2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

kontrole gittinmi canım ben yarına aldım randevuyu ağrı hala devam ediyo yerimden kalkmak eziyet resmen

canım şimdi kontrolden geldim.Ağrının normal olduğunu söyledi ikiz gebelik çok zor dedi doktorum.Sağdaki bebiş 525 soldaki 417 gr. olmuş.Sağdakini fazla hissetmen daha güçlü hareketlerinden dolayıdır dedi.Aradaki fark çok gibi geldi bana ama doktorum bişey demedi.Yarın ayrıntılıya gircem bakalım..

Kızlar ishal-istifar mahvoldum iki gündür. Serum taktırdım dün ama henüz banamısın demedi. Bi de tatildeyim kanda ve idrarda enfeksiyon çıktı antibiyotik başladı doktor. Of çok canım sıkkın

❤️👯❤️👯❤️

canım Allah yardımcın olsun inşallah sıkma canını bebeklerinle konuş moral çok önemli...

Arkadaslar benimde sag taraftaki bebek, her zaman cok hareketli ve soldakini bazen net hareketlerini hic hissetmiyordum ve korkuyordum , bana neden olarak sag dakinin placenta daha ince bir tabaka oldu ve yukarda oldu icin net hissediyorsun ama soldakide acayip hareketli ama placentasi daha kalin oldu icin demislerdi soldkai bebek buyudukce ilerleyen haftalarda daha net hissedicemi soylemislerdi oylede oldu. Simdi ikiside kipir kipir rahme yapistirip duruyorlar, Soldaki bebek.beslenmiyomun yoksa ondan mi bu kadar az hareket ediyor diye bir sacmalik bile aklimdan gecirmistim taki 27 +5 teki kontrolumde soldaki bebk sagdakinden daha buyuk aralarindan 220 gr fark var. Bakalim Carsamba 30 hafta olcam sagdaki soldakini yakalamismi :)

Canim dikkat et inan ben yaz boyu oglumu sadece su parklarina goturdum.havuz yerine cunku hamilelilte deniz veya havuz hemen mikrop kapiliyor, Ilaclarini duzenli al,dikkat et kendine hic bisey olmaz allhin izni ile. Bol bol su icki vucut enfeksiyonu temizlesin.

Dikkat et canim . Çok değil gibi canim Ya doktor daha iyi bilir sor bi doktora

Çok geçmiş olsun canim dikkat et Allahım yardimcin olsun

maşallah inşallah herşey gönlüne göre olur :) ınş. Yakalamıştır.

Günaydın Kızlar ben kaç gündür hiç uyuyamıyorum. Hiçde uykumu alamıyorum.Şuan kafamı koysam uyuyucağım. Sizde böyle misiniz?

Saol canım benim. Inan ödüm kopuyo bebişlerime bişe olcak diye. Yaklaşık 5 lt içiyorum ama hiç faydası yok. Bıgün 3. Gün aynı şekildeyim çok saol

❤️👯❤️👯❤️

inşallah ayrıntılında güzel geçer canım iyi haberlerle gelirsin çok aşırı bi fark yok gibi duruyo bizde 1 haftalık fark var doktor ne dicek bakalım bugün

çok ama çok geçmiş olsun canım rabbim acil şifalar versin
denizden mi oldu acaba doktor denize girmemi pek önermedi bana enfeksiyon riski var diye

oh oh maşallah canım çalışıyosan 30.haftada doğum iznin başlıyo raporunu alabilirsin benimkilerde çok fazla oturunca ikisi iki yandan tekmeliyolar bu ara işler yoğun ondan surekli hissettiriyolar kuzularr

inşallah ayrıntılında güzel geçer canım iyi haberlerle gelirsin çok aşırı bi fark yok gibi duruyo bizde 1 haftalık fark var doktor ne dicek bakalım bugün

şimdi geldim ayrıntılıdan biri 21+4 diğeri 22+1 görünüyor.Sat a göre 21+4 olduk.Sağdaki biraz önden gidiyormuş.herşey yolunda çok şükür,yalnız şu bacak arasındaki ağrım devam ediyor sen nasıl oldun

günaydın kızlar ben kaç gündür hiç uyuyamıyorum. Hiçde uykumu alamıyorum.şuan kafamı koysam uyuyucağım. Sizde böyle misiniz?

aynen kuzum bende öyleyim acayip yorgunluk var kaçkere uyandığımı hatırlamaz oldum sağımdan soluma donmek eziyet oldu ne tarafa yatsam rahat edemiyorum bebişler iyice biz buradyız diyolar artık

aynen devam ediyo canım maşallah aralarında çok fark yok 1 saat sonra randevum var inşallah iyi haberlerle gelirim

Kızlar şimdi geldim doktordan iyiler maşallah bebişler suları çok iyi dedi doktor hep aşağıda hissediyorum dedim rahim aralığı iyi dedi boyun ufak olduğu için karnın daha erken büyüyo ağrıların sebebi bu dedi idrar ve kan tahlili verdim kanım yükselmişmi ona bakacak

çok ama çok geçmiş olsun canım rabbim acil şifalar versin
denizden mi oldu acaba doktor denize girmemi pek önermedi bana enfeksiyon riski var diye

Yok canım denize bugün geldim ist daydım akrabalara gitmiştim. Orda oldu anlamadım niye nerden kaptım..

❤️👯❤️👯❤️

Maşallah. Hep iyi olsunlar. Ben bugün 20+2 yim hala hissetmiyorum iyice kıllandım

❤️👯❤️👯❤️

Maşallah canim hep böyle gidersin ınş. Sonuçlarında güzel çıkar ınş. Canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…