2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

fatma cnm benim cok saol ikide bir bakim duruyodum senden msj bekliyodum insallah cnm senin bebisler nekadar oldular .transferden sonra neler yasadin zamanin varsa yazabilirmisin cnm
CANIM BENİMKİ DOĞAL GEBELİK TEK YUMURTA İKİZİ 1 HAFTALIK TAHLİLİMDE DEĞER 980 ÇIKTI 3.HAFTAMTA İKİZ OLDUĞUNU ÖĞRENDİK TEK KESE İÇİNDE OLDUKLARI İÇİN RABBİM İNŞALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR 21+5 GÜNLÜĞÜZ ŞUA NDA CİNSİYETLERİ KIZ

Canım git bence doktora büyük ihtmal hamilesin.
insallah hamilesin deyince icim nasil sev inc doluyo demin aldim randeu carsamba verecem allah izin verirse hafif sadece goguslerimde cok az agri var cok sertlik yok allaha sukur sancim falanda yok insall bizeride sevindirir yarabbim cok tesekurler arkadasim

Canim sağlık ocaklarında da kan veriyorsun. Git ver orda bence bize güzel haberle dön bebeğim

MÜJDELİ HABERİNİ BEKLİYORUZ KUZUMMM

Valla yarın gidicem şimdilik oraya karanfil koydum duruyror. Ağrı kesildi ama karafil çıksa kesin başlar yine.
Eşimde kızdı hiiç dikkat emiyorsun diye.
BENİM İÇİME DOĞMUŞ GİBİ TÜM KORKUMA RAĞMEN 2 TANE GÖMÜLÜ 20 LİK DİŞİMİ ÇEKTİRMİŞTİM EŞİM KIZMIŞTI KENDİNE EZİYET EDİYOSUN DİYE 2 AY SONRA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM İYİKİ ÇEKTİRMİŞİM DİYORUM ŞİMDİ SIZLAYAN Bİ DOLGUM VAR AMA DOĞUMA KADAR BEKLEMEK ZORUNDAYIMMM

DİŞ AĞRISI ÇOK KÖTÜ Bİ AĞRI ALLAH YARDIMCIN OLSUNN TATLIMM

Ben gittim bugün dişçiye bana 3-6 ay arasında diş tedavisi yapılıyormuş. Doktorundan yazı getir dediler doktoru aradım. Oda yaptırabilirsin dedi. Diş çekimi local anastezi ve dolgu yapılır dedi yazı verecekler. Hayırlı ağrmda geçti acaba sıksasm mı dişimi kasımda doğum var kasıma kadar

HAYIRLISI CANIM ÇOK AĞRIYORSA GİT BENCE

slm guzel anne adaylari. kizlar ayrintili ultrasona girecegimizi doktormu soyluyo,her doktor yapiyomu bunu bide hangi hafta giriliyo.cok soru sordum kusura bakmayin.

arkadaslar slm kimler var beni goren olurmu acaba 10. gunu transferimin dun onceki gun hafil silik ikinci cizgi vardi bugun sabahta aksam uzeri tekrar yaptim goremedim ikinci silik cizgiyi kizlar sizler hamilesiniz belki benim yasadigim su durumu yasadiniz lutfen cvp bekliyorum sadece goguslerimde agri var vede hic kanama olayim olmadi bu durumda hamile olma ihtimalim varmi arkadaslar yardim lutfen yarin kan tahlili verecegim normalde burda benden 18 de istedi transfer eden doktor dayanamam ben yarin verecegim zaten iki gun sonrada sonuc veriyolar almanyada su gun gidip yaptiramiyosun hayirlisi bide duanizi istiyorum sizlerin duasi kabul olur cok sagolun

Kizlar ayrintili ultrasona giren varmi?

slm guzel anne adaylari. kizlar ayrintili ultrasona girecegimizi doktormu soyluyo,her doktor yapiyomu bunu bide hangi hafta giriliyo.cok soru sordum kusura bakmayin.

ayrıntılı ultrasona 16 ile 23. haftalar arası giriliyor 23 e kadar beklenmese daha iyi olur diyorlar hatta... benim ilk doktorum (değiştirdim doktorumu da...) kendisi yaptı ayrıntılı ultrasonu 4 boyutlu renkli filan gelişmiş cihazı vardı teker teker baktı. kalp damarları kapakçıkları omurgası böbrekleri filan iyi dedi geçti ayrıntılı olduğunu bile bilmiyorduk. sonra biraz pürüz çıkınca yeni doktora geçtim oda doğumuna girdiğimde ayrıntılı ultrason raporun olmalı ki ben ne yapacağımı bileyim dedi. bu kezde radyologdan randevu aldım. gideceğim gittiğimde haftam çok ilerlemiş olacak ama bizimki resmen sağlama yapmış olmak olacak... ayrıca doktorunuz yönlendirir belki özel muayenesi filansa cihazı iyi olup kendi bakıyor ayrıntılı ultrason diye sana söylemiyor bile...

bende tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım... o kadar çok gebelik testi aldım ki transfer sonrası bile hevesim kalmadı test yapmaya ama yaptım tabiki de her zaman ki gibi negatif çıktı... sonra ise doktorumun dediği tarihte kan verdim pozitif çıktı. o bile pozitif çıktığında temkinliydi ben beklemekten bitap düşmüştüm adam hala erken gebesin diyebilmek için dedi 1 hafta mıydı 5 gün müydü testi tekrarladı... değer baya yükselmişti ama doktorum keseyi görmeden emin olamayız dedi. keseyi gördük kalp atışı dedi... böyle yazıldığı kadar kolay ve kısa bir süreç değildi bolca sabır gerek o dönemde ben kazak örüyordum boyuna stresimi biraz alıyordu... Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah emeklerini boşa çıkarmaz...

cok saol cnm cevap verdigin icin allah tamamina erdirsin bende hic bir belirti yok adet donemine baslarken goguslerim agrirdi o agrilar var bide bel agrisi ve vucut isisindan gece yatamiyorum kanamam felan olmadi bugun 12.gun kan verdim yarin sonuc gelecek hayirlisi sende belirti oldumu arkadasim

yok benim normal adetimde de ağrı filan olmazdı. o yüzden çok farketmedim. birde yumurta toplama işi bana çok ağır geldi narkozu atlatmam zor oldu filan transferden sonrası o işleme göre çok rahattı...

tşk ederim inşallah sende yarın hayırlı haberlerini alırsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…