2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

kizlar yogun sari akintim oldugunu soylemistim bi kac gundurde ishal bulanti derken idrar kulturu yapildi baya ilerlemis bir idrar yollari enfeksiyonum varmis antibiyotik sart dedi 1 hafta sonra idrar kulturunu tekrar yenilicez ins duzelir rabbim sifa versin hepimize:KK43:

inşallah çabucak düzelirsin canım rabbim hepimizin yar ve yardımcımız olsun canım

canım çok gecmiş olsun 6 gündür aynı şekildeyim bugün antibiyotik bitecek ben hala düzelmedim. 2. Kutuyu alcam. Serum taktırdım hiç faydası yok. Sıvı kaybın çok olursa serum taktır. Muz haşlanmış patates ye. Ayrıca kaybettiğin mineraller için günde bi iki şişe maden suyu iç. (biraz beklet gazı kaçsın öyle iç midene dokunmasın) ayrıca 3-4 bardak da ayran iç. Umarım çabucak gecer

❤️👯❤️👯❤️

rabbim şifalar versin canım inşallah geçer enfeksiyon rabbim bizi ve kuzucuklarımızı korusun amin amin amin

Ne kadar cok isterdim ikizlerim olmasini :KK43:
Mrb hanimlar
Buraya arada sirada bakar yazdiklarinizla kendimi hayal eder dururum :)
Evlendigim ilk gunden beri ikiz bebeklerim olsun cok istedim bilmiorum bu his icime neden nasil dustu
Tup bebek surecine girdim sanssizlik ya doktorum yine iki embrio konusunda ikna olmuor:)
Ikizler bnm icin hayal olarak kalicak galiba ama hala arka arkaya zaman kaybetmeden yaparsam bir umut ucundan da olsa tadarim die dusunuorum:)
Yavrularinizi saglikla kucaginiza alin insallah
ben hep gormedigim sizlere ve minnoslariniza dua ediorum
Bende sizin dualarinizda yer alimm bir kere de olsa olurmu

Mrb hanimlar
Evlendigim ilk gunden beri ikiz bebeklerim olsun cok istedim bilmiorum bu his icime neden nasil dustu
Tup bebek surecine girdim sanssizlik ya doktorum yine iki embrio konusunda ikna olmuor:)
Ikizler bnm icin hayal olarak kalicak galiba ama hala arka arkaya zaman kaybetmeden yaparsam bir umut ucundan da olsa tadarim die dusunuorum:)
Olur canim gel bize katil yine den 2 embiriyor niye koymuyor bence sikistir biraz daha neyse canim . Ben bu sene tek embiriyo koyulup çift olanı duydum. Inş. Sende öyle olursun canim.

Mrb hanimlar

Rabbim inş. En kısa zamanda gönlündeki ni nasip etsin sana 🙏 tek embriyoylada ikiz olabilme ihtimali vardır canım sen sabırla dua et Allah tan iste canım hiç bir zaman sıkılma pes etme bende 6 yıl üzerine ikizlerime hamileyim 6 yıl çok üzüldüm ağladığım çok zaman oldu ama hep Rabbim den istedim hep ona dua ettim kalbim kırıldı rabbime döndüm dua ettim çok şükür ki 6 yıl üzerine minik mucizeleri rabbim nasip etti bize 🙏🙏 hep çocuk sahibi olmak isteyenlere dua ediyorum çünkü ne demek olduğunu nasıl bir duygu olduğunu anlıyorum yaşadıklarımdan dolayı...canım banada iki embriyo transfer edildi ama biri tutundu ve ikiz oldu çok şükür rabbime 🙏 🙏 rabbim gönlünden geçeni sanada en kısa zamanda nasip etsin...sadece sabırla dua edip bekleyeceksin nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz...

Allah de ötesini bırak...

inşallah çabucak düzelirsin canım rabbim hepimizin yar ve yardımcımız olsun canım

slm fatma cim ben daha cok yeniyim geziyorum yorumlariniza bakiyorum deneyimli oldugunuz icin birinize sormak istiyorum bugun 8. gunum transeferimin dun idrar testi yaptim cok azda olsa ikinci cizgiyi gordum hayatta hic iki cizgi gormemistim 15 yildir diye bilirim bugunde belki koyulasti diye tekrer denedim dunku cizgi ayni ne fazla ne eksik bu durum bebeklerimin tutundugu anlaminami geliyor kan tahlili yaptirmam icin daha erken bide ikiz olma ihtimali olabilirmi lutfen bilginiz konusunda desteginizi bekliyorum. hayirlisiyla burda bulunan tum annelerimizin bebeklerini kucaklarina almasini dilerim

slm fatma cim ben daha cok yeniyim geziyorum yorumlariniza bakiyorum deneyimli oldugunuz icin birinize sormak istiyorum bugun 8. gunum transeferimin dun idrar testi yaptim cok azda olsa ikinci cizgiyi gordum hayatta hic iki cizgi gormemistim 15 yildir diye bilirim bugunde belki koyulasti diye tekrer denedim dunku cizgi ayni ne fazla ne eksik bu durum bebeklerimin tutundugu anlaminami geliyor kan tahlili yaptirmam icin daha erken bide ikiz olma ihtimali olabilirmi lutfen bilginiz konusunda desteginizi bekliyorum. hayirlisiyla burda bulunan tum annelerimizin bebeklerini kucaklarina almasini dilerim

Cnm slm ben de 8.gün idrarda silik 2.çizgiyi görmüştüm. Ertesi gün kan yaptırdım ve 145 di değerim. Ben de çok sordum buradakilere. Hemşire normalde 8. gün silik çizgi çıkmaz ama senin değerin yüksek olduğundan çıktı dediler. İstediğin gibi olur inşallah.

❤️👯❤️👯❤️

Cnm slm ben de 8.gün idrarda silik 2.çizgiyi görmüştüm. Ertesi gün kan yaptırdım ve 145 di değerim. Ben de çok sordum buradakilere. Hemşire normalde 8. gün silik çizgi çıkmaz ama senin değerin yüksek olduğundan çıktı dediler. İstediğin gibi olur inşallah.

❤️👯❤️👯❤️

fatma cnm benim cok saol ikide bir bakim duruyodum senden msj bekliyodum insallah cnm senin bebisler nekadar oldular .transferden sonra neler yasadin zamanin varsa yazabilirmisin cnm

❤️👯❤️👯❤️

esila cnm cok tesekurler insallahdedigin gibi olur cnm ya senin bebekler ikizmi peki neler yasadintransferden sonra anlata bilirmisin..

Canim Bende dayanamadım 8. Gün silik çift çizgi gordum. 11. Gün kan testi yyaptirdim..aşırı bir şişkinlik ve karın ağrım vardı. Değerin 700 lerde çıktı ondan sonra hep dikkat ettim. Birşey olmasın diye ani hareketler eğilme bukulme hep kacindim ınş. Senin de gönlüne göre verir.

Canim Bende dayanamadım 8. Gün silik çift çizgi gordum. 11. Gün kan testi yyaptirdim..aşırı bir şişkinlik ve karın ağrım vardı. Değerin 700 lerde çıktı ondan sonra hep dikkat ettim. Birşey olmasın diye ani hareketler eğilme bukulme hep kacindim ınş. Senin de gönlüne göre verir.

allah razi olsun insallah cnm

allah razi olsun insallah cnm bide su duayi dile getirin" ya celil etme zelil gonder delil "

esila cnm cok tesekurler insallahdedigin gibi olur cnm ya senin bebekler ikizmi peki neler yasadintransferden sonra anlata bilirmisin..

Canım herkes de farklı oluyo. Kasıklarımda batmalar olmuştu en bariz oydu. Kanda çıkardı bugün yaptırsaydın. Bize haber ver sonucunu ikiz mi değil mi.

❤️👯❤️👯❤️

Canım herkes de farklı oluyo. Kasıklarımda batmalar olmuştu en bariz oydu. Kanda çıkardı bugün yaptırsaydın. Bize haber ver sonucunu ikiz mi değil mi.

❤️👯❤️👯❤️

tamam cnm kan sonucunda belli olurmu 8. gunum bugum yani ikiz oldu felan belli oluyomu hemen

tamam cnm kan sonucunda belli olurmu 8. gunum bugum yani ikiz oldu felan belli oluyomu hemen

Ben de 9.gün belli olmuştu. Ikiz olduğu keseyi görene kadar belli olmaz ama kan değerin yüksek çıkarsa doktorun söyler sen yarın kan baktır olmazsa sonucunu yaz bize.

❤️👯❤️👯❤️

Ben de 9.gün belli olmuştu. Ikiz olduğu keseyi görene kadar belli olmaz ama kan değerin yüksek çıkarsa doktorun söyler sen yarın kan baktır olmazsa sonucunu yaz bize.

❤️👯❤️👯❤️

kadin doktoruma gidecem pazartesi kapali buralar pazar gunu sen suan kac haftaliksin durum nasil transfer sonrasi leken felan oldumu cnm

Mrb hanimlar
RABBİM GÖNLÜNE GÖRE EN HAYIRLISINI VERSİN CANIM ÖNEMLİ OLAN HAYIRLI EVLAT SENDE BİZE DUAT ET İNŞALLAH HEPİMİZ YAVRULARIMIZA SAĞLICAKLA KAVUŞURUZ

X