliyken çok zor canım. Hele çocuk da olunca toptan sıkıntı özel sektör. Bir de insanın eşi eve erken geliyorsa kadının hali daha zor oluyor. İstanbul'da çoğu kimse cumartesi bile çalışıyor.
Kizlar o kadar cok kabak tatlisi yedim ki

Ders calisan var mi bu aksam

Afiyet olsun canım. Ben daha başlamadım. Ama başlamak için çok güzel kalemler aldım.

Canım öyle düşünme ya ben bi ön uyarı olsun diye dedm sadece 2012 kpss de oldu bu her sene olcak diye bişi yok sorularda zaten yoktu sıkıntı konu anlatımnda bi kaç yerde çıkıyodu hani kitabın tamamında da değildi moral bozmak yok...kafana takılan birşeyi zaten başka bi kaynaktan bakarsın zaten ...

Amin inşallah canım...Batman da pek aktivite yok...Arkadaş,dost dediklerimde tırt çıktı...Oturup ders çalışayım bari...
Bir de yeni gelen arkadaşlar hepinize merhaba

Merhabalar canım...

Sizinde safaginiz bizimki gibi olacak ki bende ramazandan sonra turkce matematikle baslayacagim.. sadece 2 aksam ders calisabildim ramazanda..acaba tarihe de baslasam

Amin cnmm inşallah...Ben hiç bakmadmm ya Matematik hatırlıyorum gene ama Tarih falan her şeyi unuttum zihnim silindi iyi gene sen başlamışsın ...Tarihe başlanırda ben unuturum diye biraz zaman geçsin diyorum

Ben de bugün yeni aldığım pegem tarih soru bankasından soru çözeyim dedim. İslamiyet öncesi türk devletleri ünitesi, 60 soruda 10 yanlış 4-5 tane de boşum var. Ümitsizliğe kapılmayayım diyorum ama bu netler nasıl artacak bilemiyorum...

Evet yaa 250 lira abarti bencede tesekkur ederim simdide dondurma yemeye gidiyorum aayyy patlayacagim ramazan beni mahvetti
Ye kuzum ye can boğazdan gelir. Afiyet olsun.
Canım, Annem rahatsızlandı,ramazandı derken inan kpss yi bile unuttum:26:
Bayramdan sonra kesin dönüş canım :) Bende o zaman hergün sohbete gelirim, bildirime gelirim.
Canım çok geçmiş olsun. Annecin nasıl oldu, iyidir inşallah?
Bayramdan sonra hep beraber yoğunlaşıyoruz inşallah kuzum.

Eylüle kadar matematiği bitirirsen çok rahat edersin canım. Ben de yavaştan tarihle birlikte matematiğe de çalışmaya başlayayım diyorum. Bu tarih beni hasta edecek yoksa.
Topluca hepsine değil de bazılarına kayıt yaptırılabiliyor mu ki acaba?
Canım malesef hiç bilmiyorum onu dershaneyle gidip görüşmek gerekir sanırım.

Coğrafya tarih için ayrı konu anlatımı da aldım zaten canım. Türkçe de Ales ten kalma murat yayınlarının var. Yeterli olur herhalde kontrol etmek için canım.
Sıkma canını. Türkçem matematiğim iyidir diye rahattım ama almam gerekn puan için onlara da adam akıllı çalışmam gerek. Dün türkçeye başladım. Ama o kadar yavaş ilerledim ki canım sıkıldı. Yapacak bir şey yok. Elimizden geleni yapmalıyız.

Herkese gunaydin kizlar
Günaydın

Günaydın canım

Bu arada ümitsizliğe kapılmak yok kızlar daha sınava çok var Allahın izniyle ozamana kadar halledicez bütün konuları ve istediğimiz puanları alıcaz.Eğer inancınızı kaybederseniz şimdiden söyleyeyim siz Kpss'yi unutun o yüzden güzel düşünelim herşey güzel olsun

Son düzenleme:
Kizlar, iyi puanlar almak bizim elimizde ramazandan sonra bahaneleri kenara koyalim herkes ne kadar calisabilirse calissin her gun mutlaka azda olsa calisalim ben ise gidip geliyorum aksamlari bakabilirim sadece, o yuzden cok calisamayacagim ama hergün mutlaka bakacagim 10 soruda olsa cozecegim eylulden sonra inşallah evimde daha yogun bir tempoyla devam edeceğim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…