2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

cnm evet çalışmak iyi puan almak bizim elimizde bahanelerin sonu gelmiyor malesefben cmtsi günü patron karşımda olmasına rağmen müsvette kağıt alıp matematikte doğal sayıları yazarak çalıştım

İnşallah canım.
Sabah erken kalkıp işe gitmeden önce bir iki saat çalışayım diyorum. Akşam yorgun olursam çalışamayabilirim diye korkuyorum ama halim yerindeyse akşam da çalışırım diyorum.

Bende çalışıyorum canım senin gibi sabahları işe gitmeden bakarım erken uyanabilirsem Akşamda işten gelince çalışırım yeterli olur inşallah bakalım

Bende çalışıyorum canım senin gibi sabahları işe gitmeden bakarım erken uyanabilirsem Akşamda işten gelince çalışırım yeterli olur inşallah bakalım

Evet kizlar sabahları calisilabilir hatta aksam saatlerce calismaktan daha verimli olur

Evet kizlar sabahları calisilabilir hatta aksam saatlerce calismaktan daha verimli olur
Ben de öyle düşünüyorum canım. Eylüle kadar Türkçe ve matematiği bitireyim diyorum. En azından aklımda bir soru işareti kalmaz onlar hakkında. Daha sonra rahat rahat diğer dersleri çalışırım diyorum.

Kendim ne kadar sabahlari uyanip calisabilirim bilmiyorum ama aksamlari calisacagim sabahlarida hergün saati erken bi saate kuracagim, belki bigün uyanabilirim insallah bende öyle dusunuyorum canim, çünkü tarih cografya vatandaslkk iyi degil, bu sebeplede cok istekli degilim suan heleki esim yok ve calisiyorken ders calisma hevesim oldukca az en azindan sevdigim derslerle baslayayim ..

Hem böylece ders çalışmaya alışmış oluruz. Ayrıca bir şeyleri bitirmiş olmanın getirdiği bir özgüven ve azim olur.

Bencede sabah daha verimli olur ama erkek uyanmak mesele nede olsa çalışan bayanlarız akşam yorgun gel sabah erken kalk hadi bakalım daha ders çalışmaya başlamadım programımı sizinle paylaşıcam

Hem böylece ders çalışmaya alışmış oluruz. Ayrıca bir şeyleri bitirmiş olmanın getirdiği bir özgüven ve azim olur.
Evet en azkndan onlar bitti derim g.kulture gectigimde de mat ve turkceden tekrarlar yaparım

Bencede sabah daha verimli olur ama erkek uyanmak mesele nede olsa çalışan bayanlarız akşam yorgun gel sabah erken kalk hadi bakalım daha ders çalışmaya başlamadım programımı sizinle paylaşıcam

Programini mutlaka bizimle paylas canim bayramdan sonra tam gaz ilerliyoruz

selamlar

ben de kpss b sınavına gireceğim ayrıca yds de var.

bugünden itibaren çalışmaya başlıyorum, düzenimi kurdum, kitaplarımı aldım.
2013 sınavından en düşük 60 en yüksek puanım 65.

2014 sınavına hedefim 95

bu konu hoşuma gitti, zaten günlük çalışacağım, burada paylaşabilir miyim, birlikte eğlenceli olur

herkese başarılar, keyifli çalışmalar

Merhaba canim hosgeldin p3 puanin mi 60:44: benim p3umde 70 2014 hedefimse en az 85, insallah
Evde mi calisacaksin, dersaneyle birlikte mi calisacaksin kolay gelsin

kızlar çooook teşekkür ederm verdiğinz bilgiler için

ammavelakiin sen bu topiğin sahibesi olarak ümitszliğe kapılamazsn. hem hepimize okadar moral verirken bu ümitsizlk niye hep beraber çalışp üstesnden gelcez canım merak etme:)

Merhaba pınarcım hoşgeldin
Hemen hemen aynı hedeflere sahibiz. Bölümüm sağolsun bu son atamalarda bile 86 ile kapattı. ve ben de yds'ye gireceğim her ne kadar ümitvar olmasam da Bölümün neydi bu arada?
Ama kpss'yi sıkı, düzenli bir çalışmayla yaparız inşallah canım. Çalıştıkça yaz mutlaka, bekliyorum.

Merhaba canim hosgeldin p3 puanin mi 60:44: benim p3umde 70 2014 hedefimse en az 85, insallah
Evde mi calisacaksin, dersaneyle birlikte mi calisacaksin kolay gelsin

merhaba

p3 puanım 60,77 en düşük olanı, en yüksek olan 65 ise p1
inşallah başaracağız şimdilik yurt dışındayım ama gelirken kpss kitaplarımı da aldım geldim, 6 aylığına buradayım ve bir set var yanımda beyazkalemin seti, 2013 sınavı için son 3 aylığına meridyen dershanesine gitmiştim bu kitapları vermişlerdi ve ders notları var elimde, dershanem 3 aydı ama dürüst olmak gerekirse toplam 1,5 ay gidebildim.

bu seti bitirip internetten e-book şeklinde çalışmak istiyorum, geri TR döndüğümde sadece soru çözmeliyim, geriye kalan 5 ayı sadece test soru setlerini çözerek geçireceğim, planım böyle belki yine son 3 ay dershaneye yazılırım hızlandırılmış kurslardan birine sadece test çözümü için sınava hazırlık olarak.

siz dershaneye gidiyor musunuz ???

ammavelakiin sen bu topiğin sahibesi olarak ümitszliğe kapılamazsn. hem hepimize okadar moral verirken bu ümitsizlk niye hep beraber çalışp üstesnden gelcez canım merak etme:)

Kızlar çok haklısınız, daha yolun başındayız, ilk üniteden böyle sonuçlar almam beni daha da hırslandıracakken ümitsizliğe sevk etti. Ama bugün daha iyiyim ve istekliyim.

Bu arada İslamiyet öncesi Türk Devletleri beynimde nasıl yer ettiyse rüyamda Mete han'ı falan gördüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…