2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Evet sezon sonu oldugu icin cok uygun, yeni kitaplar cikaracak ya o yuzden uygunlarmis:KK31:
Ben

*pegemin cozumlu soru bankalarini aldim, her ders icin.
*ihtiyac yayinciliktan konu anlatimi aldim tarih, cografya ve vatandaslik icin.
*x yayinciliktan not defterlerini aldim, turkce, matematkk, geometri ve vatandaslik icin. Tarih cografya evde var.
* ihtiyactan bi tane tarih cozumlu soru bankasi aldim :KK31::KK6::KK6:

KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Memurum Seti 2013 - Komisyon   | KPSS, Kitap, KPDS, KPSS Kitapları, Akademik Kitaplar, ÜDS, SBS Kitapları, Çıkmış Sorular, Yayınları,

ben bunu almayı düşünüyorum cnm ihtiyacım olan herşey var gibi görünüyor:KK9:

arkadaşlarım merhabalar hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.2012'deki hüsranımdan sonra ben de 2014 sınavına hazırlanmaya başlayacağım inşaallah..beni de aranıza alabilir misiniz??bir de matematik konusunda çok sıkıntım var takıldığım noktalarda matematiği iyi olan arkadaşlarıma soru gönderebilir miyim ??antremanlarla matematik kitabından çalışanlar varsa bana 1 haftanın cevap anahtarlarını foto olarak gönderebilirler mi çok ihtiyacım var kitabı netten indiremiyorum sadece 1. haftanın cevap anahtarları kısmı eksik diğer bölümler mevcut..kitabı yeniden almak istemiyorum kolaylık sağlasın diye cevap anahtarları bölümünü kitaptan ayırıp yanıma alıyordum fakat 1.haftayı kaybetmişim malesef..hayırlı ramazanlar diliyorum herkese..:KK3:

Canım merhaba hoşgeldin aramıza:KK16:
Matematikten sorun olursa sorabilirsin canım, elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.:KK61:
Ama malesef bahsettiğin kitap bende yok canım.:KK50: Almak yerine gidip kitapçıdan o cevap anahtarı kısmının foto.sunu çeksen. Aklıma bu geldi bi tek:44:
İnşallah birlikte güzel sonuçlar elde edeceğiz canım:KK19:
Allah hepimize zihin açıklığı versin:KK16:

Canım bence al yine de, çünkü konu dağılımları, soru tarzları falan değişmiş ya, 2014 yayınları çıkınca onlardan alabilirsin. İlkayın da dediği gibi şu an pegem çok uygun oradan da 2013ün kitaplarını alabilirsin. Ben de öyle yapacağım:KK31:

İnşallah canım, sözellerle ilgili birbirimize taktik ve destek verelim bol bol. :KK61:

Tatlım, topiğin ilk mesajına eklemiştim oraya bi bak istersen. kpsskazani diye bir blog sitesi var oradan izliyorum videoları. Hakan dede'nin tarih videoları var orada, adam gerçekten çok iyi anlatıyor.:nazar:

Simdi bakiyorum siteye canim:KK31: birsürü link var sanki bu kpsskazaninda :44:

Kuzu bu cozumlu mu:44: resmini bi türlü goremedim.. ben ayri ayri olmasinin daha iyi olacagini dusunuyorum, ama sadece kisisel fikrim :KK3: hangi soru bankasi alirsan al mutlaka cozumlu olmasina dikkat et canim :KK31:

Kuzu bu cozumlu mu:44: resmini bi türlü goremedim.. ben ayri ayri olmasinin daha iyi olacagini dusunuyorum, ama sadece kisisel fikrim :KK3: hangi soru bankasi alirsan al mutlaka cozumlu olmasina dikkat et canim :KK31:

cnm set halinde 5 ad kitap var

gy-gk tamamı çözümlü 2001-2013 çıkmış sorular
gy-gk soru bankası 2013
gy-gk konu anlatımlı modüler set 6 kitap
gy-gk tamamı çözümlü 15 fasükül deneme set
gy-gk efsane 5000 soru bankası

cnm set halinde 5 ad kitap var

gy-gk tamamı çözümlü 2001-2013 çıkmış sorular
gy-gk soru bankası 2013
gy-gk konu anlatımlı modüler set 6 kitap
gy-gk tamamı çözümlü 15 fasükül deneme set
gy-gk efsane 5000 soru bankası

Hepsini mi alacaksin iclerin bi tanesini mi sececeksin:26: isimlerine bakinca iyi gorunuyor:KK1: ama bence deneme alma suanda .. her dersten bi konu anlatimi bulunsun birde o dersin cozumlu soru bankasi :KK31: ben yeni yayinlar cikincaya kadar oyle calisacagim:KK31: tabi su göcebe yaşam tarzimdan kurtulabilirsem :KK52:

Hepsini mi alacaksin iclerin bi tanesini mi sececeksin:26: isimlerine bakinca iyi gorunuyor:KK1: ama bence deneme alma suanda .. her dersten bi konu anlatimi bulunsun birde o dersin cozumlu soru bankasi :KK31: ben yeni yayinlar cikincaya kadar oyle calisacagim:KK31: tabi su göcebe yaşam tarzimdan kurtulabilirsem :KK52:
hepsi set halinde 33 lira ucuz geldi bana neyse evde daha boş kafayla bakayım şimdi mantıklı düşünemiyorum:KK31:işime yaramayacak şeyde almak istemiyorum:KK50:

gerçekten süpermiş hem görsel hem işitsel daha fazla yarar sağlar:KK34:
Evet canım kesinlikle, hele ilk baş konu anlatımlı kitaptan çalışıp sonrasında dinleyince çok daha pekiştirici oluyor. Ben öyle yapmaya çalışacağım.
Oowww süper:21: online mi izliyorsun, yoksa indirilebiliyor mu bu siteden:KK31: suan tabletten giriyorum indirilebiliyorsa bile ben o butonu bulamadim :KK9:
Canım internet download manager diye bir program var. Bilgisayarına onu kurunca, videoları açtığında indir diye bir seçenek çıkıyor. O şekilde indirebiliyorsun. Hatta videoyu mp3 formatına çeviren bir program daha varmış, onu da indirip mp3'e çevirip telefonlarımıza, mp3 çalarlarımıza atarak dinleyebiliriz, çok daha rahat olur o şekilde.:KK34:

Son düzenleme:
Ertesi guuuuuuuuunnnn:KK52: ama ben siparisi sabahtan vermistim ayni gün icinde kargoya vermisler tatlim.. sen azonce verdiysen yarin kargolarlar sonraki gun gelir :KK31:

Oo süpermişş.:KK76: Bu hevesim hiç kaçmasın istiyorum. :KK52: Hatta ben hazır heves gelmişken çıkayım tarih çalışayım biraz kuzum..:KK68:
Öpüyorum çokça.:KK16:

Canım merhaba hoşgeldin aramıza:KK16:
Matematikten sorun olursa sorabilirsin canım, elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.:KK61:
Ama malesef bahsettiğin kitap bende yok canım.:KK50: Almak yerine gidip kitapçıdan o cevap anahtarı kısmının foto.sunu çeksen. Aklıma bu geldi bi tek:44:
İnşallah birlikte güzel sonuçlar elde edeceğiz canım:KK19:
Allah hepimize zihin açıklığı versin:KK16:

Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum bu mübarek gecelerde gönlünde nereye atanmak varsa inşaallah "hayırlıysa" atanırsın..topiği takip ediyorum beni gaza getiren tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim bi türlü başlayamıyordum dersin ki üzerimde gavur ölüsü var :KK9:

dediğini ben de düşündüm aslında ama kitapçıda enselenirsem diye de korktum açıkçası bazıları gıcık oluyor izin vermiyor falan :KK43:ama bulmazsam da napalım gidip çaktırmadan çekmeye çalışıcam fotoyu :) inşaallah en hayırlı yerlere atanırız ben 2012de çok umutlarla girmiştim ama 78 puan aldım oturdum formasyonum var memurluk yılı olduğu için gy-gk'dan giricem kısmet olursa inşaallah matematikten çok korkuyorum canım tavsiyelerine ihtiyacım var antremanlarla matematik 2ye başladım eşit ağırlık çıkışlıyım ama matematiğim zayıf hızlanıcam diye işlem hatası yapıyorum pratik olamıyorum malesef konu eksiğim de var kısacası kötü değilim çok kötüyüm yani :/

Kolay gelsin tatlım:KK31: bende matematik mi baksam tarih mi:44: opuyorum srni:KK54:
naptın ilkaycım, karar verip çalışabildin mi:KK61: Ben tarih diye gittim ama matematik çalıştım geldim.:KK1:

Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum bu mübarek gecelerde gönlünde nereye atanmak varsa inşaallah "hayırlıysa" atanırsın..topiği takip ediyorum beni gaza getiren tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim bi türlü başlayamıyordum dersin ki üzerimde gavur ölüsü var :KK9:

dediğini ben de düşündüm aslında ama kitapçıda enselenirsem diye de korktum açıkçası bazıları gıcık oluyor izin vermiyor falan :KK43:ama bulmazsam da napalım gidip çaktırmadan çekmeye çalışıcam fotoyu :) inşaallah en hayırlı yerlere atanırız ben 2012de çok umutlarla girmiştim ama 78 puan aldım oturdum formasyonum var memurluk yılı olduğu için gy-gk'dan giricem kısmet olursa inşaallah matematikten çok korkuyorum canım tavsiyelerine ihtiyacım var antremanlarla matematik 2ye başladım eşit ağırlık çıkışlıyım ama matematiğim zayıf hızlanıcam diye işlem hatası yapıyorum pratik olamıyorum malesef konu eksiğim de var kısacası kötü değilim çok kötüyüm yani :/

Canım benim Allah senden de razı olsun güzel duaların için.:KK16: Hepimiz hayırlısıyla istediğimiz yerlere atanırız inşallah.:KK16:
Matematik için önerim en basit konudan, en basit sorulardan başlaman, sözelciler için mat. kitapları var mesela, onlar daha basitleştirerek anlatmış matematiği.Bir de sende internetten mat. videoları izleyebilirsin canım. Ekol hocayı tavsiye ederim, ben össye oradan dinleyerek çalışmıştım:KK34:

X