2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

merhabalar :KK3:dün kesin olarak kpssye hazırlanmaya başladım:KK9::KK9:2012nin sınav sorularını indirdim hiç konu çalışmadan türkçeleri çözeyim dedim hem aklımdaki bilgilerin ne kadar kaldığını görmek istedim hemde eksik olduğum konuları görüp ordan başlıyayım dedim 30 soruda 2 yanlışım çıktı o sorularda edat tümleç sorulan sorulardı:KK9::KK9:oldum olası karıştırırım zaten o konulardan başlıyacam çalışmaya:KK31: matemetiktende ilk 10 soruyu çözdüm üslü sayılarda zorlandım 10 sorudan 3 yanlışım çıktı:KK31:
Maşallah canım başlangıç için çok iyi:nazar: İnşallah hiç yanlışlarımız çıkmayacak seviyeye geliriz.:KK16:
Senin tarih-coğrafyan nasıldı canım?

Hangi şubeye yazıldin canım ? Bende yazıldım kadıköy çözüm akademiye

Inşallah hayırlı olur bende senin gibiyim arkamdan birileri itmeli teşvik etmeli bir de benim için rehberlikte çok önemli bakalım artık sene içinde memnuniyetimız belli olacak.
Gaziosmanpaşa şubesine yazıldım canım. Hayırlısı olsun hepimiz için.:KK16: İnşallah memnun kalırız. Zaten dershanenin payı en fazla %30-%40 olur bence. Büyük kısmı bizde bitiyor. bol bol tekrar yapmak, soru çözmek lazım.:KK31:

Hayırlı olsun canım. Benim de elimde ihtiyaç yayınlarının seti var, gerçekten de çok güzel anlatımı.
Çok sağol canım benim, inşallah hayırlı olur hepimizinki.:KK16:

Dershaneleriniz hangi tarihte başlıyor kızlar. Benimki ekimde başlıyor. Çok erken geldi bana, gerçi ne kadar erken o kadar iyi.:KK31:

Merhaba kizlar:KK3: ben kpss lisans a girecegim gy-gk .. bu topige mi dahilim :44: bi sürü kpss topigi gezdim bakalim en son nerede kalip ders calismaya başlayacağım :KK1:

Merhaba kizlar:KK3: ben kpss lisans a girecegim gy-gk .. bu topige mi dahilim :44: bi sürü kpss topigi gezdim bakalim en son nerede kalip ders calismaya başlayacağım :KK1:

Merhabaa ilkaycım:KK16:
Evet evet sonunda topiğini buldun, bu topiğe dahilsin. :KK61:
Beraberce çalışalım inşallah :KK16: Hangi bölüm mezunusun?

Maşallah canım başlangıç için çok iyi:nazar: İnşallah hiç yanlışlarımız çıkmayacak seviyeye geliriz.:KK16:
Senin tarih-coğrafyan nasıldı canım?

saolasın cnm:KK16: benim sözelim çok iyiydi zamanında hele tarih bilgim süperdi:KK9: ama şu an tarihe bakmaya korkuyorum bu akşam matemetiğe giriş yapacam ilk başta soru çözerek eksiklerimi görmek istiyorum ki kendime çalışma planı hazırlayayım:KK31:eksik olduğum konulara yoğunlaşacam:KK31:coğrafya da harita ölçek bilgim çok iyiydi ama göller akarsular falan o tarz konuları karıştırırdım hep bakalım bu sene ne olacak:KK31:

saolasın cnm:KK16: benim sözelim çok iyiydi zamanında hele tarih bilgim süperdi:KK9: ama şu an tarihe bakmaya korkuyorum bu akşam matemetiğe giriş yapacam ilk başta soru çözerek eksiklerimi görmek istiyorum ki kendime çalışma planı hazırlayayım:KK31:eksik olduğum konulara yoğunlaşacam:KK31:coğrafya da harita ölçek bilgim çok iyiydi ama göller akarsular falan o tarz konuları karıştırırdım hep bakalım bu sene ne olacak:KK31:

Ne güzel canım bu konuda çok şanslısın:nazar:. Benim de "sözelim iyi" diyebileceğim günler gelecek mi acaba:18:

Kızlar bu arada rezilliğimi sizinle de paylaşmak istiyorum. 2013 kpss'ye denemek amaçlı girmiştim.
Genel yetenek: 56 doğru 2 yanlış
Genel Kültür: 16 doğru 40 yanlış:KK52:
Bilmiyorsan sallama bari di mi.:18:
Ay napıcam ben bu iğrenç sözel netlerimle yaa.:KK50:

Merhabaa ilkaycım:KK16:
Evet evet sonunda topiğini buldun, bu topiğe dahilsin. :KK61:
Beraberce çalışalım inşallah :KK16: Hangi bölüm mezunusun?

Soliyi takip ettim de geldim buraya:KK1:
Ben psikoloji mezunuyum:KK31: suan bi sirkette calisiyorum ama esim geldikten sonra isi bırakmayı düşünüyorum.. sinava evde hazirlanacagim insallah:KK31: 2013 kpssye girmiştim, tecrube oldu.. tarih, cografya ve vatandasligim cok kötü.. Calismadan girdim 70 aldim :26: insallah bu sene ilk defa hazirlanip girecegim. Nokta atisi yapmam lazim tercihlerde :KK9:

Diger topikte cornella arkadasimiz pegemin sitesini tavsiye etti.. ordan kitaplar aldim gecen hafta.. en azindan yeni kaynaklar cikincaya kadar ordan calisacagim:KK31:

Ben psikoloji mezunuyum:KK31: suan bi sirkette calisiyorum ama esim geldikten sonra isi bırakmayı düşünüyorum.. sinava evde hazirlanacagim insallah:KK31: 2013 kpssye girmiştim, tecrube oldu.. tarih, cografya ve vatandasligim cok kötü.. Calismadan girdim 70 aldim :26: insallah bu sene ilk defa hazirlanip girecegim. Nokta atisi yapmam lazim tercihlerde :KK9:

Diger topikte cornella arkadasimiz pegemin sitesini tavsiye etti.. ordan kitaplar aldim gecen hafta.. en azindan yeni kaynaklar cikincaya kadar ordan calisacagim:KK31:

hoşgeldin cnm:KK34: bende motivasyon olur çalışma azmi gelir diye geldim bu topiğe bir birimizi motive ederiz:KK9:ben ön lisanstan girecem gk gy yapmam yeterli ama sizlerin birde eğitim bilimleri var dimi:KK31::KK31:

hoşgeldin cnm:KK34: bende motivasyon olur çalışma azmi gelir diye geldim bu topiğe bir birimizi motive ederiz:KK9:ben ön lisanstan girecem gk gy yapmam yeterli ama sizlerin birde eğitim bilimleri var dimi:KK31::KK31:

Yok kuzum ben egitim bilimlerine sadece bu sene icin girdim belki pdr olarak atanirim diye:KK31:asil psikoloji bolumum oda gy gk istiyor :KK31:

bu sene genel kültüre yoğunlaşacaksın ozaman cnm:KK34:
Evet inşallah canım, sözeldeki yanlışlarımı en aza indirip gy'de hiç yanlış yapmamam lazım.
Çok çalışmam gerek çook...

Aa eşin askerde di mi.. Allah kavuştursun inşallah:KK16: 2013 kpss'den aynı puanı almışız.:KK61:
Sıkı ve düzenli bir çalışmayla bu puanımızı 90lara çıkaracağız, inanıyorum.:KK34:
Pegem'den ben de kitap sipariş vereceğim bugün, soru bankam yok hiç, konuları çalışıp soru çözmeden olmuyor çünkü. :KK50:
Bizim bol bol tarih,coğrafya, vatandaşlık çözmemiz gerek. Ben şimdi tarih videoları indirip dinliyorum canım, sen de yapabilirsin o şekilde. İnşallah eksiklerimizi halledebiliriz.:KK61:

kızlar size bişi soracam ben 2008de dersaneye gitmiştim ozamanki kitaplarımdan çalışsam olur mu acaba:KK17:yoksa güncel soru bankalarıda alayımmı:KK31:

Evet inşallah canım, sözeldeki yanlışlarımı en aza indirip gy'de hiç yanlış yapmamam lazım.
Çok çalışmam gerek çook...

Aa eşin askerde di mi.. Allah kavuştursun inşallah:KK16: 2013 kpss'den aynı puanı almışız.:KK61:
Sıkı ve düzenli bir çalışmayla bu puanımızı 90lara çıkaracağız, inanıyorum.:KK34:
Pegem'den ben de kitap sipariş vereceğim bugün, soru bankam yok hiç, konuları çalışıp soru çözmeden olmuyor çünkü. :KK50:
Bizim bol bol tarih,coğrafya, vatandaşlık çözmemiz gerek. Ben şimdi tarih videoları indirip dinliyorum canım, sen de yapabilirsin o şekilde. İnşallah eksiklerimizi halledebiliriz.:KK61:
Amin:KK69: benimde g.kultur eksigim var .. g.yetenekte sadece yavasim onuda bol soruyla hizlandiririm canim:KK31: sende benim gibiymissin .. burdan birlikte calisalim su sozellere gününü gösterelim :KK4: :KK9:
aa süper ozaman ne kadar konu azalırsa okadar iyi:KK34:

kızlar size bişi soracam ben 2008de dersaneye gitmiştim ozamanki kitaplarımdan çalışsam olur mu acaba:KK17:yoksa güncel soru bankalarıda alayımmı:KK31:
Evet kuzum artik egitim calismayacagim, gy gk her zaman favorim zaten :KK9: tatlim bence onlarda dursun ama yeni kitaplar al .. istersen sende pegem.neti bi incele cok uyguna geldi kitaplar.. biz isyerinden bi arkadasla birlikte siparis verdik.. ikimiz toplamda 20 kitap aldik.. 80 lira odedik:KK31: sen bi kac tane alirsin iyi olur:KK76:

Amin:KK69: benimde g.kultur eksigim var .. g.yetenekte sadece yavasim onuda bol soruyla hizlandiririm canim:KK31: sende benim gibiymissin .. burdan birlikte calisalim su sozellere gününü gösterelim :KK4: :KK9:

Evet kuzum artik egitim calismayacagim, gy gk her zaman favorim zaten :KK9: tatlim bence onlarda dursun ama yeni kitaplar al .. istersen sende pegem.neti bi incele cok uyguna geldi kitaplar.. biz isyerinden bi arkadasla birlikte siparis verdik.. ikimiz toplamda 20 kitap aldik.. 80 lira odedik:KK31: sen bi kac tane alirsin iyi olur:KK76:

saolasın cnm bakayım bakalım sitesine konu anlatımlı ve soru bankası kitapları istiyorum:KK31:

arkadaşlarım merhabalar hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.2012'deki hüsranımdan sonra ben de 2014 sınavına hazırlanmaya başlayacağım inşaallah..beni de aranıza alabilir misiniz??bir de matematik konusunda çok sıkıntım var takıldığım noktalarda matematiği iyi olan arkadaşlarıma soru gönderebilir miyim ??antremanlarla matematik kitabından çalışanlar varsa bana 1 haftanın cevap anahtarlarını foto olarak gönderebilirler mi çok ihtiyacım var kitabı netten indiremiyorum sadece 1. haftanın cevap anahtarları kısmı eksik diğer bölümler mevcut..kitabı yeniden almak istemiyorum kolaylık sağlasın diye cevap anahtarları bölümünü kitaptan ayırıp yanıma alıyordum fakat 1.haftayı kaybetmişim malesef..hayırlı ramazanlar diliyorum herkese..:KK3:

ilkay burda 2,5 tl den falan bahsediyo tek sayfa gelmez dimi bunlar:KK9::KK9: sen neler aldın cnm

Evet sezon sonu oldugu icin cok uygun, yeni kitaplar cikaracak ya o yuzden uygunlarmis:KK31:
Ben

*pegemin cozumlu soru bankalarini aldim, her ders icin.
*ihtiyac yayinciliktan konu anlatimi aldim tarih, cografya ve vatandaslik icin.
*x yayinciliktan not defterlerini aldim, turkce, matematkk, geometri ve vatandaslik icin. Tarih cografya evde var.
* ihtiyactan bi tane tarih cozumlu soru bankasi aldim :KK31::KK6::KK6:

Canım bence al yine de, çünkü konu dağılımları, soru tarzları falan değişmiş ya, 2014 yayınları çıkınca onlardan alabilirsin. İlkayın da dediği gibi şu an pegem çok uygun oradan da 2013ün kitaplarını alabilirsin. Ben de öyle yapacağım:KK31:
İnşallah canım, sözellerle ilgili birbirimize taktik ve destek verelim bol bol. :KK61:
Ammavelakin kimin videolarini indiriyorsun:KK31: hakan dede iyiymis tarihte.. oyle okumustum :44:

Tatlım, topiğin ilk mesajına eklemiştim oraya bi bak istersen. kpsskazani diye bir blog sitesi var oradan izliyorum videoları. Hakan dede'nin tarih videoları var orada, adam gerçekten çok iyi anlatıyor.:nazar:

Son düzenleme:
X