2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Valla çok iyi slkl bir program yapmamiz lazim.ben hergun türkçe ve matematikten sure siniri koyarak soru çözmeyi planliyorum hizlanmak için.sozelin konularini halletmem bayagi zaman alacak.bu surede gy yi boslamayayim.birde İngilizce için hergun 10 kelime ezberleme planim var ama o 2. Planda tabi.önce KPSS.

evet süre sınırı şart gibi

öğlen 12ye kadar matematik ve iki dergi de bitecek diyorum ve geçiyorum

Tokyoda saat kac diyesim geldi ayy ne guzel evdesin yaa, esim gelsede bende evimde calismaya baslasam

ben de tam tersini diyorum, eşim dersine gitse de ders çalışmaya başlasam çünkü o eve gelince asla rahat bırakmıyor, hadi dışarı çıkalım, hadi şuraya buraya gidelim, gel sana kahve ısmarlayayım

Esim askerde oldugu icin esim gelsede dedim o geldikten sonra isi birakacagim çünkü..O zaman calisabilecegim dogru dürüst yoksa esim evdeyken bende calisamam.. zaten o iste olur gündüz. Aksamlari olacagi icin calisamam

Canım inşallah bu hevesin artarak devam eder.
Ben ihtiyaça yazıldım ama henüz iyi olup olmadığına çok emin değilim. Ben zaten ya murat ya ihtiyaç diyordum. Murat'a giden bir kaç arkadaşımdan olumsuz yorum duydum. Bir de görüşmeye gittiğimizde müdürün tutumu çok sinirlerimi bozdu. Ben de ihtiyaça yazıldım o yüzden. Geçen yıl 3 arkadaşım kadıköy ihtiyaça gitti, 85 üstü puan alarak atandılar. Ama bu şubeye göre de değişiyor. Ben kadıköye uzak olduğumdan bizim buradaki ihtiyaça yazıldım, nasıldır nasıl değildir pek bilmiyorum açıkçası, sadece yayınlarının çok iyi olduğunu biliyorum. İnşallah dersleri de iyidir.
İnternetten dershane hakkındaki yorumları değil de bulabilirsen direk yazılacağın şubesi hakındaki yorumları oku canım. Çünkü dediğim gibi her şubede farklı hoca olduğu için hocalara göre çok değişiyor. İnşallah gönlüne göre bir kurs bulursun.

teşekkür ederim cnm benim çok sağolasın,,evet muratla ilgili ben de olumsuz yorumlar okudum kalabalık olmasıyla ilgili özellikle..benim ana problemim matematik olduğu için bu dersle ilgili maksimum verim alabileceğim bi kurs arıyorum tatlım.daha önce dershaneye gitmediğim için bilemiyorum da nedir nasıldır hiç bi fikrim yok malesef..bu arada erken kayıt durumu da var ben böyle düşüne düşüne sınava bi 1 ay kala karar veririm herhalde

antremanlarla matematikten başladım daha sonra kpss tarzına geçmeyi planlıyorum şu matematiği hallettim hallettim yoksa elveda memurluk..:18:

antrenmanlarla matematik çok iyi, birinci kitabını bitirdim, ikinci kitabını ise yanıma almadım ama eve döner dönmez hemmen onu da bitireceğim, hatta bende üçüncü ve dördüncü kitapları da var

arkadaşlar şimdi siz bu yıl kpss de ales tarzı sorular olcak diyosunuz ya matematikte mi olcak yoksa diğer derslerdede mi olcak. şimdi matematik ales sorularına baktım da baya zor gibi duruyor...
offf iyice gözüm korktu yaa zaten matematiğim kötü nasıl bir çalışma yaparsam olur bu iş bilmiyorum ki

Teşekkür ederim bacılar :) bende matematik ve türkçeyi çalısıyorum cunku mat bana ağır geliyor türkçe soluk almak ıcın iyi diye düşündüm sıralamamı coğrafya tarih ve vatandaşlık olarak devam ettireceğim dersaneye gidip gitmeme konusunda kararsız kaldım arkadasımda ev tutalım kpss kursu bulup oraya gıdelım dıyor evde verımlı olunabılır mı acaba

Canım ohcanimadeysin'nin anlattığı gibi sistem ama normal bir üniversitede yüksek lisans ypacaksan ieltsten 4.5 - 5 alman yeterli olur. 6nın yukarısında puan almak zor oluyor. Düzgün bir çalışmayla alırsın 5i zaten. Ayrıca ydsnin aksine her ay yapılıyor hem de bir kez değil sanıyorum 3 veya 4 kezdi. Toefl daha zor diye biliyorum canım. Bir de ielts general ve academic idye ikiye ayrılıyor.Bizim academic e girmemiz lazım.

Ben de dün kelime listeleri indirdim internetten. Onları ezberleyeceğim.

yalnız burada saat daha 9, ona göre neden yazmadın daha bitmedi mi demeyin
Canım sen nerede yaşıyorsun?

Zaten canım coğrafya tarih falan aleste yok. Türkçeyle matematik olur. Ama matematiği aslında ağır bir matematik değil. Temel şeyler. Sistemli çalışırsan halledebilirsin. İnternetteki konu anlatım videolarını izleyerek çalışmayı dene canım.

Sistemli çalışan birisiysen evde de verimli çalışabilirsin canım. Arkadaşının fikri de güzel. İkiniz de aynı amaç için çalışacaksınız birbirinize destek olursunuz.

Kızlar az önce pegemden aldığım kitaplarım geldi. Hepsine sarılmak istiyorum. Akşam eve gidince bir güzel çalışacağım inşallah.

harika düşünmüşsün :112: mat ve türkçe birlikte iyi gider
iki kişi evde aynı anda birlikte çalışırsa çok verimli geçecektir, bizim çalışmamıza x2 gibi düşün, şanslısın :112:

İngitere'de yaşıyorum, ama şubat ayına TR'deyim. o zaman bütün konular bitmiş olacak ve sadece soru test deneme sınava hazırlık olacak geriye kalan 5 ay

Matematik 1.Dergi bitmiştir

Şimdi de sıra Matematik 2.Dergide

banada kaynak önerirmisin cnm ihtiyaç akademiye yazıldım ama henüz kaynak vermediler ayrıca tek kaynaktanda çalışmamak gerekiyomuş.

kızlar hepinize aslında sorum en çok hangi kaynaktan çalışıyosunz ve memnunsunuz daha önce girenler tecrübe edinmişlerr yardım edin bize:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…