2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

kızlar ben soldaki bebeğimi çok az hissediyorum, sağdaki sürekli tekmeliyo hiç durmuyo.Soldakini günde bir kere falan hissediyorumSizde nasıl durumlar

kızlar ben soldaki bebeğimi çok az hissediyorum, sağdaki sürekli tekmeliyo hiç durmuyo.Soldakini günde bir kere falan hissediyorumSizde nasıl durumlar

benimkide soldaki hareketli sağdakinden arada 1-2 el ayak hareketi ultrasonda da çok izledik az hareket eden gr olarakta ağır çok kımıldamıyor yapısı öyle sanırım diğeri ise ultrasonda bile yüzünü tutturamıyoruz hem küçük hemde fıldır fıldır yerinde dönüyor... bende biraz şaşırmıştım doktor sevinmelisin dedi ikisi eşit yerler almış birinin yeri bol çok hareketli diğerinin yeri dar... diğerinin yerini gasp etseydi büyümesi de zorlaşırdı...

benimkide soldaki hareketli sağdakinden arada 1-2 el ayak hareketi ultrasonda da çok izledik az hareket eden gr olarakta ağır çok kımıldamıyor yapısı öyle sanırım diğeri ise ultrasonda bile yüzünü tutturamıyoruz hem küçük hemde fıldır fıldır yerinde dönüyor... bende biraz şaşırmıştım doktor sevinmelisin dedi ikisi eşit yerler almış birinin yeri bol çok hareketli diğerinin yeri dar... diğerinin yerini gasp etseydi büyümesi de zorlaşırdı...

Kızlar ben 16+1 oldum bugün karnım hala çıkmadı sayılır sizin göbüşler ne zaman çıktı bir aydırda doktora gitmiyorum randevum pazartesi beklemek CIK zor. Hep birşeyler kuruyorum kafamda. Rabbim yavrularımızı sağ salim kucağımıza almayı nasib etsin

BENDE AYNI CANIM SAĞDAKİ UNUTTURMUYO KENDİNİ HİÇ SOLDAKİ ÇOK AZ HAREKETLİ SOLDAKİ HAREKET ETSİN DİYE BEKLİYORUM ÇOĞU ZAMAN ARALARINDA 1 HAFTA VAR ONDARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM YARIN KONTROLUM VAR PROFA Bİ SORUCAM NORMAL Mİ DİYE

CANIM BİZ 10 GÜNDE BİR GİDİYORUZ DOKTORA AYDA BİRDE PERİNATOLOĞA GİDİYORUZ MONOKORYONİK DİAMNİYOTİK BİZİM KIZLAR SIKI TAKİP DEDİ DOKTOR
KARNIM 3 AYLIKKEN BAYA ÇIKMIŞTI BENİM ŞU AN 22+2 GÜNLÜK 6 AYLIK GİBİYİM

Kizlar bizim bugun ayrintili ultrasonumuz vardi cok sukur problem yok dedi dr.rahim agzi uzunlugunu olctu 3.3cm normal ama hareketlerini mumkun oldugunca kisitlamanda yarar var dedi ikiz gebelik ve erken dogum riskini goz onunde bulundurmak gerekir dedi.merak ettigim sizin rahim agzi uzunlugunuz olculdumu kac cikti 3.3 iyi bir degermi?

Kizlar bizim bugun ayrintili ultrasonumuz vardi cok sukur problem yok dedi dr.rahim agzi uzunlugunu olctu 3.3cm normal ama hareketlerini mumkun oldugunca kisitlamanda yarar var dedi ikiz gebelik ve erken dogum riskini goz onunde bulundurmak gerekir dedi.merak ettigim sizin rahim agzi uzunlugunuz olculdumu kac cikti 3.3 iyi bir degermi?

Benim geçen hafta 4,8 ölçülmüştü haftaya bizimde ayrıntılı usg var o zaman bi daha ölçülecek sanırım 2,5 altına düşünce serklaj yapılıyor

Niye boyle 5-6 kez gitmis yazdiklarim anlamadim:)
Benim geçen hafta 4,8 ölçülmüştü haftaya bizimde ayrıntılı usg var o zaman bi daha ölçülecek sanırım 2,5 altına düşünce serklaj yapılıyor

Benimde 2 hafta once 3.8 di simdi 3.3 olmus biraz tedirgin oldum acikcasi

CANIM DOKTOR GEÇÇEN SALI ÖLÇMÜŞTÜ NE KADAR DEDİĞİNİ HATIRLAMIYORUM BUGÜN TEKRAR DETAYLIYA GİDECEZ PROF ÖLÇERSE YAZARIM

Niye boyle 5-6 kez gitmis yazdiklarim anlamadim

Benimde 2 hafta once 3.8 di simdi 3.3 olmus biraz tedirgin oldum acikcasi
CANIM BOL BOL DİNLEN OZAMAN HAREKETLERİNE DİKKAT ET İNŞALLAH Bİ SORUN OLMAZ BEBİŞLER BÜYÜDÜKÇE AĞIRLAŞIYOLAR ARTIK

Kızlar günaydın, alışverişe başladınız mı?
Diğer ikiz annelerinden duyduğum kadarıyla 25ten sonra iyice ağırlaşılıyormuş. Alışverişi o zamana kadar tamamlayın diyorlar. E zaten ben de dünden hazırdım. Geçenlerde kıyafet alışverişi ile başladım ben de. 1er 10lu, 1er 5li hastane çıkışı, ayrıca 3er tane tulum, 2şer tane pantolon, 1er tane içdış zıbın, toplam 10 tane falan da çorap aldık. Başka kıyafet almayı düşünmüyorum. Ama daha alacak çok şey var...

SELAM TATLIM NERELERDEYDİN MERAK ETTİM SENİ NASILSINIZ NASIL GİDİYO

BENDAHA BİŞEY ALMADIM DOĞUMA YAKIN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

Selam canım, iyimiz Allah'a çok şükür, annemde kalıyordum normalde, ama 10 gündür kendi evimdeyim. Kadınlar klübü aplikasyonu açılmıyordu, sanırım sitede çalışma varmış. Bu yüzden giremedim.

Kasık ağrılarım, batmalarım falan başladı. Doktorum bol su iç diyor sadece, Pazartesi kontrolümüz var, ayrıntılı olarak sorucam bakalım.

Senin detaylı ult. Nasıl geçti?

16.00 DA AYRINTILIMIZ CANIM BAYRAMDAN ÖNCE GİTTİK Bİ HERŞEYLERİ İYİ DEDİ DOKTOR BİDE BUGUN İÇİN ÇAĞIRDI TEKRAR BAKACAK ARALARINDA 1 HAFTA FARK VAR HAYIRLISI BAKALIM BENDEDE AĞRI VE SANCI VAR VAR CANIM AKŞAMLARI DAHADA ÇOK OLUYO İŞTEN EVE GELİNCE NERDEYSE SAĞIMDAN SOLUMA DÖNEMİYORUM GECELERİDE RAHAT UYUYAMIYORUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…